zinoðs alergologs

Aizsāka k 

k
zinoðs alergologs
22.04.2007 10:42
iekopçju no cita foruma.
zinoðie, iesakiet labu alergologu ðai sievietei.

Nu jau ir nonâcis mûsu ìimenç tik tâlu, ka vîram no mûsu mîluïa ir ne tikai alerìija, bet veidojâs arî asma.
Es te kâdu laiku atpakaï lasîju, ka citâm dzivnieciòu saimniecçm arî ir alerìija tomçr tur mâjâs ne vienu vien mîluli.
Nolçmu vîru sûtît uz Rîgu pie ârsta, bet îsti nezinu pie kura, jo tur nedzîvoju, tâpçc varbût Jûs, kas ar ðo problçmu jau cînâs var man kaut ko ieteikt, kur griezties un kâ Jûs tiekat galâ ar alerìiju neðíiroties no saviem mîluïiem?
k
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 11:30
cilvçkam tieðâm tas ir ïoti akûti nepiecieðams. kolçìi un pacienti, padomâjiet, varbût kâds tomçr zin kâdu labu specu.
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 11:41
Izeja viena - ðíirties - no kâ, ( vira, vai suòa) ir saimnieces izvçle, ssdzîvoðana ir praktiski nereâla.
k
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 11:46
miegs, no sievietes rakstîtâ saprotu, ka âdas proves nav veiktas un vîram jau pirms kaía iegâdâðanas ir bijusi alerìija pret putekïiem un vçl ðo to.
saprastu, ja tas tiktu apstiprinâts ar âdas raudzçm, bet nu tâ uzreiz novelt vainu uz kaíi, nav pareizi. dzivojam taèu civilizçtâ valstî, kur ir pieejamas smalkas diagnostikas metodes.
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 11:51
nu tad tieði ar to jâsâk - jâveic alerìiskâs âdas raudzes.
manai mâtei tâ bija pret jûras cûciòâm, uztaisîja analîzi un apstiprinâja.

viòa vispâr ir alerìiska, tagad iet ik mçnesi uz kaut kâdâm injekcijâm, ja nemaldos Pïavnieku poliklînikâ, vai kkur tajâ galâ - lai nebûtu jâmokas ar siena drudzi utml., diemþel paðlaik nevaru uzzinât precîzâk.

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
k
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 12:00
miegs, bet saproti, sieviete nav no Rîgas.
pçc manas sapraðanas-viòai vajadzçtu dabût no ìimenes ârsta norîkojumu uz sadovòikova ielu(tur taèu veic proves), un pçc tam iet pie alergologa, kurð varçtu viòai komentçt rezultâtus un rekomendçt nozîmçt attiecîgo terapiju.
ðai sievietei savâ rajonâ, cik es sapratu, ârsti, pie kuriem viòa griezusies, uzreiz bez izmeklçðanas likuði atbrîvoties no kaía, neòemto vçrâ datus vîra ananmnçzç par jau iepriekð (pirms kaía iegâdes)esoðu alerìiju.
tâpçc mçìinu cilvim palîdzçt ar kâdu labu alergologu.
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 13:28
Nu, dabûs to nosûtijumu pie alergologa, nu veiks âdas raudzes,atradîs ka tâ ir polivalenta alerìija (nedod Dievs) Nu laikam jau esmu nedaudz vecmodîgs, bet vai nav prâtîgâk novçrst cçloni (kaíi, suni, vai arî vienalga, kas tas nebûtu) un nevis cînîties ar sekâm
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 13:29
Ja kâdam spieþ kurpe, tad ko dara - maina kurpi vai cenðâs pamazinât kâju????
k
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 13:50
miegs, nezinu kâ tev, bet man kaíis ir ìimenes loceklis.un tâ vienkârði pateikt-tiekat vaïâ no kaía ir neþçlîgi, mietpilsoniski un nehumâni.
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 14:01
Vai humânâk ir raudzîties uz vîra astmas lçkmçm, niezoðajiem izsitumiem un medikamentu kaudzçm.
Via iegâdâjoties kaíi, zinot ka vîram jau ir alerìija, nekas neienâca prâtâ???
Es neesmu pret dzîvniekiem, bet redzot kâ mokâs cilvçki alerìijas dçï.........
k
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 14:07
paga paga. vçl nekur nav teikts, ka tâs astmas lçkmes izraisa kaía spalva.
vçl jau var bût iespçjams, ka vîram, ieraugot kaíi, subjektîvi rodas bronhospazmas. varbût nervi jâpaarstç.
bet varbût, ka tâ varçtu tikt vaïâ no nevçlama kaía.
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 14:11
Tad nu gan tas vîrs ir "davests"ja ieraugot kaíi sâkâs bronhospazma:))))))))))
Vai vienkârðâk tad nav to vîru patriekt???:))))))
Antîkâ
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 14:14
Pârkopçtajâ tekstâ nav teikts, ka "mîlulis" ir tieði kaíis. Ka tas nav vîrs, to gan viennozîmîgi var saprast. Sievas prioritâðu skala skaidra. Varbût jâvçrðas pie ìimenes psihoterapeita, lai vîram mazinâtos somatiskâs reakcijas uz tâdu hierarhijas deformâciju?
k
Re: zinoðs alergologs
22.04.2007 15:07
miegs, redzu psihosomatiskâs salimðanas tev ir sveðs lauciòð.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 11?
Ziņa: