krampji

Aizsāka Alpenrose 

Alpenrose
krampji
01.03.2007 12:53
Esmu satraukusies par savu 14gadîgo meitu, kura sûdzas par spiedoðu sâpi kâjâs naktî! nabaga skuíis atmostosties no spiedoðas sâpes kâjâ no ceïa lîdz potîtei. Nemaz nezinu pie kâda ârtsa vajadzçtu griezties. Varbût kâdam ir lîdzîgas kaites un varat ieteikt speciâlistu? Bûðu pateicîga.
Re: krampji
01.03.2007 13:21
Vareetu buut saistiits ar vitamiinu un mineraalju truukumu. Sac ar Magvit B6 + Calcigran. Var aiziet pie ghimenes aarsta...
!
Re: krampji
01.03.2007 13:36
Var arî iztaisît meitenei klizmu! Sliktâk no tâ notiekti nebûs!
Re: krampji
02.03.2007 01:39
Nu ja ar kuòìi viss kârtîbâ,tad varot vçl tonikudeni padzert.Tâ daktere teica. Un magnijs,kâlijs,bet vai bçrnam tâ var dot Magvit B6 tieðâm nezinu,man palîdz.
Ruby
Re: krampji
02.03.2007 04:21
Man ari taa bija padsmit gados, naktii pamodos no saapeem, saap diezgan stipri. Tagad man 26 un taa gadaas reti, Magvit B6 palidzetu, lai gan kad man bija shii proba, taada preparaata nebija
trr
Re: krampji
02.03.2007 09:50
Es pec savas pieredzes teiktu - augoshs beerns, trruxt kalcijs, rauj kaaju krampji. Diezgan daudz jaalieto jebkuri kalcija preparaati, da jebkuri no aptiekaa peejamiem.
Neesmu augoshs beerns, bet daudz aiziet kalcijs, ja saak nakti kaajaas raut krampji - pirmais - no riita karoti kalcija iekshaa, paliidz ljoti labi.
Silti iesaku! Jebkuraa gadiijumaa sliktaak nebuus un kalcijs shajaa vecumaa noderees, pat, ja ceelonis buus citur!
Meitçns
Re: krampji
02.03.2007 09:55
klau - a man bçrnîbâ bija tâ - ka periodiski sâpçja kâjas vairâk arî tieði uz nakti, un reizçm arî rokas... nevarçja saprast - ne ta muskuïi, ne ta kauli, un man mamma teica - ka tâs esot augðanas sâpes - es augu un stiepjos tâdçï sâp.. Un no tâs reizie vienmçr domâju, ka tad kad atkal parâdîjâs tâs îpatnçjâs sâpes - es augu :) Vai tâs ir muïíîbas??

Vçl tagad ðad un tad esmu tâdas jutusi, bet ïoti reti (tagad man 23). Atceros, ka tajâ laikâ - nu par krampjiem es tâs sâpes gan nesauktu, bet kad sâpçja, tad man palîdzçja,ka mamma pamasçja man kâjas un ierîvçja ar Menovazînu, tad paliku apakðâ zem kâjâm spilvenu, lai tâs ir uz augðu un aizmigt vismaz varçju. No rîta viss bija galâ :)

komentçjiet
trr
Re: krampji
02.03.2007 10:00
Es tevis mineetaas augshanas saapes atceros ljoti labi, man arii bija un krampji tie tieshaam nebija.
Nekur nav teikts, ja buutu tai laikaa, kad kauli ljoti aatri stiepaas, pastiprinaati lietots kalcijs, shiis saapes buutu izpalikushas.
Saiv
Re: krampji
02.03.2007 10:17
Bet tas piemeklç vairâk vai maþak visus bçrnus, man tagad mazajam arî tâdas sâpîtes ðad tad uznâk. Tas tieðâm ir saistîts ar augðanu?
trr
Re: krampji
02.03.2007 10:29
Taa kaa es to sajuutu atceros, nekad neteiktu, ka taas ir saapes. Taa ir taada niidosha sajuuta garajos kaulos. Domaaju, ka shie kauli ljoti aatri aug, muskulji vai kas cita netiek liidzi tam aatrumam :)
Saiv
Re: krampji
02.03.2007 11:43
jâ, tieðâm, ne sâpes,bet tâ - ka gribas tâs kâjas visu laiku kustinât un mîcîties, staipîties, ka nezini îsti kur likt..
saulet
Re: krampji
02.03.2007 21:16
Nja, nu ko lai saka, domaju, ka tas nav nekas traks, nudien zinu daudzus, kam tadas sudzibas bijushas, kalcijs vienmer dara labu
Re: krampji
27.08.2008 16:13
Pedejas dienas man paradijusies krampji vedera lejasdala un velk mugura. Briziem sap viss veders.kas tas varetu but.
Re: krampji
27.08.2008 16:25
Daudz kas var bût... var bût zarnas iekaisuðas, varbût pûslis iekaisis, varbût dzemdes piedçkïi iekaisuði, varbût vîruss, varbût aizcietçjums, varbût kaut kas slikts apçsts... daudz kas var bût...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: krampji
28.08.2008 00:46
Pasam ta bija 14-15 gados. Arsts teica, ka tas ir no ta , ka kermneis attistas, bet organismam nav no ka nemt baribasvielas. Kad kajas bija krapji taja laika strauji saku augt. 3meneos kadi 10cm toch izaugu. sAKU LIEOTT VITAMINUS VISS PARGAJA,KARTIGI JAED UN BUS LABI
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 15?
Ziņa: