kur Rîgâ peldçt? O_o

Aizsāka Krista1 

kur Rîgâ peldçt? O_o
10.02.2007 21:36
Nevaru îsti saprast, kur var par normâlâm naudiòâm papeldçt Rîgâ tâ, lai pçc peldes netiktu savâkts slimîbu alfabçts no tâ, ka viss baseinâ netîrs. Es zinu tikai to baseinu kas ir uz Barona ielas (sporta nams Daugava) un tad Íîpsalâ.

Ir arî vçl kâdi varianti?
:)))))))))
Re: kur Rîgâ peldçt? O_o
11.02.2007 12:39
Nu iesakiet lûdzu, man arî! Krista kâ ir tai sporta namâ Daugava? Sauna arî tur ir?
oz
Re: kur Rîgâ peldçt? O_o
11.02.2007 13:21
vel var kjeizarmezha peldet mezhaparka, zimu ka jurmala ari kadrei zvareja, + bija basiens cjeikurkalnaa (zvaigzen - vai kaut ka ataa vinju sauca - tipa armijnieku)
Re: kur Rîgâ peldçt? O_o
11.02.2007 17:29
oz - íeizarmeþâ tak 4LS stundâ, man tas sit pa maku :(

es vçl zinu NBS baseinu . Ls stundâ, mati peld pa virsu, apkârt muskuïoti vîrieði :D :D :D Tik tagad ciet remontâ :(
Re: kur Rîgâ peldçt? O_o
11.02.2007 18:03
vef baseins, zolituudee kaut kaadaa vidusskolaa kaadreiz bija, n.draudzinjas gjimnaazijaa...
luuk tev vismaz 8 baseini. a gribeejaas laikam 100 m celinju eiro kvalitaates baseinaa par 1 ls/h.
Re: kur Rîgâ peldçt? O_o
11.02.2007 18:32
Íeizarmeþâ 6 Ls/st
Re: Krista1
12.02.2007 09:53
ziepniekkalnaa arii ir peldbaseins.

viss jau atkariigs no Tavas dislokaacijas vietas, citaadi, taupot uz peldbaseinu, sabiedriskaajaa to pasu piebraukaasi klaat. vai degvielaa.

par to alfabeetu attieciibaa uz z-kalna baseinu gan neko nezinu
Biju tieshi vakar kjiipsalas baseinaa, peldu tur jau diezgan sen, man liekas ljoti normaali, izlepusji juus te. Ir arii viens baseins uz Teerbatas ielas, kur ar Matiisa ielu krustojas, tai skolaa iekshaa, bet nez cik tur liels tas baseins, bet peldeet var.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 23?
Ziņa: