helikobaktçrija

Aizsāka gudrele 

gudrele
helikobaktçrija
07.05.2007 10:14
pie kâda ârsta jâiet, lai uzzinâtu par ðîs baktçrijas esamîbu vçderâ? kâ tas tiek pârbaudîts, cik tas varçtu maksât?
Re: helikobaktçrija
07.05.2007 10:37
gastrenterologa, jariji kobra, cenas atkarigas no ta vai pats maksa vai gaidi rinda un kur tiek veikts izmeklejums
Re: helikobaktçrija
07.05.2007 10:37
Es te kaut kaa nododot analiizes Gulbja laboratorijaa pie viena atkjekseeju arii helikobakteerijas un tagad man nav shaubu par to ka vinjas ir (to es taapat jau nojautu) un tagad tikai jaaizdomaa kaa labaak izdziit. Bet lielas ceriibas es nelieku uz to ka izdosies...
Lizete
Re: helikobaktçrija
07.05.2007 11:01
es savas baktçrijas izdzinu ar antibiotikâm, kas protams ar nav labi un radîja daþâdas blakusparâdîbas..vienîgais mînuss, ka tâs baktçrijas var âtri atkal parâdîties no jauna..
Re: helikobaktçrija
07.05.2007 12:43
Kas notiek, ja nedzen? :)

Nebûtu dzirdçjis, ka tas bûtu obligâti...
Re: helikobaktçrija
07.05.2007 13:20
Nu ja pienjem ka gastriitu un gastro ezofagalo atvilni izraisa helikobakteerija tad man vinja ir gadus 30 vismaz... Nepaartraukti lietojot omeprazolu viss ir kaartiibaa, atviljnja nav un par bakterijaam var nedomaat... :)
Re: helikobaktçrija
07.05.2007 13:32
ku!
Kas ir atvilnis?
Re: helikobaktçrija
07.05.2007 13:38
Alstere

Atvilnis ir kad kungha saturs (skaabe) naak atpakalj bariibas vadaa un rada saapiigu dedzinaashanu augstu pakruutee...
Re: helikobaktçrija
07.05.2007 13:43
Ðitâ man draudzenei visu laiku ðíita, ka sâp sirds, beigâs doks teica, ka esot atvilnis. Bet viòa pilnîgi nekâ viòu neârstç. Tik noteica, ka esot iedzimts no mâtes un viss. Neliekas, ne zinis.
Re: helikobaktçrija
07.05.2007 13:56
Var tâs bacillas izdzît. Man tâs bija, un paðsajûta tai laikâ arî nebija laba. Nu jau gandrîz pusotrs gads pagâjis, viss OK.
vv
Re: helikobaktçrija
07.05.2007 14:23
ko tas helikobakterijas sliktu dra> vi vias var just ka kermenii ir.. es personigi jutu ka man tur kauka visulaiku ir it k peld kaukas.. it ka tur kaukas butu.vai man ari varetu but sis bakterijas???????????????????????
Re: helikobaktçrija
07.05.2007 14:33
Nevar to bakteeriju kustiivu sajust, taapat kaa tu nejuuti bakteerijas mutee un citaas kjermenja vietaas...
gudrele
Re: helikobaktçrija
08.05.2007 18:44
paga, cik es sapratu to var noteikt arî asinsanalîzçs??
Re: helikobaktçrija
08.05.2007 18:58
3 metodes ir. Ar kungha zondeeshanu, ar elptestu un asins analiizeem...
Re: helikobaktçrija
09.05.2007 13:15
vai baktçrijas varçtu bût ja ir dedzinâðanas sajûta - vakaros? vai arî tas kas cits?
un vai tâs var pâriet no cita cilvçka, kam tâs ir, orâlâ veidâ - skûpstoties?



Edited 1 time(s). Last edit at 09.05.2007 13:15 by kukuruku.
Re: helikobaktçrija
09.05.2007 13:21
Vispaar taa dedzinaashana var buut arii bez bakteerijas...
Teorija par inficeeshanos skuupstoties pastaav bet taa ka tur viis notiek gadiem ilgi tad to nekaadi nevar pieraadiit...
Vispaar taa helikobakteerija liidziigi kaa piena seene, var buut iekshaa visu laiku bet nelabveeliigu apstaaklju sakritiibas gadijumaa saak aktivizeeties...
Re: helikobaktçrija
06.07.2007 15:17
Nu tâ ir viena riebîga baktçrija, to var gadiem nesajust un to var sajust ïoti âtri-dedzinoða, smaga sajûta kunìi (kâ nu kuram). Ârsti saka, ka neatbrîvojoties no ðîs bakterijas var veidotirs èûlas kuòìî. Jâ, ârstç ar antibiotikâm- neþçlîgajâm, bet vislabâk ðeit palîdz dziedniece Lidija Sçjçja (Zaïenieki, Jelgavas raj.)ar 2 seansiem, pat neprasa samaksu, cik nav þçl, tik samaksâ. ja avajag, varu dot koordinâtes un telefona nr.
Re: helikobaktçrija
07.07.2007 19:32
Zaïenieku Lidija nu ir galîgi garâm!!!Ejiet pie ârsta,nevis pie ðarlatâniem.
alise_brinumzeme
Re: helikobaktçrija
16.08.2007 10:11
Helikobaktçrija:

Esmu ilgi mocîjusies ar kunìi, ðad tad pasâpçja, padþeru omeprozolu..tad sâkâs cita vaina-skâbe mani nomocîja, nolçmu aiziet pie gastroentrologa, uztaisija asins analîzes un konstatçja ðo baktçriju. Tagad jâiet uz kobru un tad jâsâk lielâa ârstçðanâs ar antibiotikâm. Diez kas nav patîkami, bet jâârstç!
Re: helikobaktçrija
16.08.2007 11:41
Es uz to kobru biju, pateica ka viss kaartiibaa un pat ka bakteerijas tur nav (varbuut taapeec ka antibiotikas tajaa laikaa lietoju), taa kaa es uz to kobru lietu tagad pavisam greizi skatos... Analiizes uzraadija 10 kaartiigi paarsniegtu normu un skaidrs ka buus jaaaarstee...
Re: helikobaktçrija
16.08.2007 11:50
Ja tâ helikobaktçrija neko kuòìî neesot sabojâjusi, varot arî neârstçt. Man pçc 1,5 gada tâ atkal ir atpakaï, asinsanalîzes gan uzrâda tikai 2x vairâk kâ norma. Paðlaik nedomâju neko darît. Pameklçðu pa internetu tautas lîdzekïus.
Re: helikobaktçrija
16.08.2007 11:55
Hmm? Bet es jau gaaju uz to Gastro taapeec ka man ir konkreetas probleemas... es saprotu ka es dariju nepareizi, es gribeeju izbraukt pa leeto... es gaaju ar ghimenes aarsta noriikojumu un sanjeemu "veertiigu" atbildi ka viss ir kaartiibaa... Taa kaa diemzheel nevajag lolot iluuzijas - par visu ir jaamaksaa. Un mierinaajums ka juusu vietaa maksaa kaut kaada tur slimo kase ir prieksh naivajiem...
Re: helikobaktçrija
16.08.2007 12:01
Pirms 1,5 gada es arî riju kobru, ar ìimenes ârsta norîkojumu, bet Gaiïezerâ. Tur man arî atrada, ka tâs bacillas ir, un jau pabojâjuðas kuòìi. Pçc ârstçðanâs kursa riju kobru atkal, to vairs nebija, un visas erozijas bija sadzijuðas. Bet ik pa pâris gadiem tâs indçt atkal- tas laikam nav prâta darbs, jâdomâ kaut kas cits.
Re: helikobaktçrija
17.08.2007 13:25
Helikobaktçrija 90% gadîjumos izsauc kuòìa gïotâdas iekaisumu-gastrîtu.
Raksturojas ar sâpçm,dedzinâðanas sajûtu kuòìî un citâm nepatîkamâm sajûtâm.
Izsauc guòìa gïotâdas bojâjumu. Izdalâs daudz kuòìa skâbes,kas savukârt pastiprina iekaisumu. Veidojas erozijas un pat èûlas slimîba.
Gastrîts ir vairâku fâþu( ciklu) slimîba.
I- pastiprinâta kuòìa skâbes izdalîðanâs
II- ahîlisks gastrîts. Sakarâ ar dziedzerîðu bojâjumu skâbe vairs neizdalâs.
Hronisks gastrîts bieþi beidzas ar kuòìa vçzi.
Antibakteriâla terapija nodroðina visu simptomu izzuðanu.
Omeprazols noòem sekas, bet neârstç (nelikvidç) iemeslu.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.08.2007 13:28 by Mazdakteris1.
endi
Re: helikobaktçrija
18.08.2007 20:57
Nu man sâpçja kuòìis , nebija nekâda atviïòa, aiztrieca mani uz Gastrocentru (pavasarî ðogad), kobra- secinâja - ir tâ helikobaktçrija. Antibiotiku kurss (pretîgas, fuj) nedçïu. 3 mçneði miers , tagad atkal kunìis sâp kâ traks, nu i ko- jâvelkas pie ârsta atkal? Citreiz tâda ârstçðana var pieriebties, nudien.
Cits gastroenterologs pirms gada man noteica diagnozi-dispepsija. Izlasiju, ka tas esot tipa nervozs kunìis-sâp viòð, bet nekas tas nav, dzîves kvalitâti bojâ- ka nebojâs- kad sap.
Nu tagad sçþu, neko nedaru, gaidu - parstâs vai nç.
Parakðos vel pa tautas dziedniecîbas lîdzekïiem.
Re: helikobaktçrija
18.08.2007 21:34
Es atradu, ka kazroze (ugunspuíe) ârstç gastrîtu ar paaugstinâtu skâbi. Íiploks arî ârstç kuòìi.
deviln
Re: helikobaktçrija
19.08.2007 09:22
man te buutu jaaprasa tiem kas slimo ar heliobakteeriju, vai kaads no jums ir tuklaaks kaa vajadzeetu buut?

man kaadreiz arii tika paarbaudiita shii bakteerija, tad man aarste,toreiz veel bija veseliibas centrs uz bazniicas ielas, zjeel ka vairs nav un nezinu kur tagad vinja straadaa, tad luuk, man vinja pastaatiija ka shii bakteerija arii nomaac zjults izdaliishanos, liidz ar ko nepaarstraadaajas normaali eediens, un otrs ir tas ka vinja pati barojas no eediena un taas parpalikumi ir kaitiigas vielas, kuras izsauc sho kungja sulas palielinaashnanos
ceru ka preciizi atcereejos, jo sen tas bija ;)
ja taa ir patiesiiba, tad nekas labs tas nav

P.S. kas taas par muljkjiibaam, heliobakteerija nav gariiga slimiiba un nav moraali izniideejama ka var paliidzeet sharlataani :D
Re: helikobaktçrija
19.08.2007 09:45
Helikobaktçrijas atklâðana,kâ kunìa-zarnu iekaisuma izsaucçja ir pielîdzinâma penicilîna atklâðanai.
Tas kardinâli mainîja gastrîta un èûlas ârstçðanas metodes un,protams atviegloja dzîvi miljoniem cilvçku.
Jâatceras,ka antibiotikas var lietot tikai sava ârsta uzraudzîbâ.
Re: helikobaktçrija
19.08.2007 09:56
Mazdakteri, kâ tad ârsts to uzrauga? Izraksta antibiotikas un viss.
endi
Re: helikobaktçrija
19.08.2007 10:18
Neesmu es tuklâka kâ vajadzetu bût, ar visu baktçriju (nezinu vai jau apspraaguðu no tâ antibiotiku kursa) svçru visu mûþu ap 60 kg pie 174 cm gara auguma. Tagad 57 kg.
Par þults izdalîðanos nezinu- man ïoti agra jaunîbâ tika izoperçts þultspûslis, tâ ka kas tur tagad notiek komplektâ - nezinu.
Vien zinu, ka ar to kuòìi ir problçmas - vçders pûðas visu mûþu, arî tad pûtâs, kad vçl nebija þultspuuslis izoperçts un baktçrija atrasta.

Bet tas, ka viss ir saistîts - tâ ir. Viena problçma parauj otru - tâpçc domasu tagad par tiem tautas lidzekïiem- piem,man íimeòu tçja palîdz kudi labâk par visâdiem Mezim forte, vai Espumizâniem un citâm íimijâm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 17?
Ziņa: