fibrogastroskopija...

Aizsāka dii 

fibrogastroskopija...
16.04.2007 19:26
...nja, arî es esmu aizdzîvojusies lîdz ðai procedûrai.
Esmu dzirdçjusi, ka Linezerâ to veic narkozç.
Kâds nevar pateikt, tâ ir vienîgâ vieta, kur to var izdarît zem narkozes?
Un tâ var bût, ka tâ cobra ir tik dârga??? Cik sapratu, man pat ar Baltas A4 polisi jâpiemaksâ vairâk kâ 30 Ls.
ðausmas...
Re: fibrogastroskopija...
16.04.2007 19:42
manuprat ari Gastro centtra veica, bet varbut kludos tiesa tur ari cenas nav mazas
Re: fibrogastroskopija...
16.04.2007 19:59
Nu jâ, es jau ar Gastro centru domâju. Biku neprecîzi uzrakstîju.
Hmmm... visur nez tâs cenas tik trakas? Bet tas tâ, man galvenais, lai ar narkozi.
Re: fibrogastroskopija...
16.04.2007 20:32
Es ar taisos uz turieni bet man tas kaadus 2 vai 3 latus maksaas... ar ghimenes aarsta noriikojumu... Tiesa jaagaida liidz 20 juunijam. Bet man "nje k spehu". Es tik taa padomaaju ka reaali slims cilvis pa sho laiku vareetu kaajas atstiept...
Man taa medmaasa arii teica ka buus ar anesteeziju un nevarees mashiinu vadiit... es teicu ka negribu nekaadu anesteeziju bet vinja savukaart ka doks negribot bez anesteezijas... taa kaa man veel razborkas staav priekshaa...
Re: fibrogastroskopija...
16.04.2007 20:54
nu ku! varetu teikt ka tu ipasi no maksatajiem neatskiries - pazina velejas pa maksu arsta konsultaciju - 29.maijs kas ir atrakais.
Re: fibrogastroskopija...
16.04.2007 21:04
belissima, 29.maijs???? Opâ! man teica, ka nedçïas laikâ. ðodien zvanîju. A, ja ar ÌÂ nosûtîjumu, tad tikai jûlijâ. Nu lîdz jûlijam tâ kâ pa ilgu jâgaida.

ku!
anestçzija un narkoze ir viens un tas pats???
Re: fibrogastroskopija...
16.04.2007 21:17
dii

Vardi anesteezija un narkoze peec buutiibas apziimee vienu un to pashu bet lieta taada ka vinjas meedz buut dazhaadas. Virsmas, vieteejaa, reghionaalaa, epiduraalaa, spinaalaa, sedaacija, vispaariigaa un veel visaadi tur dalaas...

p.s. Agraak teica nomeerdeeshana un iemidzinaashana vai narkoze, tad vieglaak vareeja saprast...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.04.2007 21:19 by ku!.
Re: fibrogastroskopija...
16.04.2007 21:33
es domâju, ka pie anestçzijas paliek pie samaòas, bet pie narkozes cilvis izrubâs.
Es tai procedûras laikâ gribu izrubîties!

A, Tev, ku!, lai veicas razborkâs :D :D
Re: fibrogastroskopija...
16.04.2007 21:49
dii

Nu vinji kaa reiz tur rubii laukaa kas arii man nepatiik... bet vemstiities arii kaut kaa negribas un dakterim trauceet... no otras puses dakteris radis ar nejuutiigiem rumpjiem straadaat, miesnieka metodeem...
double.
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 09:46
OO, man gan patika. Es vçl labprât ietu, vienîgi tas sâkuma posms nepatîkams, kamçr norij to ðtruntu. Pçc tam - nu TIK labi...
spara
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 09:49
Gastro centrâ ðo procedûru patieðâm veic îpaði saudzîgi - viens dûriens vçnâ, pâris minûtes kamçr sagatavojas procedûrai, puïíis mutç, lai nesakoþ zobus...un celies augðâ - ne vemðanas, ne citâdas nepatîkamas sajûtas. Pçc tam gan ir nedaudz dulla galva, bet citâdi viss kârtîbâ un vari iet mâjâs svilpodams:)
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 10:25
Hmm? Neuzskatu to par saudziibas izpausmi kad pacientu atsleedz... Tas driizaak liecina par to ka tur ir kaartiigs konveijiers un proceduuraa kaa reiz notiek nesaudziigi...
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 10:43
Eu nu beidz, ku!... sabojâsi visu omu.
Es domâju, ka tas viss ir perfekts serviss. Un procedûra tiek veikta tikpat saudzîgi! :)
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 10:56
dii

Lai buutu pa tavam :) Bet kaads tur var buut perfekts serviss par 2...3 latiem? Tur jaabuut ir absoluutam fanaatam lai vienaadi kvalitatiivi apkalpotu cilvi kas no sava macinja izvelk 3 latus un to kas izvelk 90...
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 12:00
ku!

nu bet par to cilvi, kas no sava macinja iezvelk tos 3Ls, vai tad valsts nesamaksâ pârçjo? Tam, kam polise - samaksâs apdroðinâtâjs, a kam nav nekâ, nu tas pats. Pçc bûtîbas viòiem tak jâbût vienalga, cik tu pats maksâ, nauda ta nâk, tik atðíirâs avoti.
nu nez...
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 12:39
Gaiïezerâ arî piedâvâ narkozi, varbût ne visi ârsti. Pirmajâ reizç man nepiedâvâja, otrajâ piedâvâja (es gan atteicos). Apkalpoðana ideâla. Ar polisi man bija bez maksas.
Ida
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 13:00
Ar ìim.ârsta nosûtîjumu un polisi attiecîgo jâsamaksâ tikai kautkâda pacienta nodeva, bet ja ir tikai polise, tad jâmaksâ sâkot no 50 Ls. Man arî stâv priekðâ ðî procedûra jûlija sâkumâ.
Pçc iepriekð rakstîtâ, man radâs viens jautâjums, vai norît to ðïûteni liek pirms cilvçks ir atslçdzies, vai kâ?
Man arî ir ïoti bail no tâ vissa, bet kas jâdara, tas jâdara.
double.
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 13:10
Man bija nosutijums un polise. Samaksaju niecigu naudinju. Liek rit pirms esi atsleedzies, bet tad jau viss aiziet kaa smeereets.
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 13:54
Vai taa ir taa pati fibrokolonoskopija?
es buutu laimiiga, ja zarnu izmekleejumus taisiitu ar narkozi. Taapeec vien neeju, kaut vajag, ka bail no saapeem. Ku! Tu esi diivains....jeb mazohists?
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 13:55
Kaapeec atteikties no narkozes? Man vienalga, ko ar mani dara, ka tik es neko nejuutu.
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 13:59
Hmm? A man kaa reiz otraadaak, man nav vienalga ko ar mani dara un nepatiik kad bez vajadziibas pumpee iekshaa visaadu kjiimiju... it iipashi taadu no kuras ljoti iespeejams ka peec tam buus slikti...
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 14:12
Labâk mazliet paciesties un pçc tam staigât ar skaidru galvu. Pie tam, tas nekas tik briesmîgs nav, sâpçt nekas nesâp, biki jâparîstâs tikai.
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 14:14
strawberry

Nesen te forumaa vienaa rakstija ka vinjai taada trauma no fibrogastroskopijas ka 8 gadus netiek no taas valjaa... :)
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 16:54
Es arî pavisam noteikti atturçtos no narkozes. Man arî bûs jâiet, kad varçðu beidzot tai lietai pievçrsties, bet nakroze mani vairâk "biedç", nekâ pati kobra.
Neticçsiet, bet Gastro centrâ pçc kolonoskopijas ar narkozi nemodos ïoti ilgi,dr. bija jau beidzies darba laiks, lika sistçmas, vemðana nepârtraukta, likâs ka mirðu, atjçdzos pa îstam faktiski otrâ dienâ (atdevu 20ls par taxi, kâ tiku mâjâs knapi atceros), tâ kâ ...
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 21:54
double,

tik tieðâm liek rît pirms esi atslçdzies???
Tâ es neesmu ar mieru!'Kâda jçga tad tai narkozei???
Tu biji Gastro centrâ?
Mçrija
Re: fibrogastroskopija...
17.04.2007 21:55
Vispârçjâ narkoze tas ir drausmîgi. es pilnîgi piekrîtu ku!...var paciest nelielu diskomfortu. Un tas nebût neliecina par mazohisma nosliecçm, vienkârði tâda kobras rîðana ar anestçziju ir tâds pats variants kâ pie pirmajâm saaukstçðanâs pazîmçm moèît iekðâ antibiotikas.
Vispârçjâ narkoze starp citu iespaido smadzenes, sirdi utt. Manai draudzenei vispâr taisîja kobru nemaz nejautâjot, vai grib to anestçziju, vienkârði brutâli ielaida vçnâ un aidâ!
Re: fibrogastroskopija...
18.04.2007 07:32
Bet pastâstiet kas tieði fibrogastro ir tâds, kâ dçï ir pacients jâizrubî? Nu man nepielec - itkâ tâ procedûra tak nav ne sâpîga, ne briesmîga, tas ka jâparîstâs - tas jau tikai mirklis (un vçl var teïïukâ savu kuòìîti no iekðpuses apskatît ;))
Re: fibrogastroskopija...
18.04.2007 10:36
Eljementarno, lai nerauj trubu no riikles aaraa...
Re: fibrogastroskopija...
18.04.2007 11:08
ko pilnîgi rauj?
Nez, cik man taisîts, es tieðâm neredzu iemeslu anestçzijai (vispârçjai. rîklesgalâ gan iepûst vajag) un man ir ïoti izteikts vemðanas reflekss :)
moð drîz lai uztaisîtu injekciju vajadzçs dûriena vietu nopûst ar anestçtiíiem?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 5?
Ziņa: