çrèu encefalîts

Aizsāka bubulis 

bubulis
çrèu encefalîts
25.05.2007 02:49
Vai jûs esat sapotçti pret çrèu encefalîtu? Vispâr kâ ir, teiksim es neesmu, bet vai ir jçga potçties, ja es pa meþiem ikdienâ nestaigâju, tikai ðad tad? Cik saprotu, tad tikai maza daïa çrèu ir ar encefalîtu - tâ ir taisnîba? Un kâdas sekas varçtu bût, ja cilvçkam kurð nav sapotçts iekostu çrce ar encefalîtu?
Re: çrèu encefalîts
25.05.2007 04:44
ir jçga, jo çrces var bût parkâ, pïavâ, uz mîïotâ dzîvnieka un tml.
Un inficçta ir liela daïa çrèu.
cilvçks var saslimt un palikt uz mûþu par invalîdu.

Latvijâ pârbaudot cilvçkiem piesûkuðâs çrces, inficçtas konstatçja 30 – 33%.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.05.2007 07:41 by oga.
Taas sekas vakjadzeet kaa reklaamu raadiit vispaar.
es!!
Re: çrèu encefalîts
30.05.2007 00:11
Bet tâ pote taèu neaizsagâ pret Laima slimîbu. Kâ tad? No tâs arî var bût invalîds un cik dzirdçju tâ nav ârstçjama.
Fox
Re: çrèu encefalîts
30.05.2007 03:24
Laima slimîba ir ârstçjama, ja to atklâj savlaicîgi, bet to ir grûti diagosticçt.
k
Re: çrèu encefalîts
30.05.2007 03:34
Fox, ko tu pïâpâ, ka Laima slimibu (Boreliozi) ir grûti diagnosticçt?kas tev ðitâdus pekstiòus sastâstîja?
Re: çrèu encefalîts
30.05.2007 06:38
nu es jau arî pa meþiem nestaigâju, nevar jau zinât kâdi pasâkumi ieplânojas! esmu potçjusies un labi, ka tâ - talsu rallijâ, kad biju, pamatîgi pa mezu vajadzçja brist!:)
Fox
Re: çrèu encefalîts
01.06.2007 12:57
Nu labi precizçðu - ne visi dakteri spçj diagnosticçt Laima slimîbu (pieredze iz dzîves)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 13?
Ziņa: