âtrie avarç

Aizsāka brînos 

brînos
âtrie avarç
11.06.2007 16:17
Ziòâs izlasîju, ka âtrie avarçjuði uz valdemâra ielas- nu tâs bildes gan bija iespaidîgas- nez kas tur ar tiem dakteriem (lasîju, ka pacienta gan neesot bijuði, bet dakteri esot 2 bijuði)
Nu kas notiek ar mûsu braukðanas kultûru un kultûru vispâr- tad ar vârdiem sit nost mediíus un tagad ar darbiem
Briesmîgi.
Re: âtrie avarç
11.06.2007 16:23
jaaatziist, ka ne vienmeer tie citi ir vainiigi... mums bijushajaa darbaa shofers pats tikpat smuki aplika mashinju uz ausiim... feldshere peec tam ilgi daktereejaas, pat no darba peec tam aizgaaja...
Re: âtrie avarç
11.06.2007 16:28
Nç, bija arî viena paciente, kas bija cietusi, bet visi pçcâk palaisti mâjas....zinu, ka tas nav attaisnojums, bet tos âtros bieþi var pamanît tikai pçdçjâ brîdî....mjâ...un ja vçl mûziciòa spçlç...tad neko nedzird...bet nu ðajâ gadîjumâ tas bija krustojums....vajadzçja pamanît...
koment
Re: âtrie avarç
11.06.2007 17:23
nepareizs info- man vienam paziòam draugs to redzçja- pacientu tur nebija tikai dakteris un mâsiòa un arî ðoferi...vispâr ar tiem krustojumiem ir jâbût uzmanîgiem- cilvçki kas ir gâjçji vispâr ir vçl nepieklâjîgâki kâ tie ðoferi
Re: âtrie avarç
11.06.2007 17:43
Reedzeeju kaa kaadu laiku atpakalj Briiviibas un Peernavas stuurii aatrie avareeja, ar visu pacientu kuru peec tam atraktiivi krustojuma viduu paarkraameeja uz citu mashiinu un pirms veda taalaak brigaade vinju par jaunu "pienjeema"...
Re: ātrie avarē
11.06.2007 20:29
Jā,bet autiņsh galīgā čupā,neremontējams.Mamma atnāca no darba galīgi sashauta-viņu mashīniņsh.:((
Re: âtrie avarç
11.06.2007 20:33
iedos jaunu... mashiinu vinjiem vairaak kaa cilveeku...
Re: ātrie avarē
11.06.2007 20:36
Vai,vai Tu tak ,,, arī esi cinķe.
Re: âtrie avarç
11.06.2007 20:38
labaak buutu ja mashinjsh vesels, bet cilveeki ne paaraak?
Re: ātrie avarē
11.06.2007 21:36
Labāk būtu ja avāriju,ipashi shādu,vispār nebūtu.
Re: âtrie avarç
11.06.2007 21:40
...tas nav reaali...
Re: ātrie avarē
11.06.2007 21:41
...zinu...
Re: âtrie avarç
11.06.2007 22:04
Paldies daziem gudriem laudim kuri tomer pienema lemumu par Mersedes un WV pirksanu. Sie dzelzi reali glabj. Krievi perk savus Gazelus un sitas uz nebedu. Regulari.

Par to lai dzirdetu sirenas, vai par to, ka vinu nedzird. Ta ir autovaditaja problema, ka vins nedzird sirenu, muzikas delj. Ta ir elementara kultura. Drosibas kultura. Ja vadi automasinu, t.i. paaudstinatas bistamibas objektu, tev jaatbild par to ko tu vari izdarit. Muzika maisa vadit automasinu. Ipasi pilseta. Es stipri ieteiktu pilseta to neklausities vispar. Uz sosejas cita lieta. Bet pilseta - NE.

Par atras palidzibas masinam, vel papildus. Somi liek paipildus lampinas, mirksinatajus uz:
- kapota, vai radiatpra linijas (Latvija to ari beidzot uzsaka darit);
- uz sanu spoguliem, uz prieksejo virsmu;
- uz auto prieksejas dalas saniem, prieksejo lukturu limeni;
- aiz priekseja stikla;
- vel liek papildus gaismas ierices (prozektorveidigas lambas))), kuras leninam mirgo un ari papildus apgaismo celu.

Tadu mirgojoso Ziemassvetku egli tiesam gruti nepamanit ;))) Un ari sitas vini te mazak. Latvija ekonome uz sikumiem. Uz lampinam. Zaude cilvekus un 60 000 - 70 000Ls vertigos dzelzus.

Tapec Latvija saja zina vel ir laiks un vieta progressam ;)

Piemers

Tadai jabut (pieversiet uzmanibu uz auto purnu un to kas atrodas uz sanu spoguliem un aiz priekseja stika (vejstikla).
http://www.fireimages.net/albums/userpics/H291%7E0.jpg

Tada bija reali.
http://www.tvnet.lv/auto/images/upload/gallery/other/4849219_12.jpg

Iznemot Bakugunus uz jumta tur laikam neka citta nebija. Tas ir stikli. Diena, kad spid saule bakugunus pagruti ieradzit. Tapec Somija liek papildus diodveidigas margalkas (vinus labi redz diena) un papildus mirgojosas faras (pa dienu ari labi redzdet var).



Edited 4 time(s). Last edit at 11.06.2007 22:51 by Dr.asist. Raimonds.
Re: âtrie avarç
11.06.2007 22:25
Te bus bildes
http://www.tvnet.lv/auto/galleries/gallery_new.php?gid=4849219

Ipasi man si bilde patika )))) Ta zime M, laikam nenozime, ka tur MASTER sedeja ;)) http://www.tvnet.lv/auto/images/upload/gallery/other/4849219_8.jpg



Edited 3 time(s). Last edit at 11.06.2007 22:51 by Dr.asist. Raimonds.
aculiec
Re: âtrie avarç
12.06.2007 10:00
http://www.videogaga.lv/video?id=mmemovhfkiilwwtxw

ðajâ adresç ir mazs video par to kâda izskatîjâs âtro maðîna pçc tâ negadîjuma un var redzçt kâdu gabalu viòi bija slîdçjuði pa ielu

brînums kâ tas dr un mâsiòa un ðoferis palika sveki un veseli
wooow
Re: âtrie avarç
12.06.2007 18:09
jaanis
Re: âtrie avarç
13.06.2007 10:52
varbût tajâ galâ kâds nomira kamçr ðitie idiòi nepalaida âtros!
Re: âtrie avarç
13.06.2007 12:21
jaanis

Var buut, bet par to nevar tiesaat...
Re: âtrie avarç
13.06.2007 13:04
Tiesât nevar....bet vajadzçtu...pati esmu kâjâm gâjçja, bet ir redzçts, ka gan autobraucçji, gan tie paði gâjçji vçl pçdçjos mirkïos cenðas paskriet gar âtro priekðu lai tikai nav jâstâv un jâgaida kamçr tie aizbrauks garâm....un kad nu notiek saskrieðanâs, tad jau pie vainas sauc âtros...
Kur ir jâskrien- nu tâs pâris sekundes neko neizðíirs!!!!! Lai viòi dara savu darbu un lai necieð paði !

Uzliksim cepures, lai smadzenes necepas, ja citâdi nevar!
Re: âtrie avarç
13.06.2007 15:01
Es pats esmu no tiem kas dienesta autinjus peec iespeejas nelaizh un iemesls tam vienkaarshs - dienesta autinju shoferu bezkauniiba un iedomiiba... Biezhi vien ielas tik shauras un pilnas bet tie tik spiezhas virsuu, kaut vai gaisaa uzlido ar savu mashiinu...
viir
Re: âtrie avarç
13.06.2007 15:45
to ku!
bet tâdâ gadîjumâ, ko darît situâcijâ, ja ir izsaukumâ teikts, ka ir dzîvîbai bîstama situâcija( nu nav svarîgi vai smaga autoavârija, asiòoðana...) bûtu jâstâv satrçgumâ tikai tâpçc, ka nevar sabîdîties malâ?! tad atliek vien novçlçt tev paðam reiz nokïût situâcijâ kad gribi, lai âtrie atbrauc cik vien fiksi var, bet kkâdi pilsoòi viòus nelaiþ savu principu dçï!

ir saprotams, ka sastrçgumâ nav kur likties îpaði, bet vienmçr vadîtâji ir lîdzestîgi un kâdu brîvu vietu var atrast, bet te jau redzams, ka cilvçks pat nav gatavs sadarboties!
Re: âtrie avarç
13.06.2007 18:12
viir

Diemzheel taa gadaas ka praktiski nav kur nobraukt malaa jo tas ir saistiits ar avaarijas situaacijas radiishanu un es tochna zinu ka mani neviens neattaisnos ja teikshu ka avaarija notika taapeec ka man bija jaapalaizh garaam aatrie... taa kaa piedod, bet mana nostaaja paliek bez izmainjaam... Un domaaju ka vairums vadiitaaju man piekritiis...
Kas attiecas uz mani personiigi tad es ljoti labi saprotu sho situaaciju un paarlieku lielas ceriibas uz cilveekiem vispaar nelieku...
Re: âtrie avarç
13.06.2007 18:30
Ku! Saja gadijuma tu runa mulkibas... Ar bakugunim un sirenu ta ari jabrauc - nahrapom. Citadi nevar. Un tie dod iespeju braukt vissur kur var izbraukt. Somi brauc vel arpratigak ne ka Latvija. Un atrumi drausmigie. Izspiez vissu ko var.

Atra palidziba steidzas pie kada. Neviens pa velti ar savu veselibu un dzivibu neriske. Un ja atras palidzibas masina tiesam lido un lien virsu, tas nozime tikai vienu, ka izsaukums ir loti steidzigs, vai salona atrodas loti smags pacients, kurs katru bridi var nomirt un kuram pec iespejas atrak janoklust stacionara. Bet te prieksa paradas Ku! Dazreiz tiesam gribas elementari izkapt no tas NMP masinas un sadod dazam idinam pa to kermena dalu kur smadzenem jaatrodas.

Interesanti, mentus tu ari nelaidisi? Domaju ka gan laidisi, jo sie cali tiesam izkaps un elementari sados pa purnu...

Ko gan var nedaudz ignoret, tas banku masinas...

PS
Te bus tas skats no otras pusses. Ta gan nav tiesi atra palidziba, bet gan glabsanas dienests un notiek tas Somija. Brauc manejas stacijas viri.
http://www.youtube.com/watch?v=RFqN-MRO1Js



Edited 4 time(s). Last edit at 13.06.2007 18:42 by Dr.asist. Raimonds.
sandraa
Re: âtrie avarç
13.06.2007 18:54
ja kâdam manam tuviniekam bûtu tik slikti es gribçtu lai âtrie brauc cik âtri vien var - tâpçc vienmçr kad viòi brauc es viòus palaiþu- nav man kur skriet, bet varbût tajâ galâ ir kâds kam vajag tûliò palîdzîbu!

un tâdus kâ ku! tieðâm bûtu jânostâda situâcijâ, ka viòam mîïð cilvçks jûtas slikti un ir jâtiek uz slimnîcu pçc iespçjas âtri!!!
Re: âtrie avarç
14.06.2007 00:13
Saja video (ari Somija, bet ne manas pilsetas) ir loti labi redzams cik svarigi ir laicigi atbrivot celu (baltais WV busina vaditajs laikam ir kurls un akls). Bet vispar somi ir loti kulturali, lielaka dala jav redzot ambulanci pa gabalu censas izdarit vissu lai tai nemaiset. Jo saprot, ka atras palidzibas masinas prieka del nevizinas. Bet dara loti svarigu darbu sabiedribas laba.

http://www.youtube.com/watch?v=ICkzDwMt5Xs
Re: âtrie avarç
14.06.2007 21:52
Godatais Ku! atbildes?
Re: âtrie avarç
14.06.2007 22:07
Dr.asist. Raimonds

Vareetu atbildeet bet es taa iisti nesapratu ko tu no manis gaidi... :)
Re: âtrie avarç
14.06.2007 23:38
Es par so: "Es pats esmu no tiem kas dienesta autinjus peec iespeejas nelaizh un iemesls tam vienkaarshs - dienesta autinju shoferu bezkauniiba un iedomiiba... Biezhi vien ielas tik shauras un pilnas bet tie tik spiezhas virsuu, kaut vai gaisaa uzlido ar savu mashiinu..."

Domaju ka tev savu poziciju jamaina un ne tikai tev to jadara. Ir kaudze soferu kuri vienkarsi ignore vissu, tai skaita lidojosas NMP masinas.
Re: âtrie avarç
15.06.2007 00:31
Raimond, labaakais ko es tev varu pateikt ir tas ka es nedziivoju muuzhiigi ar vienu un to pashu viedokli bet laika gaitaa vinju mainu, tachu pagaidaam neredzu iemeslu lai to dariitu. Braukshanas kultuura ir idiotiski cuuciskaa liimenii, savukaart mediciinisko pakalpojumu liimenis tik zems ka nav liela starpiibaa aatraak vai leenaak brauc tie aatrie...
Re: âtrie avarç
15.06.2007 06:30
Nu ir gan. Pavissam nesen draugs bija braucis izsaukuma, pagadijas but netalu, bija sveskermenis elpcelos. Jav bezsamana guleja. Izspieda, nointubeja. Cilveks dzivs palika. Un ja atbrauktu vins minuti velak?
Un man personigi bija gadijies uz sirds ritma traucejumiem noklut ta, ka atbrauktu paris minusu velak un viss. Atrajiem tur vairs nebutu ko darit.
Avarijas ar asinosanam. Ari Latvija vinu daudz. Vel mums tie apkartejie nepalidz cietusajam, tapec ir loti svarigi kad atrie atbrauks. Nedaudz velak un cilveks noasinos... Ir ku! liela jega tam lai tie atrie atrak brauktu ir.

Un loti labi ja tu savu viedokli medz mainit. Pozitivi. Ceru ka ari saja jautajuma pamainisi ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 21?
Ziņa: