Sâp! :(

Aizsāka PostMarka69 

Sâp! :(
14.06.2007 22:52
Man sâp...sâp kauliòð, kas atrodas pie îkðía (pçdai) ....sâp arî paða îkðâk virspuse un viss tas rajons ap kauliòu un îkðíi ir notirpis, mazjûtîgs, îkðíi arî nevaru salocît ne îsti uz priekðu, ne atpakaï....nejau tâpçc, ka ïoti sâp sâp, bet viòð man nelocâs...:( kad locu pati ar rokas pirkstiem, tad salocît uz priekðu var, bet ir tâda aizture....negrib locîties.....kas tas varçtu bût??? Pati nezinu, jo kâju neesmu sadauzîjusi(vismaz neko tâdu nespçju atcerçties) sâp jau 3dien (sçþu ar to kâju mâjâs tâkâ samocîjusi vçl vairâk es viòu neesmu) kompreses nepalîdz....vai vajadzçtu doties pie ârsta?

Vakara pusç sâpes iz izteiktâkas....kad es viòu pamasçju, tad sâpes pazûd, bet kad atstâju miera stâvoklî sâpes ir atkal klât... :(
Re: Sâp! :(
14.06.2007 23:59
mhh vai peda s forma tev normala? respektiivi vai nav ta saucamie tauta - kulini,kd tie ir izvirzijusies uz saniem?
Jojo
Re: Sâp! :(
15.06.2007 08:45
"knullis" tautâ saukts tas kauliòð, un viòð mçdz sâpçt, ja notiek deformâcija. Ja viòð vçl nav izvirzîjies uz âru, ar laiku tas var notikt. Bçrnîbâ man mamma teica, ka uz viòa vajag pasmçrçt jodu, tad it kâ neturpina "augt".
man ar
Re: Sâp! :(
15.06.2007 09:13
Vai tik nav podagra?
Jojo
Re: Sâp! :(
15.06.2007 09:17
Nu paga paga. Lai tâdu diagnozi uzstâdîtu, tomçr pie doka jâaiziet. Lai izmeklç, lai analîzes uztaisa. Podagra nav joka lieta, cilvçki ar ðo slimîbu ïoti mocâs. Zinu pçc cilvçka manâ ìimenç - periodiski sapamst kâjas, ka pastaigât nevar utt.... Daudz ko nedrîkst çst utt..
Re: Sâp! :(
15.06.2007 13:45
Ir man viòi izvirzîjuðies uz âru, nedaudz, tas man jau kopð bçrnîbas, domâjams, iedzimts, jo apavi vienmçr bija normâli, çrti. Sâp vçl ðodien :( plusâ man vçl ir plakanâ pçda....

Ak....garastâvoklis uz nulli, mâsai rît izlaidums....dabûðu klibot ieðïûcençs...:(
Re: Sâp! :(
15.06.2007 13:47
pampums ir nogâjis, bet sâp tik un tâ un îkðíi ar milzu piepûli vçljoprojâm tik varu salocît...:(
Re: Sâp! :(
15.06.2007 14:33
ko ìimenes ârsts saka?
lai paskatâs ârsts - iespçjams kautkas tâds ir gan dçï deformâcijas, gan dçï podagras, dçï artrîta, dçï traumas, gan ir vçl simtiem citi iemesli.
Tâ kâ lai apskata un nozîmç analîzes.
Re: Sâp! :(
15.06.2007 15:24
Neko, neska, jo neaizgâju...no rîta vairs gandrîz nesâpçja, nekur neaizgâju....tagad atkal sâp, noþçloju, ka neaizgâju. :( njâ....diez vai parasts sasitums sâpçtu 4 dienas....un es pat to kâju nekur neesmu sasitusi.
kl
Re: Sâp! :(
15.06.2007 15:33
No pieredzes sportojot varu teikt, ka kaju traumas var just menesiem nevis tikai paris dienas. Tas attiecas uz to teikumu par tam 4 dienam.
Koïa
Re: Sâp! :(
15.06.2007 17:33
Ja sâp un ir apsârtis,tâ ir podagra!Aimirsti gaïu uz 2 mçn.Lieto urodânu,çd guríus,sîpolus,zivis utt.ne olas un sierus,pec 2mçn.pâries,turpini mazu diçtu.
varbût noder
Re: Sâp! :(
15.06.2007 18:08
http://www.tvnet.lv/women/health/article.php?id=4876837

http://www.tvnet.lv/men/veseliba/article.php?id=14043

http://www.vesels.lv/index.php?option=com_content&task=view&id=93&Itemid=8
Re: Sâp! :(
15.06.2007 19:06
Apsârtis nav...bet es te palsîju dotos linkus....es tieðâm ceru, ka man nav tâ kaite, jo tos produktus, ko nedrîkst çst es vnk dievinu....jâ....un þultasakmeòus man arî atkâja ïoti agri, gados 14 ja nemaldos....patreiz man ir 18. :(
Re: Sâp! :(
15.06.2007 22:06
soory par parrakstisanos bija domats kauliòð.ja sakaki ka tev tie izvirzijusies jau no bernibas plus vel plakana peda - gribetos teikt ka aizcapo pie ortopeda, lai apskatas, man tomer kaut ka velk uz to kaulinu vainu. plus protams kaa Noela teica uztaisi analizes, tad jau redzes no kura gala vares sakt sketinat tas problemas
Re: Sâp! :(
15.06.2007 22:15
Esmu jau bijusi pie ortopçda, vçl daþus mçneðus atpakaï, pasûtît ortopçdiskâs pçdiòas, bet par kauliòiem viòð nelikâs ne zinis,tikko nosaitçju kauliòu ar elastîgo saiti, pat staigâjot vairs nesâp :)

vnk, es negribu neko sliktu teikt par mediíiem, bet mans ìimenes ârts i nemaz netaisîtos taisît neâdas analîzes, tik pateiktu, ka prosta saspiests....zinu pçc pieredzes, jau vienreiz gandrîz mani aizlaida pie tçviem....man arî pagâjuðo vasar bija problçmas ar sâpçm pçdâ, pateica, tev jau meitiò palakanâ pçda a ko tu vispâr gribi? Njâ.....visu vasaru gandrîz sâpçja....tâ arî sagaidîju, kad pârgâja....
sibila
Re: Sâp! :(
29.06.2007 10:35
Tâ jau ì.â. gribas teikt-plakanâ pçda,personîgais svars,slikti apavi...man pat ì.â.atvaïinâjuma aizvietotâja ieteica aiziet pie profesionâla pedikîra,jo viòai izskatîjâs,ka es nemâku taisît ðo procedûru:) un tâpçc man kâju pçdas sâp.

Piestaigâju vairâkas x pie neirologa,ar visâm analîzçm ieteica aizèâpot lîdz labam íirurgam.

Aizvilkos uz ARS,tur vçl ðâdas tâdas analîzes,fotogrâfijas profilâ un pretskatâ manâm smukajâm kâju pçdâm...un uz i uzlika ( * )...tâ ir podagra.

Izrakstîja Allopurinol un ieturçt diçtu,kas mazinâtu urînsâïu nogulsnçðanos.

Bieþâk jâveic analîzes un ar ðo kaiti jâmâcâs sadzîvot :))
Re: Sâp! :(
29.06.2007 19:25
Nav man nekâda podagra! Sen jau viss pârstâja sâpçt, tagad çdu visu ko gribu, tai skaitâ, ko podagras slimnieki nedrîkst çst.... :p nav man nekâda podagra!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: