nekustos

Aizsāka zebra 

nekustos
16.12.2006 17:05
Vai tas iepaido cilveka veselibu, ja vinjs vispaar nesporto un nekustas?
Darbs man ir 5 min no majas, visur braucu. Sports nepatiik un riebjas, ka jaamaksaa par taam mociibaam zaalee. Skriet pa vakariem negribas, jo tad dushaa jaaiet un kaadi mati paliek peec sporta, vee! Juutu, ka kustiibas paliek taadas neveiklas, nelokanas, aatri piekuustu. Esmu slaida, taapeec nav vajadziibas kusteeties. Piespiest sevi nevaru, nav motivaacijas. Iesakiet, ko dariit? Jeb neko?
Agraak tachu nebija taadu sporta zaalju un cilveeki nebija apmaati ar sportu. Tagad bezmaz vai luuzeris, ja nesporto.
Re: nekustos
16.12.2006 17:30
Nedari vien neko...
Jau tagad juuties ne visai, kas buus ar Tevi manos (55) gados. Ja nedelju naakas sportu izlaist, juutos slikti - atkariiba:))
Ja kas, agraak cilveeki bija spiesti vairaak kusteeties (auto reti kam bija, daarzs, veljas mazgaashana ar rokaam...). Tu vismaz iesaakumam padomaa par veseliigu eeshanu un vitamiiniem.
Un sporta vietaa daudz, daudz sex:)))
Re: nekustos
16.12.2006 17:32
Sportot nav obligaati, ja ikdienaa pietiek fizisko aktivitaashu. Tas gan laikam nav Tavs gadiijums.
Re: nekustos
16.12.2006 17:37
zebra
der arî citas aktivitâtes- dejoðana piemçram-kantri, vçderdejas un tml.
Re: nekustos
16.12.2006 18:02
mâjas uzkopðana arî sports - piem. katru dienu grîdu mazgât...
(tas gan nav priekð manis)
Re: nekustos
17.12.2006 14:55
Diez, cik garas pastaigas un kâdâ solî skaitâs kustçðanâs? To vçl var paveikt, bet skrieðana elðot pa apli vai sporta zâlç man arî nepatîk.
Re: nekustos
17.12.2006 15:21
nevajag skriet pa apli, vajag pa meþu ;)

izmçìinâju skrieðanu zâlç pa treadmillu. nuu, garlaicîgi gan. laiks velkas nemormâli. grûti ilgâk par 20min novilkt, reâli garlaicîgi.
pa meþu cita lieta - 50min aiziet nemanot!
flegma.
Re: nekustos
18.12.2006 00:04
Manpa meþu bail!!
Re: nekustos
18.12.2006 00:17
nu tad pa apgaismotu ielu, bet ne uz riòíi.
pie reizes varçsi atvilkt elpu, stâvot pie luksofora :)
Re: nekustos
18.12.2006 12:46
Es arii nesportoju un lieki nekustos. Un uzskatu to par labu esam. Neviena dziiva radiiba dabaa nekustas vairaak kaa tai nepiecieshams. Sports ir tukshs energhijas teerinjsh. Sportoshanai jaauznjem papildus uzturs. Prieksh kam man savaa organismaa sadedzinaat lieku uzturvielu daudzumu?
Re: nekustos
18.12.2006 12:50
Pietiek ja dienaa 1h normaalaa tempinjaa nostaigaa svaigaa gaisaa. Man taa dazhi keksi dara piem kad sanaak kaadu traumu dabuut un nevar normaali treneeties vai vienk atpuushaas no smagajiem treninjiem.Tad KATRUdienu 1h aatraa tempaa pastaigaajas. Labs kardio! Bet nu reizeem arii peec taa vajag dushu. Lai gan nesaprotu - Tev ko pret dushu antipaatijas? Tas aiznjem 5min.
Re: nekustos
18.12.2006 12:54
Ku!
Cilvçks radîts kustîbai, nevis tupçðanai pie datora
Re: nekustos
18.12.2006 13:06
Mateus

Zinaamaa meeraa piekriitu. Speciaali nestaaju bet man tas patiik un dariishanaas pa pilseetu labpraat eju kaajaam. Turklaat daru es to "normaalaa tempaa" :)
Re: nekustos
18.12.2006 13:13
oga

Domaaju ka cilveeks ir pietiekami fleksibls radijums lai vareetu gan intensiivi kusteeties gan seedeet uz vietas. Vieniigais kas nav pareizi ir abos gadijumos izmantot vienu un to pashu dziives filosofiju...
Re: nekustos
18.12.2006 14:40
ku! Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es arii nesportoju un lieki nekustos. Un uzskatu
> to par labu esam. Neviena dziiva radiiba dabaa
> nekustas vairaak kaa tai nepiecieshams. Sports ir
> tukshs energhijas teerinjsh. Sportoshanai
> jaauznjem papildus uzturs. Prieksh kam man savaa
> organismaa sadedzinaat lieku uzturvielu daudzumu?

Mîïais ku! Tu mani nomierinâji!!!!
Re: nekustos
18.12.2006 15:33
uz vietas sçdoðos fleksiblos radîjumus var uzskatâmi redzçt vasarâ pludmalçs...
Re: nekustos
18.12.2006 16:13
un jaunîbâ zârkos...
Re: nekustos
18.12.2006 23:12
Kustîbas ir vajadzîgas.
Vâjie iet bojâ un liek riskçt stiprajiem.
Peldies,taisi rîta rosmi. Braukâ ar riteni.
Ej dejoðanas pulciòos.
Spçlç bumbu.
Zebra,kur tu atradîsi puisi? Sçþot pie datora?Sports tas ir kaut kas vairâk par kaloriju dedzinâðanu. Tâ ir cîòa par saviem nâkoðajiem bçrniem. Par spçcîgu presi dzemdçtâjai.Tâ ir iespçja aizbçgt no izvarotâja. Tâ ir cîòa pret depresiju. Tâ ir veselîbas saglabâðanas programma.
Tas ir veids,kâ izbçgt no diabçta,hemoroîdiem,aptaukoðanâs.Sliktas redzes. Bâlas pretîgas âdas.
Tava negribçðana jau norâda uz kâdu no slimîbas formâm.
Re: nekustos
18.12.2006 23:41
no sliktas redzes arî? :o
Re: nekustos
19.12.2006 00:10
ku!

tieshais celjsh uz sirds mazspeeju...
Iveta.....
Re: nekustos
19.12.2006 01:14
Nu ku! ir jau 46 gadi. ;((( Ta ka vinss var ari vairs nekustet. Vectetinss tomer :(( Savadak- man loti vienalga
Re: nekustos
19.12.2006 01:18
tas vai 46 gados ir "vectçtiòð" vai nç, ir lielâ mçrâ tieði no kustçðanâs atkarîgs.
Manam vectçvem ir 91 un viòð savâs kustîbâs, lokanîbâ utt. izskatâs mazâk 'vectçtiòð' kâ daþs labs 30 gadnieks!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 10?
Ziņa: