atkarîba no sporta

Aizsāka AthletiC 

AthletiC
atkarîba no sporta
14.08.2007 18:06
Vai medicînâ pastâv tâds vârdu salikums kâ - atkarîba no sporta. Tâpat kâ atkarîba no smçíçðanas, alkohola vai antidepresantiem, manuprât, man ir atkarîba no fiziskâm slodzçm (vieglâm / smagâm).
Fiziski nenodarbojoties izjûtu fizisku, seviðíi garîgu diskomfortu. Vai tas ir normâlu un to vajag ârstçt?
PC
Re: atkarîba no sporta
14.08.2007 21:33
Protams, ka normali. Organisms ir janodarbina, jaunaks juties. Es ar kops bernibas sportoju, tapec nevaru darit ofisa darbu, tapec mana karjera tiek veidota ta lai es stradaju ar smadzenem un reize ar daudz kustos, parvietojos. Nevajag sadomaties visadas mulkibas...izdomat visadas atkaribas, man liekas, ka cilveki kuri neko nedar, izgudro visadas atkaribas. Man nekad nav ienacis prata tadas mulkibas.
Re: atkarîba no sporta
15.08.2007 03:00
PC

"...tapec nevaru darit ofisa darbu, tapec mana karjera tiek veidota ta lai es stradaju ar smadzenem un reize ar daudz kustos..."

Kaa to realizee konkreeti dziivee ?

____________________________
Si vis pacem, para bellum
vins
Re: atkarîba no sporta
15.08.2007 15:59
jaa tas ir dabiski, man arii ja neesmu kaut nedelu bijis zalee, loti jociiga sajuta ir.
Re: atkarîba no sporta
15.08.2007 16:12
es arî priekrîtu, ka pçc intensîvâm fiziskâm nodarbîbâm sava veida kaifs/labsajûta iestâjas
jûtos kâ slima, ja ilgi jânotup, piemçram, pie datora
Re: atkarîba no sporta
16.08.2007 13:32
Atkariiba no sporta ir vai nu kaada psihiska kaite (manaa gadijumaa muskulju dismorfija) vai arii piem atkariiba no adrenaliina.

Un es straadaaju kaa reiz biroja darbu, bet visu briivo laiku pavadu vai nu svaru zaalee, vai uz velo...vai arii eedot :D

Vai aarsteet? bulshits... jaarstee atkariiba no alkohola, ripaam, chipsiem utm ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 13?
Ziņa: