jautaajums par OK - zinaataajaam

Aizsāka Krista1 

jautaajums par OK - zinaataajaam
03.03.2007 12:16
Ehk, ðodien MR mani pârsteidza nesagatavotu, taisîjos tikai pirmdien iet pie ginekologa. Lieta tâda, ka septembrî mana ginekoloìe izrakstîja man Novynette uz gadu. Tâs es dzçru kâdus mçneðus 3 (kamçr bija sekss :D). Nekâdu komplikâciju nebija, viss bija labi, jutos lieliski. Tagad ir sekss. Un ir novynette recepte (vçl no iepriekðçjâs reizes). Dzert? Vai arî mest ðito mçnesi prom un gaidît nâkoðâs mr pçc ginekoloìes apmeklçðanas? :/ Pret prezervatîviem alerìiskas reakcijas, bet ar pârtraukto...nu...bailîtes tomçr.

Pâldies!
Re: jautaajums par OK - zinaataajaam
03.03.2007 19:51
Jasak dzert no pirmas MR dienas. Vai jauzsak dzert lidz 5 MR dienai. Bet tomer ja saksiet ne no pirmas dienas, tad labak papildus vel izmantot kadu cittu kontr. metodi, kadas 7 dienas (piemeram vaginalie lidzekli). Bet ja tomer nesanaca uzsakt tajaas 5 dienas no MR sakuma. Tad, labak izlaidiet menesi.

Bet tomer, protams labak jautajiet savam arstam.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.03.2007 19:54 by Dr.asist. Raimonds.
Re: jautaajums par OK - zinaataajaam
04.03.2007 01:34
Nç, es varu sâkt. Bet es domâju - vai es varu tâ atsâkt viòas dzert MR pirmajâ dienâ, ja man bijis 3 mçneðu pârtraukums starpâ?
Re: jautaajums par OK - zinaataajaam
04.03.2007 01:37
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 8?
Ziņa: