paliels zilums uz penja no ekstreema seksa...

Aizsāka vienkârði_cilvçks 

ot kaa jau rakstiits virsrakstaa - tik tikko, eeem, minuutes 3 atpakalj bija vienkaarshi mezhoniigs sekss ar draudzeni aptuveni pus stundu garumaa... vaardu sakot - speeks tika pielietots, gaaja karsti. tad paargaajaam uz pozu, kad meiteens uzliek kaajas man uz pleciem, es jamo turu un tik vaaleeju. procesa laikaa ieveeroju to, ka taas veenas, kas ir izspiedushaas no dzimumloceklja - konkreeti taas, kas ir augshaa(man tur ir viena taada... triiszaru) kauch kaa diivaini lielas kljuvushas. nospriedu ka tas ir tikai no seksa, bet teikshu godiigi - briidi pirms orgasma es pamaniiju to, ka taa triiszaru veena paliek PAARAAAK liela. pabeidzu, viss chiki briki. izvelku un opaa - manu acu priekshaa kaa seene peec lietus izaug zilums. veidojums ir kauchkur centimetru diametraa un puscentimetru augsts bumbulis. zilaa kraasaa, SAAAP peec velna.
liku klaat ledu - nezinu kaadeelj, bet pieliekot ledu tam veidojumam man saaka aarpraatiigi saapeet citas veenas, kas pienaak klaat tai triiszarniecei. un saapeet vinjas saap tieshi vietaa, kur sazarojas. neko nesaprotu.
to, ka tas liidz kaazaam paaries, zinu, bet kaa operatiivaak tikt ar taadu briinumu galaa? to pasakiet luudzu.
Re: paliels zilums uz penja no ekstreema seksa...
25.07.2007 17:05
Nu ja kāzas rīt-tad diez vai..:)
Re: paliels zilums uz penja no ekstreema seksa...
25.07.2007 19:00
Spirta komprese

____________________________
Si vis pacem, para bellum
Man liekas ka taa veena ir pliisusi un ir zemaadas asins izpluudums. Jaagaida kameer sadziis, nezinu ko var dariit. Visdroshaak buutu doties pie aarsta
Re: paliels zilums uz penja no ekstreema seksa...
25.07.2007 20:38
Jaaiet pie urologa!
Citreiz var noasinot.
ha-ha tâ ir hematoma-zemâdas izplûdums,vispâr jau nekas smieklîgs,ja gribi vçl kâdreiz ar kaut kâdu seksu nodarboties- diedz pie ârsta.man arî tâ bija,tikai dzimums man cits
taaaks. vaardu sakot - viss oki doki. shonakt mans daudzcietushais loceklis veel tika drusku pamociits - nejutaas un nejuutas nemazam tagad tik slikti. vakar bumbulis izpluuda uz vakaru un tagad praktiski neizceljas no paareejaas virsmas. shodien nesaap necik pat tad, ja uzspiezh. taa ot. un malas saak palikt taadas violetiigas. dziist maita.
Re: paliels zilums uz penja no ekstreema seksa...
26.07.2007 15:36
Hmzz... Izraadaas, ka dzimumloceklim ir veel viens sinoniims - maita :)

____________________________
Si vis pacem, para bellum
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 3?
Ziņa: