izskuvu,,,,

Aizsāka lienemaza 

Re: izskuvu,,,,
12.12.2006 17:33
skabulitis

Hmm? Man gan tas nav arguments ka daudzas taa dara... Es noteikti neesmu no tiem kas dara taa kaa vairaakums. Jo vairaakums definitiivi ir pilniigi idioti...
Re: izskuvu,,,,
12.12.2006 17:43
runa jau nav par to ka daudzi to dara,bet par to ka tas ir pilnigi normali un vai nav vienalga ko citi doma?
Re: izskuvu,,,,
12.12.2006 18:39
...un te parâdijâs zils no skûðanâs ..khm,khm...ìîmis...

...ku, ar inkrustâcijâm izrotâts pucnazis..asmens tâ vien nodþinkst...vecais pautus atstiepis...nja...vai arî aukstu asmeni ieraugot peþa no pârbîïa sâk spiegt...

...pa koka mizu, skrapðkinot asos nadziòus, skraidija pusnoskûta vavere...



Edited 1 time(s). Last edit at 12.12.2006 18:41 by madcynics.
Re: izskuvu,,,,
12.12.2006 18:56
Jeezinj, madcynics, tev nu gan ir fantaazijas :) Zosaada uzmetaas...
Dakters
Re: izskuvu,,,,
12.12.2006 18:58
ja pie manis atnâk meièa ar aizauguðu peþu, es pats viòai noskuvu to!
brrr
Re: izskuvu,,,,
12.12.2006 19:08
to dakters
tu pçc savas prakses pieredzes te pïâpâ vai vnk slimîgas muïíîbas gvelz....
Re: izskuvu,,,,
12.12.2006 21:51
...skūt?T as nozīmē ar zhileti? Pa turieni? Shausmas! Mūsu ta laikos! ...nu ja nu vienīgi ir baigā alerģija uz vasku,bet savādāk...shausmas...brrrr...
Re: izskuvu,,,,
13.12.2006 00:22
Double (slinkâ)
izstaasti par geju un roziiti!
P
Re: izskuvu,,,,
13.12.2006 10:23
manuprât vaksçðana tur- sadisma-mazohisma izpausme;
skûðana un depilçðana- diskutabls jautâjums... droði vien skatoties kâdâ mçrâ atbrîvojas no apmatojuma. ja vispâr pa pliko, pavelk uz zîdaiòa variantu, pretdabiski, utt... ja tâ ar izdomu un ar mçru- rozînîte...
bet piekrîtu, ka katrs dara kâ grib, un kâda man daïa, ja citam/ai patîk pa pliko, uz veselîbu! kamçr vien man neviens neliek vaksçt/ skût...
!
Re: izskuvu,,,,
13.12.2006 10:28
Paskatieties www.ukgyn.com, tur visâm dâmâm peþas izskûtas!
me2
Re: izskuvu,,,,
13.12.2006 11:25
a es skuju ar Veet, nevajag nekâdu ;zileti.. un mani rezult;ats ïoti apmierina.
P
Re: izskuvu,,,,
13.12.2006 11:35
!

un tu vienmçr atdarini citus?...
Re: izskuvu,,,,
13.12.2006 11:53
!

Paskaties http://www.hairyerotica.com/ un tur nekas nav izskuuts :)
Re: izskuvu,,,,
13.12.2006 12:49
...izskûts, izplçsts, epilets...da kada ðíirba...te jau laikam klaudija pauda - dzeks 20 sec. beidz...he, he, kâ trusîtis...:)...ja tâdos tempus atlaiþ, tad pliku peþu ðim noteikti vajag...ja divus kociòus berzç vienu gar otru, dzirkstele sûnâs un uzpûð liesmu...tâpçc jau arî sikie brçc - padavai pliku...baidâs sadegt...
Re: izskuvu,,,,
17.12.2006 19:37
Eh, tâ taèu ir çrtâk. Ja viss ir tîrs un tâ. Jo, lai arî cik rûpîgi mazgâtos, matiòos vienmçr tomçr kaut kâdas smarþas sakrâjas. Un skût? Nç. Vaksçt? Jâ! Un nav nekâds mazohisms. Pirmâs reizes sâp, tagad pçc gada aug mazâk un nesâp gandrîz nemaz. Labâk noziedojiet dâmas, tos 10Ls mçnesî, nekâ katru otro rîtu ar þileti pa paðu maigâko vietiòu :)
Re: izskuvu,,,,
17.12.2006 19:40
Vot,vot Krista1,es par to pashu...nav jāskuj katru dienu un ataug mīkstākas...
Re: izskuvu,,,,
18.12.2006 00:12
...kristai un visâm pârçjâm sterilajâm...ðokolâdei sava smarþa, rozei sava, vijolîtei:) sava, katrai ogai:) atkal sava, ...ko jûs te visas - mçs esam tîras, ak, ak, bez smarþas, kâdas mçs labas :))...izplçstas, izskûtas, plikas...nekâdas...
...he...nekas mani tâ neuzvelk, kâ mûsu abu smarþa no rîta, pçc kaislîgas nakts...mûsu smarþa...:)...nevis intîmâs ziepes, vai vçl kâdi tur higiçnas lîdzekïi...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 18?
Ziņa: