Ja kaadam ir zinaashanas par Sustanon 250

Aizsāka Mateus 

Ja kaadam ir zinaashanas par Sustanon 250
05.04.2007 13:00
Jautaajums... ja parasti no Sustanona cilveekam notiek uudens aizture organismaa, vai ir iespeejams ka taa nenotiek???

Es nedeeljaa injiceeju pashlai 500mg sustanona, bet uz ieprieksheejaa kursa injiceeju 1000mg, bet nekaadasuudens aiztures taaarii nebija :o

Tas taa ir reaali? Vai arii es beidzu reagjeet uz sustanonu? :D
Re: Ja kaadam ir zinaashanas par Sustanon 250
05.04.2007 13:11
Notiek, notiek, tikai diezvai pats tâ nu spçsi noteikt ûdens aizturi organismâ!!
Reâlâkâ paðkontroles metode, ko izmanto hron nieru mazspçjas un arî hron sirds mazspçjas slimnieki ir svçrðanâs. Tûskas mçdz parâdîties vçlâk.
Ak, pasaulît, katrs nu jûk pa savam prâtâ !!
Re: Ja kaadam ir zinaashanas par Sustanon 250
05.04.2007 15:26
Paklau... Tu mani par galiigu idiotu uzskati??? :D
Laikam domaa, ka baigi daudz zini ;) Nu i zini taalaak :D

Tuuska vinjam veelaak paraadaas.... nejauc luudzu sheit iekshaa mediciiniskaas devas ok? :)
Re: Ja kaadam ir zinaashanas par Sustanon 250
05.04.2007 21:16
mateus, ir tak arî biku labâks par sustanonu pieejams testosterona preparâts - saucas - Nebido, aptiekâs - pret ârsta recepti.Jâinjicç retâk, rezultâti - labâki.
Re: Ja kaadam ir zinaashanas par Sustanon 250
05.04.2007 21:25
Eee... shitas kaut kas jauns 8)
jaaiecheko... vieniigi taa dziivnieciskaa deva... 1000mg :D
Man visi preparaati kopaa sastaada parasti 500-800mg nedeeljaa :) A te... gsss... apmeeram sanaak 2 ampulas meenesii :)
Re: Ja kaadam ir zinaashanas par Sustanon 250
05.04.2007 21:29
iespçjams, ka pietiek ar vienu reizi mçnesî vai reizi trijos mçneðos - tas individuâli.
Re: Ja kaadam ir zinaashanas par Sustanon 250
05.04.2007 21:29
Da nu man citiem meerkjiem ;)
Ne jau libido celshanai to daru :D Ja godiigi tas libido reizeem pat traucee :)
Re: Ja kaadam ir zinaashanas par Sustanon 250
06.04.2007 09:56
Da nu, Mateus! Tak jau testosteronu normâli ir lietot nevis libido celðanai , bet gan ârstnieciskos nolûkos, ja kâdu iemeslu dçï tas tavâ organismâ netiek saraþots pietiekamâ daudzumâ - t.i. kâ aizvietojoðu terapiju. Kâdiem gan vçl citiem mçríiem? tak ne jau muskuïu masas uzaudzçðanai. Ja tu to dari pie normâlas sava organisma hormonâlas darbîbas- visu varu kapitâli saèakarçt. Ak, nu , ko nu es te stâstu, ja uzradîsies problçma - pats sâksi saprast.
Re: Ja kaadam ir zinaashanas par Sustanon 250
06.04.2007 13:00
tak ne jau muskuïu masas uzaudzçðanai ;-)))))))))))))))))))))))))))
Re: Ja kaadam ir zinaashanas par Sustanon 250
06.04.2007 13:34
Nee nu ko Juus... kaadas vel tur muskulju masas audzeeshanai!!! A kaa tas ir... audzeet muskulju masu? :o

:)))))



Edited 1 time(s). Last edit at 06.04.2007 13:34 by Mateus.
vai taa ir taisinnba , ja es gribu tagad vinnu lietot prieks muskulu audzesanas var buuut blakus efekti ? tas ir biezzi vai reti tie blakus efekti ?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 10?
Ziņa: