Foruma speciem

Aizsāka ku! 

Re: Foruma speciem
20.04.2007 19:59
Neesmu specs. Bet ku! paanalizç, vai tomçr Tavs stâvoklis neizskatâs pçc "kaut kâ-nezinu kâ" pârdozçðanas sekâm. Ðíiet, ka Tu visu laiku tos vitamînus un UB maini, bet tomçr, vai tik kaut kâ nebija par daudz pa ðõ laiku.
Re: Foruma speciem
20.04.2007 20:33
Padomaashu bet atklaati sakot peedeejaa laikaa baigi vienaada bija man taa eedienkarte... varbuut vieniigi C vitamiins drusku vairaak...

Te buus mana "eedienkarte" bez zaaleem ko lietoju patreiz...

Brokastis:
1. Futura zivju ellja 1000 1 kaps.
2. Livol Multi Total 1 tabl.
3. Bio-Chromium 50 mcg 1 tabl.
4. Askorutiins 1 tabl.
5. Mildronaats 250 mg 1 kaps.
6. Lomac 20 1 kaps.

Pusdienaas:
1. C vitamiins 500 mg pus tabl.
2. Calcigran 500 mg 1 tabl.
3. Magvit B6 1 tabl.
4. Multi - B strong pus tabl.
Calcigran un Magvit B6 lietoju vienu, otru vai abus kopaa. Atkariibaa no noskanjojuma :)

Vakarinjaas:
1. C vitamiins 500 mg pus tabl.
2. Calcigran 500 mg 1 tabl.
3. Multi - B strong pus tabl.
4. Askorutiins 1 tabl.
Re: Foruma speciem
20.04.2007 21:47
ceru ka tas bija joks :(
k
Re: Foruma speciem
20.04.2007 21:53
ku! man ïoti þçl dzirdçt par taviem veselîbas sareþìîjumiem, bet sori, tikko pârsmçjos izlasot tavu daily menu..;) tu to nopietni?
nu tavs gadîjums izklausâs nopietns un tev ar steigu ir nepiecieðama kârtîga izmeklçðana.
zini, domaju, labâk griezies ar steigu jebkâdas slimnîcas uzòemðanâ.

beidz lietot visus tos piïuïus.
ceru, ka tavi mâjinieki ir vairâk adekvâti un saprot tava stâvokïa nopietnîbu.
informç.
Re: Foruma speciem
20.04.2007 21:59
Es varu spiest tikai uz loìisko domâðanu, ne pamatîgâm zinâðanam ðaja jomâ. Pçc manâm domâm Tev ir peribors ar B grupas vitamîniem, Tajos LivolMulti total ir ietverti gan B1, gan B2, gan B6, B12, Folijskâbe. Plus Magvit satur B6 Un Multi B strong tâpçc arî ir strong, ka devas nav tâs mazâkâs. Summçjot un òemot vçrâ, ka dzer ilgi, jâdomâ, ka par daudz. Kâdas tam var bût sekas. Nezinu.Bet nedomâju, ka tas ir nevainîgi.
Par C vitamînu. Jâ, mçs vieglprâtîgi dzeram trieciendevas un sen jau aizmirstas rekomendçjamâs. Un tâs bûtu: minimâlâ dienas deva - 10mg, ieteicamâ - 75mg. Amerikâni iesaka - 60mg. Un tâlâk citâts: Nav objektîvi argumentçtu datu par to, ka lielâm C vitamîna devâm bûtu ïoti labvçlîga ietekme. Nepamatoti ieteiktâs ïoti lielâs C vitamîna devas (1-10g dienâ) var veicinât oksalâtu nierakmeòu veidoðanos, bojât aizkuòìa dziedzeri, traucçt nieru darbîbu, izraisît hipertensiju, veicinât abortu. Pie lielajâm devam var pierast, un, pârejot uz normâlu C vitamîna daudzumu, iespçjama C vitamîna hipovitaminoze pazeminâtâs uzsûkðanâs un palielinâtâs izdalîðanâs dçï.Lielas C vitamîna devas nestimulç virsnieru darbîbu un nesamazina iekaisuma procesus. (Zariòð, Neimane "Uztura mâcîba")
Un nav jau tâ, ka Tu nedzer sulas - tâm pievieno vitamînus, neçd maizi - B vitamîni utt. utj.
Es jau rakstîju, viena paða B12 dçï, tikko neaizgâju viòsaulç. Uz Linezeru mani sûtîja ar diagnozi Leikçmija. Tas lîdzsvars ir tik trausls. Nezinu, ko Tev ieteikt, izòemot, turies un cînies.
k
Re: Foruma speciem
20.04.2007 21:59
þçl man tevis, ku.
tikko pârlasîju tavu stâstîjumu un òemot vçrâ n-tâs tabletes tavâ ikdienas racionâ, izklausâs pçc akûta (vai varbût hroniska) nieru bojâjuma.
teikðu rupji- nesaèakarç savu veselîbu un griezies pçc med. palîdzîbas.
Re: Foruma speciem
20.04.2007 22:02
k
nu tak cilvçks grieþas ar, tikai nevar sagaidît, kad med. palîdzîba pagriezîsies pret viòu ar sejas pusi.
k
Re: Foruma speciem
20.04.2007 22:05
nedomâju viòa GP , bet gan stacinâro palîdzîbu.
protams, ja ku nav pârspîlçjis, aprakstot savu stâvokli. jo izklausâs jau nopietni.
Moljers
Re: Foruma speciem
20.04.2007 22:17
Kapçc tu to visu çd ?
Re: Foruma speciem
20.04.2007 22:32
Nu labi, nav jau tik traki. Seezhu un dzeru Bakardi. Uz kaaju neskatos - lai nebojaatu garastaavokli...
Vitamiinus patieshaam lietoju taa kaa rakstiju un nesaskatu tur neko sliktu. Ir kas lieto krietni vairaak... 2 rekomendeetaas dienas devas ir ok.
Tachu ir lietas kuraas es ieklausos... B vitamiina devu es palielinaaju ziemaa kad regulaari man sapuuta plecu vai saanu... patreiz nav nepiecieshams.
C vitamiinu arii saaku uz pavasara pusi pastiprinaati lietot - kad saakaas gripu laiks un to arii vareetu atcelt...
k
Re: Foruma speciem
20.04.2007 22:35
ku!
þçl man tevis, ka nedomâ ar galvu.
galu galâ, ja kas notiks, vainot varçs savu GP, kâ tas tautâ parasts. un tad sâks riet suòi.
ceru, ka zârks tavos bçniòos vçl ilgi stâvçs apputçjis.
Re: Foruma speciem
20.04.2007 22:53
Nevajag mani zheelot. Es gediem esmu virzijies uz to lai uzlabotu savu dziives kvalitaati un izvilktu sevi no muuzgam gurstoshaa un vairaakas rezes gadaa ar viirusinfekciju smagi slimojoshaa cilveeka staavoklja. Taa kaa pat neceriet ka es metiishu to visu malaa. Labaak pazheelojiet sevi un njemiet no manis piemeeru jo es redzu cik daudzus te forumaa ir sagrauzis vaargums un nogurums...
Kas attiecas uz sho konkreeto gadijumu ar manaam veseliibas probleemaam tad protams kaa taam nevajadzeeja buut bet kaut ko es neesmu pareizi sapratis un tagad censhos to atguut... Kaa saka - par zinaashanaam jaamaksaa. Bet doma ka shajaa lietaa vainojami aptiekaa perkami uztura bagaatinaataaji ir vairaak kaa muljkjiiga...
Re: Foruma speciem
21.04.2007 01:15
ne pa jokam "eedienkarte". vai taa nevar organismu "izsist" no ierindas?

Te buus mana "eedienkarte":
Re: Foruma speciem
21.04.2007 05:16
Aptieku vitamîni visi ir sintçtiski. Lai arî daudz citu íîmisku piemaisîjumu tie nevarçtu saturçt, tomçr pilnîgi bez tiem nav iespçjams neviens sintçtisks produkts. Diez vai tie veselîbu ietekmç labâkajâ veidâ. Mildronâts vispâr ir tîrâ íîmija un cik zinu, viena no izejvielâm ir stipri indîga. Arî zivju eïïa var saturçt vçl visu ko- ïoti regulâri to lietot nebûtu ieteicams, lîdzvçrtîga un tîrâka ir lineïïa.
vai nav prâtîgâk mçìinât iekïaut savâ çdienkartç produktus, kas satur vairâk vitamînus un tikai atseviðíos gadîjumos lietot sintçtiskos vitamînus un UB?
Re: Foruma speciem
21.04.2007 09:10
Man ðíiet, ka iet runa nevis par kvalitâti, bet gan kvantitâti. Vienkârði par daudz.
Ku! katrs ar savu veselîbu dara ko grib, brîva izvçle. Nedomâju, ka man bûtu kâdas tiesîbas Tevi te pamâcît, bet vçlreiz padomâ pirms turies pie savas pârliecîbas.
Re: Foruma speciem
21.04.2007 09:36
...nenocietos...ðito kvantumu sintçtikas!!!...johaidî!!...Ku1, mazliet pârrevidç savus pieradumus ripiòu un kapsulu rîðanâ...ir dabîgas substances, kuras pilnîbâ nodroðina rumpi ar visu vajadzîgo, lai tas kustçtos bez piepûles...kaut vai tie paði biðu produkti...par eïlam piekrîtu strwbry...pie tam lietojot salâtiòos - mmm, garðîgi...:)
k
Re: Foruma speciem
21.04.2007 09:43
ku, atklâti sakot, izklausâs pçc klasiska placebo efekta.
protams, to visu tabletîðu vietç, izòemot zivju eïïu un kâdu dab. vitamînu kompl, tev pietiktu ar glikozes tableti.
bet, nu tieðâm, dzîvo vien pçc savas pârliecîbas, tikai vçl viens jautâjums-vai tu savam GP nosauci savu íîmisko dienas racionu?
Re: Foruma speciem
21.04.2007 10:17
Vispaar es domaaju ka taa vajadziiba peec UB katram rumpim ir savaadaaka... In cilvji kas mieriigu kustaas eedot visnotalj pieticiigu eedienu un ir taadi kaa es kas bez kaartiigas ripu saujas nevar normaali dziivot... bet katraa zinjaa es esmu optimuma mekleejumos... uz sho briidi uzskatu ka probleema vareetu buut tur ka tas UB klaasts ko es lietoju ir visai vienveidiigs... bet pagaidaam neesmu nonaacis pie atzinjas ko veel vajadzeetu ietvert manaa "eedienkartee"...

Ghimenes aarstam esmu teicis tikai to ka lietoju diezgan daudz vitamiinus un piedevas... Vinja neprasija kaadus, es neuzskatiju par vajadziibu vinjai ko skaidrot...

Varat izteikt apsveerumus kaadai vajadzeetu buut manai "eedienkartei"...
Re: Foruma speciem
21.04.2007 10:38
mjams, traki, ku! par to veselîbu :(

bet nu shitas vairums UB un vitamiinu?! taa tachu ir tikai sinteetika!
tad jaajautaa, ko Tu eed? varbuut jaapiedomaa pie daudzveidiiga uztura, ja taa baidies ciest no vitamiinu deficiita?

lai nu kaa, turies. noveelu atrast atsauciigu aarstu!

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Re: Foruma speciem
21.04.2007 11:11
To ku!
Noliecot galvu tavu zinâðanu priekðâ, tomçr iesaku meklçt nefrologu!
Palasot tavu simptomu izklâstu jâsaka, ka ârstam nebûs viegli ar tevi.....
Re: Foruma speciem
21.04.2007 11:23
Nefrologs nav vajadziigs, taapat kaa hepatologs... shie raadiitaaji ir normas robezhaas un arii pashsajuuta nevedina domas uz to...
Re: Foruma speciem
21.04.2007 11:40
Ðoreiz tomçr atïauðos tev oponçt....
Atrast gudru terapeitu praktiski ir neiespçjams (jeb arî tâdu ârstu, kas redzçs tevi kâ veselumu, bet nevis kâ atseviðíu orgânu sakopojumu)
Nefrologi tomçr ir vieni no zinoðâkajiem terapeitiem.
Iesaku pameklçt doc Èeròevski iekð www.stradini.lv - viòð ir vçl no vecâs skolas speciem
Tas vienkârði ir mans ieteikums, jo viens ir tas, ko tu ðeit apraksti, bet svarîgâkais ir tevi redzçt, un izmeklçt. Ne jau vienmçr svarîgâkie laborat izmeklçjumi vai diagnost izmrklçjumi.
Tavs pârstâts par simptomiem mani vedina sûtît tevi pie nefrologa
Re: Foruma speciem
21.04.2007 11:49
Labi, miegs, njemshu veeraa...
Re: Foruma speciem
21.04.2007 11:54
Jaa, es ar padomaaju par Doc. Chernjevski...
ke
Re: Foruma speciem
21.04.2007 12:22
Gaja pa Discovery tads serials Doctor G, kur tiek noskaidroti miklaini naves iemesli. Viena serija bija par sportisku un veseligu sievieti, kas peksni nomirusi.Izradijas pie vainas bija UB, ko vina bija pardozejusi. Neatcerostikai , kas ta bij par vielu. Evolucija diezvai ir paredzejusi papildus vitaminu un citu vielu uznemsanu ka ar partiku, tapec ja tas nav dabigi, diez vai tas ir parak labi. Protams, saprata robezas ziema, tie par launu nenak.
k
Re: Foruma speciem
21.04.2007 12:42
piebiedrojos. visu cieòu docentam (vai viòð jau nav profesors?) H. Èeròevskim.
Re: Foruma speciem
21.04.2007 13:11
man jau shkjiet, ka ir, ir profesors :)
loti labs speciaalists.

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
ârsts
Re: Foruma speciem
21.04.2007 16:43
Paaugstinâts urînvielas daudzums liecina par nieru problçmâm.
Re: Foruma speciem
21.04.2007 17:00
Tik neaizmirsti arî uzskaitît,to, ko ikdienâ paterç (UB + vit + ??? )
Re: Foruma speciem
22.04.2007 08:50
Drausmas - tas viss par mani... un man tikai 22 gadi. lasîju, ka tâ sirds kaite varçtu bût (kakao rakstîja)... ceïgali sâp jau 3 gadus, bet tas domâju, ka no pârslodzes... jâsteidz kaut kas darît, bet man visas analîzes, tâpat kâ KU, ir labas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 14?
Ziņa: