gudrîbas zobs

Aizsāka kakao 

Re: gudrîbas zobs
30.03.2007 09:35
Man prieks, kakao
Re: gudrîbas zobs
30.03.2007 09:37
Re: gudrîbas zobs
30.03.2007 09:39
Nu tad jau labi!
Bet, ja nu vel kadas zobu proceduras vajag, noskaidro pie sava arsta, vai Tev nevajag AB lietot jau profilaktiski, pirms proceduras. Tas saucas endokardita profilakse. invazivu stomatoloisku proceduru laika bakterijas var nonakt asinis, un, ja paceientam ir bijusas kadas sirds operacijas, piem. varstulu kaites, tad tas bakterijas tur aizkeras un sak vairoies, izraisot iekaisumu.
Re: gudrîbas zobs
30.03.2007 15:55
Labi! Nâkoðreiz uzmanîgâk visu izpraðòâðu un noskaidroðu. Pietam man ir izgrieztas mandeles, vai tas arî kâ neietekmç ðo lietu? (laigan îstas sapraðanas par to man nav) Un iekaisums kâ tâds man vienalga ir organismâ nepârtraukti, jo ir sirds reimatisms un ASO vispâr neatceros, kad bijis normâ un vai vispâr bijis.
Re: gudrîbas zobs
30.03.2007 17:14
Nu tad tas ir loti stingrs ieteikums - pie sava reimatologa visu kartigi izprasi, kad un ka IR jalieto AB, jo ipasi stomatologisku proceduru gadijuma. Un tad tadi jautajumi - a varbut nelietot, a varbut paries tapat, nebus vajadzigi. Un grutnieciba nav kontrindikacija AB lietosanai, jazin tikai, kurus un ka lietot.
Re: gudrîbas zobs
30.03.2007 21:56
Noteikti òemðu vçrâ padomus.
Re: gudrîbas zobs
13.04.2007 13:30
Man vçljoprojâm ir ciets kunkulîtis tajâ smaganâ. Kad pielieku roku pie vaiga, viòð spçcîgi pulsç. Tiesa gan, viòð ir stipri samazinâjies dienu gaitâ, taèu vai tâ pulsçðana ir normâla lieta? Kad gâju diegus òemt ârâ, íirurgs teica, ka nav viss kâ vajadzçtu, vaigs karstâks par otru, pampums vçl pçc nedçïas nebija nogâjis un þokli nevarçju atvçrt. Teica, ka tieðâm smags zobs esot bijis un arî ârstçðanâs nenotiek kâ vajadzçtu. Teica, ja gadienâ kas, lai pat atgrieþos pie viòa. Bet nu es tik tagad domâju, no kâ tâ pulsçðana varçtu bût? Ko dod tâ skaloðana ar sâlsûdeni? VIòð man teica turpinât vçl kâdas piecas dienas, bet man galîdi nesanâca dçï klejoðanu pa visâm LV malâm, tâpçc domâju, varbût tagad ir kâda jçga, ja jau varçtu bût saistîta ar tâ pulsçjoðâ bumbuïa ârstçðanu vai ko tâdu. Kâ domâjiet jûs?
Re: gudrîbas zobs
13.04.2007 15:28
Tu nu gan esi fantastisks pacients....
Tev saka, kas jadara, Tu ignore, tad nolem, ka kkas tomer jadara un konsultejies foruma... Tu to nelaimigo arstu nomocisi!

Pulse tapec, ka iekaisis, aizej paradi arstam, kas tur ir, varbut, ka vajag kadu nopietnaku terapiju par salsudeni!
Re: gudrîbas zobs
13.04.2007 20:41
Jau teicu, ka nesanâca skalot, jo nebiju mâjâs, kur nu vçl trîs reizes dienâ. Vairâk gan sanâca bût tâdâ veitâ, kur nebija ûdens un kur nu vçl sâls. Vairâk to varçtu nosaukt par stroiku. Nu labi, tâpat jau skaitos vainîga, taèu es saprastu, ja zâles nebûtu dzçrusi vai ko tâdu, ja ârsts liktu, taèu sâlsûdens tâpat neðíiet nekas ârkârtçjs, kas traki dziedçtu. Un kâpçc es ârstu nomocîðu? Neesmu ne gâjusi pie viòa vairâk, ne zvanijusi. Pietam, viòð teica, ka bumbulis bûs vçl mçnesi, tâpçc traki nepievçrsu tam uzmanîbu, vienîgi to pulsçðanu nesen saèamdiju un atcerçjos, ka viòð toreiz jau teica, ka tas nav labi. Kâpçc par mani tik traki jâbrînâs? Kâpçc tad ðâdu jautâjumu nevarçju uzdot forumâ? Neuzskatu, ka esmu traki nepaklausîgs pacients.
Re: gudrîbas zobs
14.04.2007 11:17
nesatraucies, tas koments bija ironisks, tadu viegli nepaklausigu pacientu ka Tu ir loti daudz...
Bez tam, zales tacu Tu nedzeri sakuma, par ko ta visa ta diskusija bija - dzert vai nedzert zales. bet ne par to ir runa...

Salsudens darbojas ka lokals dezinfektants un tuskas mazinatajs, bez vajadzibas tak arsts to neieteiktu lietot, ne? Salsudens vieta jau varetu lietot ari veikala noperkamos mutes glotadas dezinfektantus. Ja sac just to pulsaciju ari nepieskaroties, tad gan pie arsta jaieiet, tas nozime, ka strutas sakrajusas.
Re: gudrîbas zobs
14.04.2007 11:23
kakao:

tu tak vari pieliet pilnu 1,5l pudeli ar to sâlsûdeni, òemt lîdzi un skalot kad vien sagribâs...
Re: gudrîbas zobs
14.04.2007 13:58
Zâles es dzeru, kad izraksta, bet ðoreiz bija cita runa, un manuprât ne vçrâ neòemama.

Pulsç tikai tad, kad pieliek roku, bet tâpat vien nejûtu. Un kunkulîtis paliek mazâks. Nekâdu citu nepatîkamu sajûtu nav.

Un tagad jau tajâ vietâ (tâ sauktajâ stroikâ) ir gan sâls, gan ûdens, tâkâ pudeli staipît lîdz arî nevajadzçtu :). Bet tâs dienas, kad biju darbâ, kâ tad es tur varçtu skalinât muti trîs reiz dienâ pa 10 minûtçm un kopçjâ tualetç, kur tieðâm daudz cilvçki apgrozâs. Tas nav tik vienkârði kâ iemest mutç vienu ripiòu tableti.

Bet citâdi skaidrs ar to sâlsûdeni.
Re: gudrîbas zobs
14.04.2007 14:25
nu ta jau viss kartiba, tik veselojies!
Re: gudrîbas zobs
14.04.2007 15:17
Re: gudrîbas zobs
15.04.2007 11:07
Izsekoju Taviem piedzîvojumiem, bet ziòkârîba moka: pagâjis laiks - tu esi stâvoklî?
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 09:33
Diemþçl vçl nç :(((((. Mani nomoka tâ doma, ka iespçjams kâdreiz arî apaugïojâs olðûna, bet tâ arî neizdevâs tai ieligzdoties vai kaut kâ tâ, jo brîþiem ir visâdas dîvainîbas, kâ pavisam nesen ar tiem sâpoðajiem krûðu galiem un lîdzîgâm lietâm, kas nekad iepriekð nav bijis. Lasiju, ka tâ bieþi notiekot, ka pati sieviete pat var nepamanît, ka bijusi tuvu grûtniecîbai. Es pat nezinu, ko domât, jo manas slimîbas varbût par iemeslu neauglîbai vispâr. Pietam, manu prâtu ietekmçja agrâk joka pçc iemçìinâtâ zîlniece un datorprogramma pçc dzimðanas datiem un laika, ka tur pateica, ka man bçrni visdrîzâk nebûðot. Viss apkârtçjais mani spieþ nost :(. Kam ticçt? Uz ko païauties? Eh...
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 09:40
kakao

Nu katraa zinjaa uz ziilnieci un datorprogrammu paljauties nevajag...
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 09:49
ku!

es jau nepaïaujos, tikai gribot negribot tas prâtâ stâv un kâ tâds briesmîgs murgs man visu laiku atgâdina par iespçjamâm variâcijâm :(. Tad vçl mana endometrioze un sirds un kas tik zin, kas vçl ne... Ak, jâ.. man tak arî svars ir dikti maziòð un sirds reimatisms. Nu, vienkârði pilns komplekts visam, lai es sâktu ðaubîties. Bet ceru nu ïoti, nu ïoti, ïoti...
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 10:10
kakao

Vieniigaas no tevis mineetaam lietaam kas var buut par iemeslu tam ka neiestaajas gruutnieciiba ir endometrioze un mazais svara. Bet neviena no shiim nav par absoluutu shkjeersli tam lai gruutnieciiba neiestaatos... piestraadaa pie uztura, vitamiiniem un uztura piedevaam un vajadzeetu sanaakt...
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 10:25
ku!

Es jau cenðos! Arî vitamînus dzeru, sekoju lîdzi veselîbai, tâpçc ceru, ka viss notiksies.
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 10:28
kakao

Un neaizmirsti periodiski ar seksinju nodarboties... bet ne paaraak biezhi, tad atkal nekas nebuus... Varbuut juus peec paraduma visu laiku prezervatiivu lietojat? Ja grib beebi tad prezi vilkt nevajag :)
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 10:34
Hahaha :D... Ðitâdu mantu mçs jau sen vairs nelietojam :). Bet ar to seksiòu... nevar jau zinât, kad ir par bieþu un kad ir par retu, vai iekrît îstajâs dienâs, vai nç... Man tas cikls arî tâds nestabils - vçljovairâk grûti viòam izsekot lîdzi.
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 10:46
kakao

Nav tur ko sekot cikliem, seks ir ne tikai beernu ienjemshanai bet arii baudai. Savukaart bauda sakaarto organismu un uzlabo vinja funkcijas, taatad...
Seksojiet reizi 2...3 dienaas un buus pashaa laikaa...
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 10:55
Tâ apmçram sanâk, bet redz, ka lîdz ðodienai vçl pie bçrniòa neesam tikuði :(.
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 11:03
kakao

Nu tad turpiniet taadaa garaa. Neatlaidiiba ir panaakumu kjiila... :) no savas puses varu ieteikt kumeliishu klizmas. Varbuut paliidz. Sliktaak nebuus. Kaadreiz tas bija populaari...
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 11:07
Es tâ îsti nevaru saprast, kâ kumelîðu klizma to var ietekmçt? hmm...
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 11:28
Nu es arii nezinu nekaadu tur super nopietno pamatojumu bet kaadreiz (apmeeram liidz seshdesmito gadu vidum) taa bija populaara lieta ginekologhisko probleemu aarsteeshanai. Taa pati dziedinaashana ar teejaam vien ir tikai no otra gala... kaut ko iztiira, kaut kas veertiigs tiek, pasilda dzemdi, asins piepluudumu iegurnii veicina...
santa29
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 12:42
Neskumsti, man bija tâdas paðas problçmas (arî nestabils cikls). Pie ârsta biji? Ar ultrasonogrâfiju vai kaut kâdiem testiem ir jâpârbauda, vai ovulâcija notiek vispâr! Policistiskas olnîcas nav? tad vçl Klostelbegita (vai kâ tur) tabletîtes...
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 13:37
Ja jau man bija laporaskopija un arî ultrasonogrâfijas ir taisîtas, tad jau es domâju, ka bûtu pateikts, ka ovulâcija nenotiek, tâkâ man domât, ka ar to viss ir kârtîbâ. Pietam daktere, kas mani operçja un arî konstatçja endometriozi, pati teica, lai pçc iespçjas âtrâk palieku stâvoklî kamçr olvadi ir tik elastîgi un labi, jo ar endometriozi neko nevar zinât. Ja bûtu atteikusies no grûtniecîbas, tad jau pirms pusgada bûtu sâkusi tûri ar hormonâlâm ðpricçm. Par tâm policistiskâm îsti nezinu... Jâpalasa izraksts no slimnîcas. Ko tas vispâr nozîmç? Bet tabletîtes gan nekâdas nelika dzert. Tâpat tulît domâju iet pie ârsta un uz USG. Pagâðreiz uz USG biju cikla beigâs un tad îsti nevar saprast vai tâ cista dzeltenâ vai endometriozes, tâpçc nezinu, kâ lai trâpu îstajâ cikla daïâ uz USG ar savu neregulâro ciklu un lielajâm rindâm uz izmeklçðanu.
Re: gudrîbas zobs
16.04.2007 15:29
Ak, jâ... Svarîgs iemesls ir mans lçnais pulss. Ja jau es pati sevi nevaru normâli apgâdât ar asinîm un man visu laiku pa naktîm tirpst kâjas, rojas, bieþi ir auksti, tad kâ es varçðu normâli bçrniòu apgâdât ar asinîm? Nu, to es biju domâjusi ar savu sirdi kâ apgrûtinoðo faktoru grûtniecîbai. Tas tik tâ... Tas viss mani neattur no cenðanâs un visa pârçjâ, tik gribçju piemetinât.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 21?
Ziņa: