Dr.Arâjs

Aizsāka lupata 

Dr.Arâjs
22.05.2007 12:14
Gribçtu dzirdçt atsauksmes!!
Paldies
saivus
Re: Dr.Arâjs
22.05.2007 19:46
Ja iesi uz konsultâciju poliklînikâ bûs ok, bet, ja uz nodaïu, nav tas labâkais variants. Tikko no reimatoloìi.nod., viòð pie saviem slimniekiem ðad tad piemirsa atnâkt...
Re: Dr.Arâjs
23.05.2007 03:27
biju pie viòa poliklînikâ, likâs ok.
Ingsha
Re: Dr.Arâjs
23.05.2007 23:53
Nepatika attieksme... vairâk neietu.
klu
Re: Dr.Arâjs
24.05.2007 00:20
Man ar drîz pie viòa.Kas tieði nepatika?
chikittta
Re: Dr.Arâjs
25.05.2007 12:43
ljoti jauks un profesionaals cilveeks!
nostraadaaju Reimatologos 2 gadus, visnotalj pozitiivas attieksmes. ir jau vinjam diivainiibas kaa mums visiem, bet sliktu neko nevaru teikt :)
apchi
Re: Dr.Arâjs
02.02.2008 19:50
Pirmo x ïoti patika, likâs, tieðâm ieinteresçts. Pçdçjâ reizç biju pârsteigta par pavirðîbu izmeklçðanâ. Vispâr atsauksmes esmu dzirdçjusi labas.
dora
Re: Dr.Arâjs
03.02.2008 14:05
Dakters, kaa dakters. Jau gadiem eju.Vismaz naudu neprasa. Par citu attieksmi vareetu uzrakstiit sho to, bet tas nebuus eetiski.
lianchiks
Re: Dr.Arâjs
10.02.2008 07:48
vispar diezgan pavirsh. es vinjam nelikos interesants gadijums, paskatijas izmeklejumus un izrakstija drapes.
dora
Re: Dr.Arâjs
10.02.2008 10:11
Nu bet ko jus gaidiijaat- lai uz randinjiem sauc vai kokjetee? Noveerteejiet to, ka jums bez maksas veikts tik daudz izmekleejumu- kursh dakteris buus tik veeliigs un nosuutiis uz tik daudz izmekleejumiem!? Bet tie rezultaati jau ir galvenais- nevar vinjsh noteikt diagnozi aciis skatoties!
Man bija gadiijums, kad nodaljas vadiitaaja, neko neizmekleejot, pagroziija pirkstu pie deninjiem, teikdama- izaarstee nervus, buusi vesela! Bet izraadiijaas, ka biju slima ar eerchu boreliozi jau ljoti ilgstoshi un ar nopietnaam sekaam.
lianchiks
Re: Dr.Arâjs
10.02.2008 16:08
1. man nevajag, lai mani uz randinjiem aicina, man vinjsh par vecu un vispar neeju pie arsta luncinaties, bet gan arsteties.
2. nekas par velti shaja pasaule NAV. Man ir laba polise un gjimenes arsts no sava budzeta to apmaksas.
3.mana uztver normali ir, ja arsts slimniekam, kursh 1x saskaras ar shadam problemam, visu izskaidro,paskaidro, ka uzvesties utt, ko var gaidiit no shis slimibas, bet neko nepastasta, uzraksta gim. arstam cedeli,saraksta drapes un bye.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 14?
Ziņa: