latvju vîrieðiem spermas problçmas

Aizsāka çrkðírozîte 

çrkðírozîte
latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 11:10
klau, vai man tik tâ veicas, vai arî latvju puiði pamazâm iet uz galu.. Pirmajam vîram bija problçmas ar spermu, netikâm pie bçrniem. tagad man ir draugs, gadus 5 jaunâks - un atkal atklâjas tas pats! :( sâku domât ka tas ir ïoti raksturîgi mûsu vîrieði neveselîgajam dzîvesveidam.. Nu kur man garantija, ka nâkamajam atkal nebûs tas pats!!!??? :(
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 11:19
nav garantiju.
cik man zinâms, iepazîstoties netiek prasîta spermogramma un auglîbas pârbaude sievietçm.
ïoti daudziem veèiem ir problçmas ðajâ ziòâ, tâ vismaz mans viens paziòa androloogs vienmçr klârç.
Isti Latvju viri...nu nez..problemas jau ari visas valstis, gan sievietem, gan viriesiem. Parsvara mes te jau Jaukteni, gribetos redzet tiru latvju asini seit:)

Gulot slimnica, gultas beidrene ar stastija, ka vinas tagadejais virs, agrak ar ieprieksejo bernu nevareja ilgu laiku tikt pie berna. Kad sie aprecejas uzreiz palika stavokli. Virs pat negribeja sakuma atzit mazo, jo teica, ka vi nu visi arsti ir norakstijusi un bernu vinam nevar but.

Laikam esat neistie cilveki kopa. Nav nenoka jabaidas, jadzivo un jabauda dzive, ja tu sastingsti un domas tavas grozas ap so problemu, tad nekas nenotiek un atkal sanak uzkapt uz ta pasa grabekla:)

Dzivo priecajies...paskat cik Latvija ir daudz abortu. Tu saki viriesi ne uz ko nav spegigi:)
untranslated
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 19:35
Sprieþot pçc Tavas latvieðu valodas prasmes, Tev nu noteikti nav tîru latvieðu asiòu... :))))
Bet nevajag pçc sevis spriest par citiem. Baumas par visu latvieðu it kâ baigi jauktajiem daþâdo tautîbu gçniem, diemþçl vai par laimi, ir stipri pârspîlçtas... :)


SUNA Wrote:
-------------------------------------------------------
>> valstis, gan sievietem, gan viriesiem. Parsvara
> mes te jau Jaukteni, gribetos redzet tiru latvju
> asini seit:)
>
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 19:41
nu tas sauklis par Baltieðu gçnu vai kâ nu tur bija, bija pilnîgas pupu mizas, kârtçjais þurnâlistu pârpratums. Visi mçs te esam jaukteòi.
Agrâk bija vienkârðâk, nebija andrologu, nebija spermas analîzes, ja kâda meitene nekïuva grûta brauca uz sanatoriju , tur | "ârstçjâs" un ïoti bieþi uzreiz kïuva grûta, visi bija laimîgi.
Tagad bçrna nav, vecim mazvçrtîbas komplekss
untranslated
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 20:46
Pirmkârt, kâdu baltieðu gçnu??.. :)) Otrkârt - cik var mazohiskiski malt vienu un to paðu (pçdçjo gadu laikâ tas baigi ir modç): "jaukteòi, jaukteòi, ak, mçs jaukteòi..." Nu pierâdi to! Cik tad Tev ir to daudzo un daþâdo cittautieðu senèu? Esi tos pçtîjusi?..


Noela Wrote:
-------------------------------------------------------
> nu tas sauklis par Baltieðu gçnu vai kâ nu tur
> bija, bija pilnîgas pupu mizas, kârtçjais
> þurnâlistu pârpratums. Visi mçs te esam jaukteòi.
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 21:14
Zâlamans teica, ka zinâðanas vairo skumjas ( lasîju ne latv. valodâ, tulkojums mans - nepretendçju uz precizitâti). Tâ ka Moljeram taisnîba.

Visi mani vectçvi un vecâsmâtes bija daþâdu tautîbu = èetru sajaukums. Dçlam klât nâk vçl èetras no manas otras puses.
Man viens no vecâkiem krievs :)
Sievai igaunis :)
Bçrni sanâk 1/4 krievi, 1/4 igauòi, labâkajâ gadîjumâ 1/2 latvieði
Bet gan jau tai 1/2 latvieðu arî ir klât barona asinis, vâcu poïu un franèu karavîru.
Jaukteòi ir visgudrâkie.
Kur Latvijâ krievu laikâ dzima visvairâk debili bçrni, slçgtajos Kurzemes zejnieku ciematos.
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 21:45
...nja...tikai...neviens nav padomâjis par vienu lietu - kâpçc tieði Latvijas teritorijâ dzîvo tieði ðâdi cilvçki kâ mçs un runâ tâdâ valodâ, kâ mçs...OK, piekrîtu, esam jaukteòi...bet tomçr??...:)
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 21:56
Es domâju, ka mazas tautas nevar atïauties sev tâdu greznîbu, kâ cîòa par nâcijas tîrîbu. Bet katrs cilvçks agri vai vçlu apjauð savas saknes un atrod savu Zemi. Vietu, kurai ir piederîgs.
untranslated
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 22:01
Nu jâ, tâdu atbildi jau es arî gaidîju - vâcu baroni, pirmâs nakts tiesîbas, poïu karavîri utt... :)))

Labi, mums katram varbût viens vecvecvecvectçvs bija vâcu barons un viens - poïu karavîrs.. :)) bet pârçjie, jâdomâ, tomçr vairâk vai mazâk latvieði. (Nu labi, padomju gados radâs daudz gadîjumu, ka viens no vecâkiem ir krievs; tas ir drusku citâdi. Mçs tagad runâjam par vidusmçra latvieðiem kâ tâdiem vçstures gaitâ, ne tikai pçdçjo 40+ gadu laikâ.)
Parçíini, cik cilvçkam ir senèu - 2 vecâki, 4 vecvecâki, 8 vecvecvecâki, tâlâk 16, 32, 64 utt... Vai pâris vâcu/poïu senèi pa visu to baru padara mûs par baigajiem jaukteòiem?


Un par debilajiem bçrniem - ne tikai Kurzemes zvejniekciemos, bet visur Latvijas laukos, kur bija alkoholisma problçma, bija arî debili bçrni, diemþçl.. :(


Moljers Wrote:
-------------------------------------------------------
> Bet gan jau tai 1/2 latvieðu arî ir klât barona
> asinis, vâcu poïu un franèu karavîru.
> Jaukteòi ir visgudrâkie.
> Kur Latvijâ krievu laikâ dzima visvairâk debili
> bçrni, slçgtajos Kurzemes zejnieku ciematos.
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 22:11
...Plantam þetons...:)
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 22:12
muusu krajaa visi tumshmatainie ir kranchi :D
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 22:14
...kranchi vai spranchi???...
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 22:25
lv ir vairaak kaa 100 Jaanju Beerzinju. krievs vai chigaans beernu taa nesauks, taatad tie sevi par letinjiem uzskata. attieciigi cik no simta buus tumshmataino, tik liels arii citu asinju piejaukums muusu tautaa. elementaari.
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 22:51
Odnoboko.
Un kâ bûs ar blondo kaimiòu asiòu piejaukumu? Pçc Tavas teorijas sanâk. ka viena daïa Jâòu Bçrziòu bûs ar krievu, èigânu, ukraiòu u.c. piejaukumu, otra igauòi, somi, zviedri un tml. un pârîtis olimpiâdes maori radinieki. Kur latvieði?
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
28.06.2007 23:04
es domaaju kategorijaas balti, skandinaavi, somugri, slaavi tb vieteejie gashmatainie eiropeiidaas rases paarstaavji un sveshie. taa teikt fakts uz sejas :D
izsekot 2 gaishmatainus greeciniekus bez diienai tak nereaali.
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
29.06.2007 07:51
ei nu pçc pases es ar esmu latviete un sevi par tâdu uzskatu (in general man tas nav dzîvîbai svarîgi) - lai gan reâli no tuvâkajâm 4 paaudzçm man tâdi rados bijuði divi.
Tagad kâ reiz òemos ar iedzimtîbas datiem - 95% kuri ieraxta ka ir latvieði, viòiem kâds no vec-vai vecvec vai vecâkiem tâds nav bijis. 95%. Tas ir daudz.
Tâ kâ ìençtiski mçs visi esam jaukteòi, lai kâ kâdam to negribçtos.
Ja mçs ìençtiski bûtu tîri pritîtri, sen jau bûtu izmiruði no iedzimtâm slimîbâm.

madcynics - valoda un apdzîvotâ teritorija uzreiz nepadara tevi par kâdas nâcijas piederîgo - pilsonîba un nacionalitâte ir daþâdas lietas.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.06.2007 07:59 by Noela.
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
29.06.2007 08:42
domâju, ka eksistç kâds tautai raksturîgs îpaðibu kopums, kas veidojies vçsturiski, bet diemþçl stipri atðíaidîjies laika gaitâ.
atkal piesaucu savu iecienîto zinâtni- sugas robeþâs parasti var izdalît populâciju- mazâku vienîbu, kurai tomçr ir atðíiramas îpaðîbas un tas raksturo pielâgotîbu noteiktiem vides aptâkïiem, barîbai un tml.
par gaiðmatainîbu- tâ kâ baltu ciltis ienâca no dienvidiem- îsteni bâlìîmji nevarçtu bût, un lîbieði,kas ðeit jau dzîvoja, starp citu, esot îsteni tumðmataini
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
29.06.2007 08:50
nu ja cilvçki vispâr cçluðies Âfrikâ, kâ to samçrâ ticami pierâda Y hrom. un mitohondriju pçtîjumi, tad mums visiem vajadzçtu bût +/- nçìeriem :)

populâcija - jâ, varçtu izdalît tâdu "latvieðu populâciju", bet arî tâ noteikti bûs heterogçna, jo principâ atbildîs atlases pazîmçm, bet var bût atðíirîga pçc citâm pazîmçm.
Par etniskiem latvieðiem ðobrîd tiek uzskatîti tâdi, kuru senèi vismaz 3 paaudzçs dzîvojuði noteiktâ LV vietâ (t.i. neòçma lîgaviòas no cita apriòía) un pieskaitîjuði sevi latvieðiem <- ðito es varu noprecizçt, bet apmçram tâds tas skaidrojums bûtu.
untranslated
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
29.06.2007 09:09
Protams, katram no mums senèos ir ka'ds cittautietis, un tas ir normâli. bet ne jau tik daudz, lai vienmçr mazohistiski vilktu to þçlo meldiòu: "ak, mçs LATVIEÐI, mçs gan esam JAUKTEÒI..."

Mçs esam "jaukteòi" tieði tâdâ paðâ mçrâ vai vairâk vai mazâk visas tautas. vai varat iedomâties daudz citu tautu þçlabaini (bet tomçr ar baudu..) sakâm: "Ak mçs angïi/franèi/itâïi u.c., mçs gan esam jaukteòi.."?...:)

Vai tad vispâr atcelsim tautîbas jçdzienu kâ tâdu? :)
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
29.06.2007 09:14
mans texts nekâdâ ziòâ nebija ar mazohisma pieskaòu. Ja kâdam jâraud par to, ka viòa senèi nav tîrasiòu - tâs ir ðî indivîda personîgâs problçmas.

par tautîbas jçdzienu - nu vispâr to jau tagad var aizvietot ar pilsonîbu manuprât.
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
29.06.2007 09:37
Noela-Tu demagoìç :) ðitâs lietas gan nevar jaukt- èigâns var bût pilsonis, bet nav latvietis
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
29.06.2007 09:44
plants Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...katrs cilvçks agri vai vçlu apjauð savas saknes un atrod savu Zemi. Vietu, kurai ir piederîgs.

...un peec gadiem divdesmit savas saknes apjautiis mazmaziitina tautina - iiriesi.. :))

cita starpaa - patika man Tavs tulkojums.. :)) nebija dzirdeets..
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
29.06.2007 09:58
oga - bet tad definç kas ir "latvietis"?
es jau teicu par t.s. etniskajiem - bet Tu zini cik tâdi ir? Ïoti ïoti maz uz vispârçjâ fona.


ai bet vispâr stâsts nav par to kurð kâ sevi identificç, bet par to, ka arvien vairâk vîrieðu ir problemâtiska spermogramma (domâjams ka neatkarîgi no iepriekðminçtâ).



Edited 1 time(s). Last edit at 29.06.2007 10:02 by Noela.
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
29.06.2007 10:12
kâ tad ES varu nodefinçt?!
to varçtu izdarît zinâtnieki, vienubrîd pavîdçja ideja par katras tautas îpatnçjo genomu, bet pçc Lielâs Sajaukðanas ðî iespçja maz ticama.
piemçram armçòi stâstîja, ka viòu senais tips ir gaiði brûniem matiem un gaiðu âdu- melnîgsnçjumu viòi ieguvuði pçc turku iebrukuma.
tâpat interesants ir fakts, ka daþâm tautâm ir îpaða ieòçmîba/ izturîba pret atseviðíâm slimîbâm,un varbût pat vçl kâdas fizioloìiskas îpatnîbas...
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
29.06.2007 10:15
oga - nu tas etnisko latvieðu formulçjums kâ reiz nâk no etnoìençtiskiem pçtîjumiem.
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
29.06.2007 10:25
nu mani senèi, cik vien paaudþu atmiòa sniedz, neatceras laulîbas ar cittautieðiem- it kâ latviete- bet man ir t.brûni mati un âda, kas viegli iedeg saulç un ilgi brûnumu tur:)
un cik ïoti labi es jûtos dienvidu zemçs un karstâ vasarâ!
man tieðâm liekas, ka senâ dzimtene un senèu senèi ir no dienvidiem...

Tad kas ir ðis etnskais latvietis?Kas vienâ pagastâ 3paaudzes nodzîvojis... :)
Re: latvju vîrieðiem spermas problçmas
29.06.2007 10:26
nu bet kâreiz tâpçc es saku, ka tâ ir izlasîta populâcija pçc kâdâm konkrçtâm pazîmçm, kas ir heterogçna pçc citâm. Tâpçc manuprât runas par "nâcijas tîrîbu" ir garâm, jo mçs visi esam jaukteòi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 5?
Ziņa: