Arsti neatziist

Aizsāka kreimene 

Arsti neatziist
15.05.2007 13:04
Kaapec aarsti neatziist masaazhas? esmu dzirdejusi no citiem. Arii pati biju pie neirologa ar tirpstoshu sprandu un roku. Saka, ka nav jeegas. Kaapeec? Bet vai tas ko sliktu dariitu, ja jau labu nee?
Re: Arsti neatziist
15.05.2007 13:42
Atzîst gan, varbut tam konkrçtajam iemeslam nav jçgas masçt, a tâ vispârigi - atzîst.
valerija
Re: Arsti neatziist
15.05.2007 17:01
man nesen kads manualais terapets teica, ka masazas pozitiva ietekme nav pieradita
Re: Arsti neatziist
16.05.2007 02:09
tas atkarigs no katra arsta induviduali.
Re: Arsti neatziist
16.05.2007 02:50
Patîkamas sajûtas un relax pçc masâþas kâ likums ir. Vismaz tas noteikti ir pozitîvs efekts.
aizdomajos
Re: Arsti neatziist
16.05.2007 04:40
bet kaa tad, piemeeram, tie gadiijumi,kad mazuliem ir x vai o veida kaajinjas utt. tad tachu regulaaras (regulaaras!) masaazhas izlabo shos defektus. neba no ticiibas taas kaajeles iztaisnojas...
protams, ne visos gadiijumos, bet lielaakajai dalai izdodas.
Re: Arsti neatziist
16.05.2007 12:08
Man teica, ka varot kko ljaunu uzmaseet, kas organismaa snaudis. Un labaak lai viirs pamaseejot.
Nu labi, neko labu nedara, bet sliktu tachu nee? Man pilniigi bail palika iet maseeties.
Re: Arsti neatziist
16.05.2007 12:49
Es shad tad maseeju savu draudzeni bet es to iisti labi neprotu dariit jo visu laiku koncentreejos uz astes kaulu un vinja izmaseeshanu no abaam puseem...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 6?
Ziņa: