dezodorants "Maxim"

Aizsāka Nadezda 

Nadezda
dezodorants "Maxim"
23.05.2007 13:46
Kursh zina kuraa aptiekaa var nopirkt dezodorantu "Maxim". Es jautaaju dazaas aptiekaas Vecriigaa, neviens par to vispar nav dzirdeejis.
Ieprieksh paldies!
Re: dezodorants "Maxim"
24.05.2007 05:15
bija rakstîts ka gimenes aptiekâs un origo mçness aptiekâ. es ar labprât izmçginâtu...
upsss
Re: dezodorants "Maxim"
26.05.2007 06:25
un kas tas par dezdorantu? ar ko vin6 ir labaks par parejiem?
mudaks
Re: dezodorants "Maxim"
14.02.2008 14:14
Karoè - nopirku ðo te brînumlîdzekli MAXIM!!!
Ej TU NOST, reâli palîdz, es vispâr ðokâ esmu, man ar ðo lietu bija mazas problçmas,
teiksim - nesvîdu kâ teïð, bet nu bija tâ, ka darba laikâ mierîgi sçdi un paduses sasvîst, pilnîgi bez nekâda îpaða iemesla, ja mazliet stress, tad jau vairâk, bet slapja paduse bija visu laiku, un protams attiecîga smaciòa vakarâ un tâ. Lietoju visâdus sûdus dezîðus, Axe tur un Old spice krçmveidîgo, bet tikai lai nomâktu sviedru "aromâtu". Krekli bija velkami tikai vienreiz dienâ, nemaz nedomâ otro reizi vilkt. Un tad savâ bçrna prâtâ izdomâju, ka vajag nopirkt paduðu ieliktòus, lai tie fakin sviedri nesûcas kreklu audumâ, redzçju tâdus vienâ preèu pasûtîðanas katalogâ. Nu ko, un meklçjos tos mçslus (tâ arî neatradu, nu i poh) ieraudzîju info par ðo te ârstniecisko "dezodorantu" Maxim. Iegâju aptiekâ, pirmajâ, kas pa ceïam, Ìimenes aptieka Alfâ un prasu, jâ ir apmçram 12 Ls. Nopirku, izlasîju pamâcîbâ, ka jâlieto uz nakti, pirms gulçtieðanas (tipa naktî nesvîsti un tâ, ar sexu tad nevar darboties droði vien?!) un jau nâkamajâ dienâ - NEVIENAS SVIEDRU PILES NO PADUSES, JOPCIK POPCIK, es pilnîgi nezinu kur likties tagad aiz priekiem, tagad es pat varu darbâ izlaisties savâ direktora krçslâ un aizlikt savas kuslâs rokas aiz galvas un tad lamât savus padotos mudakus, reâla ðtelle. Nezinu, kâ tas tiek panâkts, un cik ilgi ir efekts, ja pârtrauks lietot, moðka vçlâk ziòoðu. Bai.
Inna
Re: dezodorants "Maxim"
14.02.2008 16:20
Meness aptiekaas. Es arii lietoju, reali labs!
Ess
Re: dezodorants "Maxim"
15.02.2008 19:51
Nekaa laba tur nav. Man taapat paliek balta sviitra.
Ja kaut kam jaaizsviist laukaa, tad maaksliiga blokeeshana to neatrisinaas; sviist citur - kaajas, dzimumorgaanu apviduu. Man atrada chupu ar infekcijaam. Tagad taas aarsteeju un veeroju ka kaut kas mainaas uz labo pusi.
Re: dezodorants "Maxim"
30.06.2008 12:57
Dezodorantu MAXIM vienmeer var iegaadaaties JAUNAA aptiekaa, Marijas ielaa 3. To var pasuutiit jevkuraa Latvijas aptiekaa - PIEPRASIET!Taas ir Juusu tiesiibas.
Re: dezodorants "Maxim"
30.06.2008 13:17
Dezodorantu MAXIM var iegâdâties aptiekâs: JAUNÂ apt.,Marijas 3,Rîgâ; Ìimenes aptiekâs u.c.
Jebkurâ Latvijas aptiekâ (Euroaptiekas, Mana aptiekas, a.aptiekas, Ilmas apt.) var pasûtît MAXIM. Pieprasiet! Tâs ir Jûsu tiesîbas.
Re: dezodorants "Maxim"
30.06.2008 13:21
Aizej uz Jauno aptieku Marijas ielâ 3 vai Ìimenes apt.un palûdz anotâciju izlasît.
Re: dezodorants "Maxim"
01.07.2008 13:11
Pret pastiprinâtu svîðanu palîdzot arî botulîna injekcijas. Nez, kâ tas notiek?
Kori
Re: dezodorants "Maxim"
01.07.2008 16:45
Forðs dezodorants, un ïoti izidevîgs, jo vienu flakonu lietoju jau gandrîz gadu. iesmçrçju paduses apmçram vienreiz 5-7 dienâs vairâk neprasâs, bet lasîju, ka esot kaitîgs, saturot kaut kâdus metâlus, varot veicinât pat vçzi, nezinu vai patiesîba tâ, bet runâ jau daudzko, bet es lietoju, tieðâm atradums tiem, kas svîst.
ciba
Re: dezodorants "Maxim"
02.09.2009 20:10
Tieshaam labs ir tas Maxim, pasuutiiju meeness aptiekaa, jau otraa dienaa bija atvests.
tagad gan padaardzinaajies tas prieks, nu jau maksaa 15ls

lai nu kaa tas ir to 15ls veerts......beidzot varu vilkt pieguljoshus, kraasainus topinjus :)
sliipaa
Re: dezodorants "Maxim"
04.09.2009 18:10
Ievaa nesen daktere teica, ka nekas slikts tur nav.
Re: dezodorants "Maxim"
31.05.2010 10:45
MAXIM var pirkt jebkurā aptiekā. Ja saka, ka nav, tad lūdziet, lai pasūta. Aptieka nedrīkst atteikt, tās ir Jūsu cilvēktiesības - saņemt jebkurā aptiekā to, kas ir aptieku zāļu lieltirgotavās.
vwenta
Re: dezodorants "Maxim"
02.06.2010 09:56
Nu nezinu, baigi nesvistu, bet nekada atskiriba no parastaa diemzeel. varbuut tiem, kam tek straumeem, paliidz, normaliem iesvidejiem nekada atskiriiba.
venta
Re: dezodorants "Maxim"
02.06.2010 09:58
Un par padusu ielisktniem nav nekas smiekliigs. mans berns pusaudzis liek Descreet ieliktnus parastos padusees, normaali, nemaz nevajag speciaalos.
Zelma
Re: dezodorants "Maxim"
13.10.2011 16:43
Reāli labs dezodorants, kas turklāt ir uz ūdens bāzes, ne alkohola, kā visi pārējie. Kāda jēga tērēt naudu un pirkt dažādus štruntus, kas nepalīdz? Eiroaptiekās var nopirkt, tagad divu veidu -Maxim un Maxim sensitive jūtīgai ādai. Un nekādas svīšanas. Iedevu savam vīram arī - viņu varot lietot gan sievietes, gan vīrieši, jo nav smaržas, turklāt pusaudži arī.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 12?
Ziņa: