stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(

Aizsāka ciska 

Nu ko lai dara? Kad bikses, tad to nejût, a tagad karstumâ uzvelku svârkus, un abas ciskas iekðpusç tâ rîvçjas, ka grûti pat pastaigât, pilnîgs izmisums,. kas man vienai tâdas îpaði tizlas kâju formas, ka nevis iet blakus, bet rîvçjas.. vai nometot svaru/attiecîgi samazinot ciskui apmçru tas var mazinâties? :(((
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
28.05.2007 22:11
ja ir lieks svars, vajag nomest, un nevajag vilkt saurus svarkus...
nav ðauri - normâli brîvi, tâdi, kas pland vçjâ, ïoti viegliòi. a ieðana apgrûtinâta, rîvçjas ïoti, pat sasutums rodas no karstuma. Tomçr arî kâju forma to ietekmç, bet ðíiet, ka tâda mazliet viegla x veida forma saasinâjâs, kad svars pieauga..ciskas uzreiz resnâkas palika, bet nu nav jau baigi resnâs.. ai, vien'vârd'sakot, bçdîgi
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
28.05.2007 22:45
iepuuderee talku vai kaadu beernu puuderiiti
Es Tevi ljoti labi saprotu,arii man ir mazliet tas saucamas x veida kajas,un lielakoties,ja kas uzkraajas,tad cisku iekshpusee..esmu tieva un tapat biezhi ciskas uzreiz juut,ja kas uzkraajas un berzhas..kad bija nedaudz lielaaks svars(apaljiiga),tad bija veel trakaak:( Ko varu ieteikt? tiesham nedaudz megjinat zaudet svaru, bet vispar,vingrot. Sportot vai majas taisiit specialus vingrojumus shim vietam. KAut vai,noguljoties uz muguras,kajas salietas celjos un starp celjiem meegjinaat saspiest gumijas bumbu,cik vien speeciigi var,patureet 10sek,atlaist,tad atkal..stiepties,izklupieni utt..diemzhel neka savadak nevar:(
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
29.05.2007 01:22
man nav nekaadu X vai Y kaaju, bet man arii biki riiveejas ciskas viena pret otru. Kad esmu uz masas tas dzhinsi izdilst 2-3 meen laikaa :D pohuj... jaasadziivo :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Bet tas tak sâp, atceros ko pusaudþa laikiem, kad biju apaïîgâka. Toreiz lîmçju plâkstera gabalus uz tâm vietâm, kuras berþas un bija ok.
Nja, tatad japiedomâ pie svara jautâjuma.. Paldies par padomiem.
Bet vispâr stulbi nu - kâpçc tad tieði tâm cisku iekðpusçm vajag resnçt.. No turienes dabût svaru (taukus) nost liekas nereâli
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
29.05.2007 01:58
par to puuderi es nopietni domaaju. arii vazeliins var liidzeet.
arii tievaam sievieteem ciskas saskars viena ar otru. un puuderis vai vazeliins veicina labaaku un sausaaku sliideeshanu, liidz ar to arii tik ljoti nenoberzh ciskas.
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
29.05.2007 02:10
varbuut labaak reituuzi? iedomaajot vien par vaziliinu kaajstarpee skeermi metas..
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
29.05.2007 02:23
Pirmo reizi dzirdu par taadu probleemu. Man nekad taa nav bijis. Vajag tieveet, ko citu!
kreimene -

varbût tev kâjâm savâdâka forma, ir sievietes, kam ciskas stâv ïoti viena no otras vaïâ, pilnîgi kâ ar lielu caurumu, kâds nu kuram tas gûþas un gurnu salikums. Nespried vien pçc sevis. Pietam, neesmu nemaz tik resna
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
29.05.2007 02:57
tieði tâ. Kreimene, esi cilvçka ideâltips, lai savus parametrus attiecinâtu uz vispârîgâm normâm? Vizuâli man kâjas neizskatâs ne lîkas, ne kleinas, ne citâdi kaut kâdâ veidâ pataloìiskas, arî dibens nav kâ trîsdurbju skapis, bet pat tajâ laikâ, kad svçru tikai 46kg un izskatîjos pçc anoreksiíes, vienalga vasarâs ciskas berzçjâs viena pret otru, un ik pa laikam iedzîvojos jçlumos un noberzumos. îpaði, jau aizbraucot uz karstajâm zemçm. Cilvçki ir daþâdi.
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
29.05.2007 02:59
vnk uzvelc bikses vai ðortus :))
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
29.05.2007 04:36
Hmm... es nesaprotu... taukainas kaajas ja berzhas saap, bet muskuljainas nee? Neno viena treninju koleegja neesmu dzirdeejis par saapeem. Un reaali visiem smagatleeties berzhas kaajas :/

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Protams, liekais svars var bût par iemeslu ðâdai problçmai!
Ïoti resni cilvçki, ðis problçmas dçï, ir spiesti bumbierenes nçsât. Citâdi vispâr nevar paiet, âda starp ciskâm maucas nost :(
zaaliite

tieshi taa - agraak vilka bumbierenes, un nechiiksteeja, atceros - radinieces apsprieda sho probleemu, pie tam nebija nekaadas dizhaas resnules.
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
29.05.2007 07:17
Mateus, tavi treninju koleegji tieshaam staigaa svaarkos??? :o
O, arî mana problçma. Mani risinâjumi: bieþi "iepûderçju" ciskas ar kartupeïu miltiem. Nçsâju lîdzi mazâ pudelîtç, ja kas! Draudzenei vçl bija laba ideja - zeíubikses nogrieza virs ceïa un tad bija plânâs "reitûzes". Neesmu izmçìinâjusi, bet esot labi! Piebilde - man ir x kâjas.
Augshstilbus manupraat uztreneet ir visvieglaak, un kaa saka Mateus, muskulji ir laikam ir ir fleksiblaakii par taukiem, un tos vieglaak savaldiit, taadeelj arii aj berzhas tad nesaap vismaz. Bet vispaar jau ir arii vingrinaajumi, kas kaut nedaudz taisno kaajas, kaut vai jaashana vai vingroshana uz lielaas bumbas, kas izversh celjgalus uz citu pusi.
Vispaar, ja vecaaki un aarsti to laiciigi pamana, tad var noveerst x kaaju veidoshanos beerniibaa valkaajot iipashaas bikses, kas ir taa kaa pamperi, tikai cietaaki, un kaajinjas pierod pie pareizaas poziicijas :) Vismaz es, un visi beerni manaa gjimenee taalajos padomju laikos taadas valkaajushi pirmajaa dziives gadaa, un tagad viss ir ok. Arii zandaliites valkaajaam kaadu laiku otraadi, labo uz kreisaas kaajas, kreiso uz labaas, jociigi, bet tagad vismaz nav par ko suudeeties.
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
29.05.2007 09:55
Mateus:

tâtad tas svars, ko tu uzdzen, ir priekð tava organisma lieks :)
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
29.05.2007 18:02
Tikai ne vazelînu!!! Vçl trakâk lîp kopâ un berzçjas! Jâtur Loti tîrs,jâpûderç ar bçrniem domâtu pûderîti,likopodiju vai tiem paðiem kartupeïu miltiem vai talku.
NatalijaJ-

Tâlajos padomju laikos lika starp kâjâm kociòus, lai kâjas un gûþas pareizi iesçþas. Cik man zinâms, man kâjas bija vienmçr normâlas, taisnas, vismaz bçrnîbâ. Tagad tâs ieòçmuðas x formu (nelielu) un es nesaprotu, kâpçc. Vai cilvçkam nudien var kâjas vçl iztaisnot, ja tas vairs nav augoðs organizsma, bet ir jau pâri 20..?
Cisku berðanâs ir arî mana problçma.Es nopçrku veikalâ tadu dezoderantu,neatceros kâ îsti sauca,bet vins ir bez spirta+ klât vinam ir talks,ïoti labi bija pagâsovasaru,uzpût tik pa laikam un uz priekðu bez muzîgâ diskonforta un sâpçm.Tad,kad ir jau saberzts riktîgi labi palîdzçja Rinka ziede.
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
29.05.2007 19:57
puce Wrote:
-------------------------------------------------------
> Mateus:
>
> tâtad tas svars, ko tu uzdzen, ir priekð tava
> organisma lieks :)


Tu to domaa peec taa, ka kaajas riiveejas? Bet za to man rokas gar saaniem neriiveejas :D http://kachok.lv/forum/files/dsc03096_191.jpg

Bet ja nopietni, mana teorija ir - muskulji ir dziiva masa un taadeelj lai arii kas tur riiveetos un sveertu netraucee. Es tak saliidzinaajumaa ar normaaliem kachakiem vispaar esmu ziidainis pilniigs, bet arii tie lielie nesuudzas tak.

Laikam jau tauki tieshaam ir tiiraa sodiiba :(
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
30.05.2007 00:11
nevarçju pat iedomâties, ka cilvçkiem ir tâda problçma... :)
ciska
to putniòð
30.05.2007 06:14
putniò..


kas tas ir par dezi ar talku, kas tev paliidz???
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
30.05.2007 06:43
Kam ir ðitâdas ( ) kâjas, tiem noteikti nav ðâdas problçmas :D
Re: stulbâs ciskas rîvçjas viena pret otru :(
30.05.2007 06:54
ir redzeetas arii shaadas
__
| |

arii smuki neizskataas.

bet es tomeer nesaprotu,
Mateus saka
"Bet ja nopietni, mana teorija ir - muskulji ir dziiva masa un taadeelj lai arii kas tur riiveetos un sveertu netraucee. Es tak saliidzinaajumaa ar normaaliem kachakiem vispaar esmu ziidainis pilniigs, bet arii tie lielie nesuudzas tak. "

Vai tieshaam tie kachaki valkaa svaarkus un nesuudzaas?

runa tak ir par to, ka berzhas tad, kad ir svaarki uz kailaam kaajaam.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.05.2007 06:54 by dace.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 16?
Ziņa: