Kur dabût destilçtu ûdeni?

Aizsāka Antra 

Antra
Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 10:10
Aptiekâ uz Brîvîbas -Stabu stûra sabojâjies aparâts, kur vçl var dabût?
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 10:14
Ja pietiek ar tehniskas kvalitaates destileeto uudeni (nu piemeeram gludeklim vai kaadai vitai ieriicei) tad var nopirkt Statoilaa vai kaadaa auto prechu veikalaa...
Antra
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 10:29
Ûdeni vajag dzerðanai
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 10:30
un ko saka aptieku informaacijas birojs?
Maix
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 11:36
Izslçdz ledusskapi, bûs.
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 12:14
Un ir kaads efekts no taa destileetaa uudens dzershanas? Kaadreiz viens amerikaanis teica ka tikai taadu vien ir jaadzer...
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 14:10
Destilçts ûdens ir miris ûdens.
Izlaid cauri mehâniskam filtram un virtuvç caur aktîvâs ogles filtram un dabûsi gandrîz destilçto ûdeni,seviðíi ja uzvârîsi un strauji adzesçsi hermçtiski slçgtâ traukâ.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.07.2007 14:11 by Mazdakteris1.
Nu neko pratigi nav dzert destiletu udeni... Ta jau labak novarit vai izfiltret. Veselibu destilets udens noteikti neuzlabos.
Antra
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 19:01
Ir cilvçki, kuri aptuveni reizi nedçïâ vienu dienu (diennakti) dzer destilçtu ûdeni - organisma attîrîðanas un atslodzes nolûkos. Vai ðâds pasâkums varçtu bût kaitîgs? Kaut gan atceros lasîjusi, ka Pols Bregs (ðâda atslodzes veida popularizçtâjs un laikam arî aizsâcçjs) ikdienâ dzçra destilçtu ûdeni...
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 19:25
...Mazdakteris pareizi saka - destilçts ûdens - miris ûdens...un padzerot ðâdu te ûdeni rumpîði iedzîvojas pamatîgâs veselîbas problçmâs...sakarâ ar darbu ir nâcies mazliet tuvâk uzzinât par labajiem ozmozes un citiem ûdens filtriem...kâ arî par destilçtâ ûdens "labajâm" îpaðîbâm...
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 20:45
divkârði destilçtu un dejonizçtu/deviskâdu t.i. tiru H20 var dabût katrâ virs vidusmçra bioloìijas laboratorijâ.
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 20:49
Destilçts ûdens ir skâbs. pH ir ap 5.5, tas vien nosaka tâ kaitîgumu veselîbai. Tad labâk aizbraukt uz kâdu avotu un savâkt no turienes ûdeni- tas bûs daudz veselîgâk.
Moljers
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 21:13
strawberry
Tu zini kâds ir kuòìa ph ?
Un kâ ðis ph iespaido veselîbu ?
Destilçts ûdens ðo skâbes daudzumu var tikai padarît mazâk skâbu :)
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 21:15
...he,he, tîru H2O praktiski iegût nav iespçjams...krietni dârgâks par zeltu sanâk...:)
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 21:18
dârgi ir, bet iespçjams, un ja nepiecieðams, tad dabûjams.
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 21:50
...klau, Noeliò, uz kaðíi nemaz vairs nevelk??...:)
ZZZ
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.07.2007 23:29
Nopçrc destilatoru un dzer lîdz nelabumam! Grûti iedomâties, kur tâdu var izmantot pârtikâ, sâïi tur par maz iekðâ - es labâk lietoju akas ûdeni kaut kur no laukiem.
palaistuve
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
10.07.2007 02:17
dzerot destilçtu ûdeni notiek organisma atûdeòoðana. (elementârs princips, destilçts ûdens nesatur nekâdus sâïus un minerâlus, nonâkot organismâ osmozes rezultâtâ sâïiem un minerâliem salîdzinoði bagâtâkais ûdens no ðûnâm aizplûst un pçc tam tiek izvadîts no organisma un notiek straujðs elektrolîtu zudums, Na, K, Cl) turklât kâ jau strawberry minçja destilçts ûdens ir skâbs, jo aktîvi uzsûc oglekïa dioksîdu. tâ var pat lîdz kârtîgai acidozei aizdzerties.
nekas veselîgs tur nevar bût.

starp citu, arî kola un lielâkâ daïa pârçjo limonâþu tiek taisîtas pamatâ no destilçta ûdens, kas arî ir pamatâ tam, ka dzerot daudz tâdas garðîgas limonâdîtes urîns satur paaugstinâtu minerâlvielu daudzumu, kâ arî tâpçc bojâjâs zobi. (pirmârt, jo no organisma izvada minerâlus, no kâ zobi sastâv, otrkârt, soft drinki satur ïoti daudz cukuru, kas arî nav labs zobiem)
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
10.07.2007 10:45
palaistuve

Tu nepareizi izskaidroji osmozes principu. Viss notiek otraadaak. Uudens suucas uz to pusi kur augstaaka saalju koncentraacija un taataad sanaak ka destileets uudens uzsuucas labaak...
Un vispaar taas runas par elektroliitu zudumu un acidozi ir vistiiraakaa dirshana. Tiesa gan nevar noliegt to ka ar uudeni tiek uznjemts zinaams mineraalju daudzums.
Tachu neviens neliedz papildinaat mineraaljus citaados veidos. Un viens no argumentiem par labu destileetaa uudens lietoshanai ir nenormaalaa uudensvada uudens piesaarnjotiiba. Taa kaa ja man buutu drusku vairaak uznjeemiibas tad arii es lietotu destileetu uudeni... Intereseejos par maajaas lietojamaam uudens attiiriishanas iekaartaam - un runa ir ne jau par uudens filtriem...
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
10.07.2007 11:18
var jau pirkt ûdeni bundulîðos veikalâ. Es vismaz esmu atradusi savçjo- man garðo Akvapils ûdens.
Pret destilçto ûdeni es esmu arî tâpçc, ka, lai arî tajos vairs nav neorganisko sâïu, tajos ir daudz organikas, piemçram trihalometâni. Jâpadomâ, kas ir kaitîgâks. Es pati pirms kâda laika pârbaudîju daþâdus ûdeòu, tai skaitâ arî minerâlûdeòus. Destilçtâ ûdenî (tâ gan bija paveca iekârta) bija neizskaidrojami daudz ðo gaistoðo hlora savienojumu, un tie pârsniedza maksimâli pieïaujamâs koncentrâcijas.
Destileets uudens nav kaitiigs tiem kas uznjem "dziivu" bariibu - nevaariitu un neceptu, tachu paareejiem buus lieli suudi. Parasti tikai vegjetaarieshiem nav nekaadu probleemu ar destileeta uudens lietoshanu paartikaa. Ir veel viena nianse, no destileeta uudens var uztaisiit "colloidal silver" ðíiidumu, kas ir dabîgs un NEKAITÎGS antibiotiíis, kuru var droði dzert lîdz 3 glâzçm dienâ(varbût var arî vairâk, bet tas jâpârbauda). Ðis "colloidal silver" ir ïoti nedraudzîgs vçþa ðûnâm un visâdiem patogçniem. Mans jautâjums ir tâds - Kur var nopirkt sadzîves ûdens destilatoru?
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
26.07.2007 17:06
strawberry: Peec vielu nezuudamiibas likuma to trihalometaanu koncentraacijai uudenii jau nevajadzeetu pieaugt, mainot agregaatstaavokli. Vai tu pirms destileeshanas arii to uudeni paarbaudiiji uz konkreeto parametru ? :)
Varbuut tas destilaators ko dozee klaat ko tam galaprodukta uudenim ! ?

____________________________
Si vis pacem, para bellum
Ja vçlaties patieðâm labu, tîru, veselîgu dzeramo ûdeni, es ieteiktu savâs mâjâs uzstâdît labâko ûdens filtru pasaulç eSpring.
- iznîcina vairâk nekâ 99,99% slimîbu izraisoðo baktçriju un vîrusu;
- ievçrojami uzlabo dzeramâ ûdens garðu, smarþu un dzidrumu;
- tas ir pirmais mâjâs lietojamais filtrs, kurð sevî apvieno ogles filtru, ultravioleto gaismu un elektronisku monitoringa sistçmu;
- tas ir vienîgais oficiâli atzîtais filtrs, kurð spçj efektîvi attîrît ûdeni no svina, THM (Trihalomethane – blakusprodukts, kas rodas ûdens dezinficçðanas ar hloru rezultâtâ. Tiek turçta aizdomâs kâ kancerogçna viela) un vairâk nekâ 140 citâm indîgâm vielâm;
- tas ir vienîgais ûdens filtrs pasaulç, kurð spçj izpildît NFS International starptautiskos standartus 42, 53 un 55 – trîs starptautiski atzîtus ûdens kvalitâtes standartus (sîkâk skat. http://www.nsf.org);
- NSF International ir oficiâli atzinis, ka e-Spring ûdens filtrs spçj ûdenî samazinât kaitîgo vielu daudzumu labâk nekâ jebkurð cits ûdens filtrs.

Lai gan eSpring ûdens filtri ir salîdzinoði dârgi, tas tomçr iznâk lçtâk nekâ dzeramo ûdeni pirkt veikalâ. Detalizçtâku informâciju par ðo filtru angïu valodâ iespçjams izlasît www.espring.com

Ja vçlaties uzzinât sîkâk par eSpring filtriem, rakstiet man uz e-pastu :)
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
27.07.2007 07:09
Piepe Wrote:
-------------------------------------------------------
> strawberry: Peec vielu nezuudamiibas likuma to
> trihalometaanu koncentraacijai uudenii jau
> nevajadzeetu pieaugt, mainot agregaatstaavokli.
> Vai tu pirms destileeshanas arii to uudeni
> paarbaudiiji uz konkreeto parametru ? :)
> Varbuut tas destilaators ko dozee klaat ko tam
> galaprodukta uudenim ! ?
>
> ____________________________
> Si vis pacem, para bellum


Piepe, es pârbaudîju arî ûdeni pirms destilatora. Trihalometânu bija krietni mazâk. Tâ kâ trihalometâni bija arî daudzos citos filtrçtos minerâlûdeòos, bet nebija aku ûdeòos, tad jâdomâ, ka kaut kas nâk nost no filtriem. Varbût tie netiek savlaicîgi mainîti.
Piekrîtu par eSpring filtriem, ka tie ir lieliski. Man arî mâjâs ir.
Ja interesç sîkâka informâcija, rakstiet uz e-pastu vai zvaniem uz 29430314. Mçs esam, cik man zinâms, vienîgâ kompânija, kas piedâvâ iegâdâties eSpring filtrus lîzingâ un ar oficiâlu garantiju tieði Latvijâ nevis tikai raþotâja garantiju.
Var taa
Re: Kur dabût destilçtu ûdeni?
09.04.2008 12:49
Antra
Es arii daru,kaa rakstiiji,jau sen,bet ar paartraukumiem.Un lloti labi,siikaak neaprakstiissu,pat ggimenes aarste mani paslaveeja,ka lietoju sso metodi,jo svars un veseliiba, peec tam ir vienkaarssi ideaali.
Taa kaa man arii nav pieejams nez kaads tur destileetais uudens,daru pavisam vienkaarssi-taa agraak no riita uzvaaru 3 litrus visparastaako uudeni un ne tikai uzvaaru,bet pavaaru kaadas dazzas minuutes,tad pagaidu,kameer nostaajas noseedumi,paarleju uzmaniigi(lai noseedumi paliktu vaariissanas traukaa)citaa traukaa,piemeeram,stikla burkaa,un to uudeni izdzeru pa malkam dienas laikaa apmeeram liidz 17:00.Ja grib dzert ilgaak,tad ,protams,jaauzvaara vairaak.
Lloti labi taa!Un nevajag nekaadu speciaalu uudeni.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 6?
Ziņa: