Ûdens!

Aizsāka LINDAAAA 

.
Re: Ûdens!
28.05.2007 02:19
nezinu, cik vidçji, bet 5 litri normâli...
Re: Ûdens!
28.05.2007 02:51
kaa iedomaajos tos 5 litrus naakam pa visam malaam aaraa.. taadaa laikaa kaa patlaban.. liidzcilveekiem drosi vien nav viegli.. :)
Re: Ûdens!
28.05.2007 04:43
Jo, 5 litri mieriigi var, 2 izdzer taapat 3 ar klizmu ielaizh iekshaa...
Re: Ûdens!
28.05.2007 05:57
:-)))))))))))))
Re: Ûdens!
29.05.2007 02:26
Nu, tad jaaparvaacas uz dziivi tualetee, ja tik daudz dzer...
de
Re: Ûdens!
29.05.2007 02:44
nezinu, man dienaa ~3l ûdens aiziet mierîgi. 1,5l pa dienu, 1,5l vakarâ treniòâ. Un viss ok.
Labums? Man, personîgi, sejas âda ir labâka tad, ja dzeru vairâk ûdens.
Re: Ûdens!
29.05.2007 04:30
ðodien apollo par ûdeni:
"Mîts, ka cilvçkam dienâ jâizdzer 2,5 litri jeb aptuveni seðas lîdz astoòas glâzes ûdens, radies no tieði ðâdiem zinâtniskajiem aprçíiniem par ikdienâ zaudçto ðíidrumu. Taèu zinâtnieki aizmirsuði pateikt paðu galveno — lielu daïu no ðiem nepiecieðamajiem 2,5 litriem mçs jau uzòemam ar pârtiku un citiem ikdienâ izdzertajiem ðíidrumiem"

cik saprotu-jâdzer tad, kad gribas dzert, îpaði vasarâ
vislabâk slâpes remdç ûdens, nevis kola , sulas....

un par novâjçðanu un âdas turgoru-mîts!!!!
darbâ viena kolçìe turçja blakus sev ûdens pudeli un ik pa stundai dzçra, cerçdama îzskalot liekos taukus un "sâròus"-nekas nesâca...
rofl
Re: Ûdens!
29.05.2007 12:22
Dienaa izdzeru 3-4l

1.5l mangalis treninja laikaa
paarejais dienas gaitaa.
Artursg
Re: Ûdens!
30.05.2007 03:11
Visiem jau sen ir skaidrs, ka uz zemes nebûtu iespçjama dzîvîba, ja nebûtu ûdens, arî cilvçks nevar dzîvot bez ûdens. Katram cilvçkam dienâ ir jâizdzer kâ minimums 1,5Litri ûdens, taèu ko lielâkâ daïa dzer???? Tçjas, kafijas, sulas, daþâdus gâzçtos dzçrienus, buljonus u.t.t. un tad nu domâ ka ðíidrums ir pietiekoði:))) Nu tad atbildat uz jautâjumu, kurð no Jums mazgâ grîdu ar kafiju???? Kurð mazgâ veïu ar tçju???? Vai ar buljonu maðînu nomazgâ??? TAS VISS IR ÇDIENS ( tçjas, sulas, kafija, augïi, piens u.t.t.!!!! Tas nav ÛDENS!!!!

Bet katrai mûsu ðûnai ir vajadzîgs ÛDENS-tîrs, negâzçts, bagâts minerâliem, ar pH 7,5 kâ minimums, pilnîgi visi vielmaiòas procesi, pilnîgi viss kas notiek organisma ðûnâs notiek ar ÛDENS lîdzdalîbu.. Mûsu organisma ðûna varçtu teikt ir ûdens pile kuru aptver ðûnas membrâna un no tâ kvalitâtes kâds ûdens no tâ atkarîga mûsu veselîba...

Un, ja skatamies visu organismu tad pieaudzis cilvçks vidçji sastâv no 70% ûdens un nevis no tçjas, sulas vai kafijas... Bçrns kad piedzimst tas sastâv no 85% ûdens vidçji, veci cilvçki aptuveni 60% tâtad novecoðanâs process tieðâ nozîmç ir saistîts ar to , ka organisms pastâvîgi zaudç ûdeni.. Grumbas parâdâs , locîtavas izþûst u.t.t.

Ja vçlies daudz problçmu tad vari nedzert ûdeni, dzerot uzlabojumus nejutîsi mçneða vai divu laikâ, to sajutîsi gada, divu vai vairâk laikâ...
Ziggis
Re: Ûdens!
30.05.2007 03:13
Ko Tu te jautâ, noskaties video coralc.lv mâjas lapâ, paðâ pirmâ lapâ ir atbilde uz tavu jautâjumu...
Re: Ûdens!
30.05.2007 03:16
ja es tagad sâkðu lietot ïooooti daudz ûdens katru dienu- vai es nenovecoðu un arî 80 gados bûðu gludena kâ vînodziòa ??
Re: Ûdens!
30.05.2007 03:48
un nez no kaa gan sastaav teeja, ja ne par 99,99999% no uudens... korallis gatavais..
Artursg
Re: Ûdens!
30.05.2007 04:42
komats ir riktîgs nesapraða,Tçja sastâv no vârîta ûdens taèu vârîts ûdens ir miris ûdens, ja Tev nav sapraðanas tik daudz. ... un kas ir korallis???
Re: Ûdens!
30.05.2007 05:30
cik atceros no íîmijas- îpaða enerìija piemita tikai kûstoða ledus ûdenim, kam daïçji bja saglabâjuðâs ûdeòraþa saites, savukârt vârîtâ ûdenî samazinâs skâbekïa daudzums, bet kuòìis jau nealkst pçc skâbekïa, tas vajadzîgs plauðâm...:)
vai tâdçï uzreiz -miris?
Re: Ûdens!
30.05.2007 06:09
taa dziivaa/mirushaa uudens lieta man liekas taads maarketinga trjuks... dzer cilveeki vaariitu uudeni, dzer teeju un nekas vinjiem nenotiek...
Re: Ûdens!
30.05.2007 07:22
Neprasâs un nedzeru, nedomaju, ka vajadzîgs organismu varot. Ir slâpes - dzeru, nav slâpes - sprite.
vispâr man bçrnîbâ pasakas stâstîja, kur apslaka mironi ar dzîvo ûdeni un viòð atmostas. Taisnîbas labad jâsaka, ka tas nebija parasts mironis, bet gan princese, kuras visiem bija þçl. bet, ja dzçra no miruðâ ûdens avota, tad mira.Jâ, vçl nevar dzert ûdeni, kas sakrâjies kazas pçdas nospiedumâ uz ceïa. Par kazlçnu var pârvçrsties.
Re: Ûdens!
30.05.2007 07:31
bet ja pedas nospieduma korallu pulveri iemaisa, nekas launs nenotiek :)
Re: Ûdens!
30.05.2007 07:32
Ka ta ne, ragi ataug.
nelda
Re: Ûdens!
30.05.2007 08:56
Galîgi negribu kâdu teoriju te bîdît, bet es pirms kâdiem 4 gadiem mainîju dzîvç vairâkas lietas. Sâku dzert ûdeni apm. 2,5 litri dienâ, sâku vairâk sportot, sâku lietot vairâkus UB (nekâdus koraïïus, bet gan parastos, aptiekâs pçrkamos – zivju eïïu, kalciju, íiplokus, lecitînu, mellenes, dzçrvenes, citroseptu, utt.), çdusi vienmçr esmu diezgan veselîgi. Rezultâtâ no tâ visa kopâ ar laiku sajutu diezgan dramatiskas izmaiòas (man 42). Ir vairâkas konkrçtas lietas, ar ko iepriekð mocîjos, kas tagad ir pazuduðas vai stipri uzlabojuðâs. Daþas lietas, kas "uz sitienu" nâk prâtâ, kas bija un tagad ir pazuduðas: ïoti sausa âda (+plaisâja âda uz pirkstiem, papçþiem, melna âda uz elkoòiem), nepatîkama garða mutç, roku tirpðana, izteiktâka sviedru smaka (jo spçcîgi svîstu, svîðana nav mazinâjusies, bet sviedru smaka gan), nogurums, un droði vien vçl citas lietas, tikai ðobrîd nenâk prâtâ. Nezinu, cik tieði liela loma tur ir ûdenim, bet tieði ûdeni es kaut kâ izjûtu kâ îpaðu "svçtlaimes" avotu, tîri intuitîvi. Liekas, nepârtrauktu lietot pat ja pçkðòi parâdîtos teorija, ka jâdzer stipri mazâk... Es vismaz tos 2-2.5 litrus izjûtu kâ kaut ko, kas man tieðâm bija vajadzîgs.
Re: Ûdens!
30.05.2007 10:15
Jebkuraa gadijumaa diezgan droshi varu teikt ka lielaaks uudens pateerinjsh veseliibai naak tikai par labu taa kaa pie taa der piedomaat...
Re: Ûdens!
30.05.2007 17:08
par to, ka normâls dziïurbuma vai tîra avota ûdens ir labâkais dzeramais neviens neapstrîd, tâpat to , ka cilvçkam jâdzer un jâèurâ un to, ka cilvçki visumâ dzer par maz un çd sausu, koncentrçtu barîbu.
BET sabiedrîbâ cirkulç visâdi mîti par ûdeòu burvîbâm, par atpestîðanu no resnuma un slimîbâm caur mistisku ûdeòu dzerðanu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 15?
Ziņa: