ginekologhiski jautajumi

Aizsāka Krista1 

ginekologhiski jautajumi
29.03.2007 20:47
1) Pçdçjoreizi, kad biju pie ginekologa, viòð paziòoja, ka esot iekaisis dzemdes kakls, ar èûliòâm, izrakstîja svecîtes un viss. Neko neapskaidroja. Kas ir dzemdes kakla iekaisums? No kâ rodas? Ko tas zvçrs çd un vai ar to svecîðu kursu visam jâpâriet, jo ginekologs teica, ka nâkoðreiz man jânâk tik pçc 3 mçneðiem :/

2) Pagâjuðomçness MR bija ïoti, ïoti mazas. Ðomçness arî tikai divas dienas. Tas varçtu bût saistîts ar to, ka man viena olnîca esot lielâka par otru (??? man ir briesmîgs ginekologs, nopietni, neko nesaprotu no tâ, kov iòð man saka). Varbût tas no OK, lai gan tâs sâku dzert tikai pirms mçneða (pirmo 'îso' MR sâkumâ)?

Ekh. Jâmaina ârsts laikam.
Sveika!
Ir gan jâmaina ârsts!
Ja tev ir èûla,tu nedrîksti lietot hormonâlâs tabletes.
Man arî izrakstîja sveces un vçl kaut kâdas zâles...Tad biju uz pârbaudi...un izrakstîja vçl kaudzi ar zâlçm. Pçc 5 dienâm man veica krioterapiju(apsaldçðanu ar slâpekli)...Bet man ir ielaista tâ èûla:( Iepriekðçjais ginekologs pacentâs!
Tagad gaidu, kas notiks tâlâk:/
Re: ginekologhiski jautajumi
06.04.2007 22:03
Paldies, mainîðu arî. Jau pieteicos pie ârstes Rakstnieku poliklînikâ. Bija labas atsauksmes.

Ak tâ..nevar lietot. Dîvaini, man viòa pat to nepieminçja! Bet nu - kârtçjo reizi pârliecinos, ka normâlu attieksmi var sagaidît tikai no ârstiem, pie kuriem jâmaksâ. Tagad ar ginekoloìiju, iepriekð man Bçrnu slimnîcas ârste nieres sabeidza tâ, ka man tagad hronisks iekaisums :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 18?
Ziņa: