kaa sevi piespiest?

Aizsāka sausaa 

sausaa
kaa sevi piespiest?
04.05.2007 10:24
Kaa piespiest sevi dzert uudeni? No visapkaart dzirdeetaa skidrs, ka tas vajadziigs. Bet man nekad nav bijis taa, ka labpraatiigi gribas padzerties. Pat ljoti karstaa laikaa. nekad, ja nu uz pagiraam un peec saala eediena. Esmu meeginaajusi mociities un ar varu dzert, bet tad rodas tualetes skraidishanas probleema. Sakiet, kuram ir laiks un gribeesana visu laiku skraidiit churaat! Tas nav arii darbaa iespeejams.
Taa nu domaaju, kas tad nu notika, ja dzersu kaa parasti bez speciaalas dzersanas. Vai tieshaam izzhuushu?
ANNE..
Re: kaa sevi piespiest?
04.05.2007 10:29
es ari agrak ta domaju..bet man ir liels gribasspeks..un tomer piespiedu sev daudz dzert... ja silts laiks tad dzeru parastu udeni..vnk kko daru un dzeru tad aizmirstu par to tik daudz... ja tads te lietainaks un aukstaks laiks tad tik uz teejinaamm..:)) vajag tikai garsiigu tejju kaada kattram individuali garso nopirkt..un dzert..DZERT DAUDZ!!! TAS JAU NEKAS KA BIEZI JASKRIN UZ TUALETI... tas jau tisi labi..organisms lenam attiraas... jo lidz ar udeni tiek izvadiitas citas sliktaaas vilas..kas organsismam nav vajadziigas..luuk taa :))
Re: kaa sevi piespiest?
04.05.2007 15:59
Nezinu, nezinu, mani arî kaitina tâ tualetes skrieðana. Tad jau nevar ne noirmâli pilsçtu izstaigât, ne ciemos pie galda pasçdçt, un pûslis sâ[\pîgs paliek, jo nevaru izskriet uz tualeti darbâ tik bieþi. Diez vai nu ir labi, ka skalojas viss.
Re: kaa sevi piespiest?
04.05.2007 17:02
ja organisms negrib, tad nevajag neko spiest :P
Re: kaa sevi piespiest?
04.05.2007 17:11
Ir nozîme, cik daudz dzer. Cilvçkiem, kas maz dzer, metas nierakmeòi, urînakmeòi un ceïas asinsspiediens. Ja man akurât jâstaigâ pa pilsçtu, vai kur nav tualetes, tad dzeru mazâk, bet citâdi cenðos 2l izdzert.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.05.2007 17:12 by strawberry.
Re: kaa sevi piespiest?
04.05.2007 17:39
2l nav daudz. Lai patçrçtu 2l, nav nekâ îpaði jâcenðas: tçjiòa no rîta, tçjiòa vakarâ, pâris kafijas un zupa pa dienu :)
Re: kaa sevi piespiest?
05.05.2007 10:32
Kafija neesot ðíidrums. Ja dzerot kafiju, tad jâizdzerot vçl kafijas tilpumsx2. Tas tâpçc, ka kafijai ir urîndzenoða iedarbîba. Tajos 2l es neskaitu arî zupu.
OJA
Re: kaa sevi piespiest?
05.05.2007 12:00
Ak dievs, vai cilvçks tieðâm tikdaudz var izdzert!!
laasiite
Re: kaa sevi piespiest?
05.05.2007 12:21
Izvçlies sulîgus augïus un dârzeòus (ja garðo, protams), kâdu dzçrienu - limonâdi, sulu, minerâlûdeni, tçju, kas tev tieðâm garðo - pçc pieredzes zinu, ka speciâli piespieþot sevi, panâksi pretreakciju.
Man reiz gadîjâs, slimnîcâ guïot nu nemaz negribçt dzert - kam sekoja nopietns drauds no ârstiem, ka dabûðu visu dienu pie sistçmas gulçt, lai man varçtu pilinât ðíidrumu iekðâ tâdâ veidâ. Izvçle skaidra - tâ kâ nevarçju dabût necik daudz ðíidruma iekðâ normâlâ veidâ, tad izdomâju izlîdzçties ar arbûziem un dzçrienu, kas man vienmçr ir garðojis - dzçrveòu morss. Un tiku cauri bez sistçmâm.
Re: kaa sevi piespiest?
05.05.2007 14:39
daljeeji taa forseetaa dzershana tomeer taada modes lieta...
Re: kaa sevi piespiest?
05.05.2007 14:46
Pareizi, pareizi, nav ko ar to dzershanu tur nonjemties - klizmu speciaalistiem arii darbinjsh vajadziigs...
Re: kaa sevi piespiest?
05.05.2007 15:13
Lîdz ðai dzerðanas glorificçðanai kaut kâ cilvçce taèu nodzîvoja. Mana pârliecîba, ka ja organisms neziòo ar slâpçm, ka vajag dzert, tad arî nevajag. Tas, protams, neattiecas uz slimîgiem stâvokïiem, kad tieðâm ir ko skalot. Bet tâ, normâlam, veselam...
sausaa
Re: kaa sevi piespiest?
05.05.2007 20:56
Man jau liekas, ka jaadzer tieshi uudens, sula neskaitaas, kur nu veel saldaas limpenes!
Varbuut smiekliigi, bet mani tualetes probl. satrauc visvairaak. Naktii nevar izguleeties. Esmu pieradusi aiziet uz tualeti no riita un tad apmeeram 13os, vispaar reti. mani kaitina taas koleeges churaataajas. Atnaak uz darbu un uzreiz uz tualeti. Smiekliigi. Ej kopaa pa ielu, meklee tik tualetes. Tik nozheelojamaa takariibaa negribu nonaakt.
Saka jau, ka ar laiku organisms pierod un churaashanas biezhums samazinaas.
Re: kaa sevi piespiest?
05.05.2007 21:19
es skaitu tikai ûdeni, tçju (zaïo vai zâïu) un kaut kâdus sîrupûdeòus - sanâk vairâk kâ divi litri.
vienkârði visu laiku kâda pudelîte minerâïa jânçsâ lîdzi, mâjâs pa rokai dzeramais visu laiku - ar laiku pierod pie tâ lielâ daudzuma un tad jau arî prasâs vairâk.

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Re: kaa sevi piespiest?
05.05.2007 22:17
2l izdzert.... tur tak dariit naff ko :)
Es dienaa izdzeru 2l tikai teejaas vien. Tad vel miniitis, tad veel protjiku kokteiljos arii shkjidrums... hm... ja reali paskaitiishu........ nu pie 4l dienaa sanaak izdzert shkjidraa veidaa
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 21?
Ziņa: