VD- atbildîgs darbs

Aizsāka snovs 

snovs
VD- atbildîgs darbs
16.08.2007 13:16
Kâ domâjiet, ja ir VD, vai ir iespçjams ieòemt augstu un atbildîgu amatu? vai labâk to nedarît?
zebest
Re: VD- atbildîgs darbs
16.08.2007 13:24
snovs
Ko nu muïíojies!Skaidrs, ka var.Tâ taèu nav nekâda diagnoze, to min tad, kad neko citu nevar atrast,kad viss pârbaudîts.Nu un, cilvçks dzîvo tâlâk, nav mirstamâ vaina, uz âru neizpauþas.Domâju, ka zinu ko runâju, jo paðai ir VD.
snovs
Re: VD- atbildîgs darbs
16.08.2007 13:26
Nç es biju domâjis, vai tâ saspringtîba darbâ nevar kaitçt un pastiprinât VD pazîmes?
AK
Re: VD- atbildîgs darbs
16.08.2007 13:29
kas ir VD?
Re: VD- atbildîgs darbs
16.08.2007 14:04
Atbildîgs garbs vispâr ir kaitîgs. Vienîgi algas dienas patîkamas...nu un vçl tiem derîgs, kas alkst varas:)
zebest
Re: VD- atbildîgs darbs
16.08.2007 14:49
Atkal no pieredzes, jo vairâk cilvis noslogots, aizòemts, ar problçmâm apkrauts, jo mazâk laika paliek ,lai domâtu par savu VD.
Re: VD- atbildîgs darbs
16.08.2007 15:10
Ne VD, ne depresija nav traucçjusi man virzîties pa karjeras kâpnçm. Kopð ðî gada esmu atkal vienu pakâpienu augstâk.
Kâ esmu jau minçjusi, cîòa par savu veselîbu mani ir darîjusi tikai stiprâku un kâ reiz par sîkumiem (sadzîve, darbs) stress ir stipri samazinâjies.
Re: VD- atbildîgs darbs
16.08.2007 15:47
Alstere, Tu vispâr esi fenomens. Lai man arî nav ne VD, ne depresija, tomçr tajâ laikâ, kad man nâkas aizvietot priekðnieci, es jûtu, kâdu sasprindzinâjumu tas prasa. Tâ ir gan atbildîba, gan arî citas attiecîbas ar kolçìiem. Katrâ ziòâ man pietiek ar tâm daþâm nedçïâm gadâ, lai saprastu, ka tas nav priekð manis, ka man patîk mierîgâka dzîve. Bet nu, katrâ ziòâ, kam ir tâds mçríis, ieòemt augstu amatu- kâpçc ne, tad jau redz, kâ sanâk. Tomçr mans uzskats ir, ka tas grauj nervu sistçmu.
:::
Re: VD- atbildîgs darbs
16.08.2007 16:38
Izlasiju Strawberry komentaru un man sanâca smiekli. Nu baigi trapigi pateikts par to Alsteres fenomenu. Sad tad seit ieskatos (pati ari jau vairakus gadus sadzivoju ar VD) un ari man ir radies iespaids, ka Alstere ir ists fenomens:))) Vinai viss notiek ne ta ka vairumam. Viegli, atri, ciki, briki. Uzkapj uz antidepresantiem, 5taja dienA a ir jau vesela, paris menesus tos palieto, zales bez problemam atmet (ne ta ka vairums, kas mokas un nevar atmest), jutas labi. pa vidam paterapeitejas pie psihoterapeita, tas ari iet labuma. Nakamaj krize atkal - hops - uz zalem, paris menesi, no zalem nost, un dzive ir skaista. Ists fenimens. Gandriz vai skaudiba piemetas...:))) [
Sidabra
Re: VD- atbildîgs darbs
16.08.2007 17:15
arii man ir VD, kaut arii man ir iespeejas kaut ko uzsaakt, man bail, kad mana VD to neatljaus! ja man vajadzees vienai kaut kur braukt man buus bail, ! man bail vienai kaut kur braukt , iet , utt utt!!!!!!! es nbezinu ko lai dara! man gribaas celjot, bet bailkad celjojuma laikaa var ar mani kas slikts notikt! nun taa es mokos patstaaviigi ar savaam baileem! :(((((((( vai kaads var ko ieteikt, baigi negribaas zaales dzert
!
Re: VD- atbildîgs darbs
16.08.2007 17:16
Esmu fenomens:)))
Ja nopietni, daudzi par mani brînâs (arî dakteri). gçnos man ielikts baigais optimisms un dzîvesspars. Un ja vçl dzîvç sanâk palikt vienai vçl komplektâ ar maziem un ne tik maziem bçrniem - kur no zemûdenes liksies.
Palielos, jo esmu lepna uz sevi un domâju, ka pelnîti.
Jo mazâk darba-jo mazâk stressa-lîdzarto nervi mierîgâki un VD izpauþas mazâk.Sidabra-iesaku aiziet pie privât(ne ìimenes)ârsta un tomçr sâkt dzert antidepresantus.Pçc savas pieredzes varu teikt,ka 2 gadu laikâ esmu tikusi no tâ murga vaïâ(+ - )Ja jau no visa bail un slikti jûties,tad jau kautkas jâdara!
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 06:01
Alstere Wrote:
-------------------------------------------------------
> gçnos man ielikts baigais optimisms un
> dzîvesspars.

Labs pamats depresijai :)

____________________________
Si vis pacem, para bellum
gugucis
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 08:54
mjâ,dilemma ir- vai nu aizòemt sevi ar darbu,kas patîk,labi nodroðina,protams arî prasa nervus vai arî-nepârtraukti domât-man ir vd (man paðai ir,zinu,ko tas nozîmç...),es nevaru,noteikti nevaru.manuprât,galvenais ir padomât vai ðis darbs spçs sniegt prieku,piepildîjumu,motivâciju tâlâkai dzîvei vai arî bûs tikai kârtçjais apgrûtinâjums.visgrûtâkais ir atrast vidusceïu starp darbu,atpûtu,izklaidçm un lîdzsvarot to visu,tad arî varam pateikt atâ atâ savai vd!lai veicas!
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 09:25
Es teikshu taa, pareizo atbildi dot sheit nevar jo cilvji ir dazhaadi un darbu arii... vienu atbildiigs darbs mobilizee un viss ir kaartiibaa bet citu tas gruzii...
Brasilia
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 09:50
Manuprât, tas ir atkarîgs no Tavas attieksmes pret lietâm, notikumiem, darba pienâkumiem, ja pati uztver visu ïoti saasinâti, katru `lielo` darbu ar baþâm un kreníiem, tad tomçr nevarçs...sakrâjas kreníi un ðe ku reku panika klât :(
Bet ja uztver visu kaut cik normâli (kaut gan diez vai cilvçks ar VD to spçj), tad var mçìinât! Iespçjams arî, ka tas VD cçlonis slçpjas zemâ paðnovçrtçjumâ, un ieòemot atbildîgu amatu, Tu pati sâc sevi vçrtçt augstâk un VD pçkðòi atkâpjas...?!
Bet -cik cilvçku, tik gadîjumu! :) Ja ir iespçja, protams, vajag mçìinât!
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 09:57
atvainojos par, iespeejams, blondu jautaajumu - ar vd auto vadiisanas tiesiibas var ieguut?
Brasilia
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 10:18
Protams! Tâ jau nav maniakâlâ depresija :) Manuprât citiem pat nav tas slimîbas vçsturç ierakstîts!
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 10:19
Fi

Var, var ieguut... bet es te taa lasu par VD un domaaju ka valstij jaasaak to lietu kontoleet... jo kaa var cilveeks - pljecka vadiit pashiinu intensiivaa satiksmee kuraa piedalaas arii shizofreeniski bezkaunjas...
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 10:21
ne, nu vnk es te garaamskrienot palasiijos par taam trauksmeem, leekmeem, giibonstadijaam, un taa ienaaca praataa, teiksim, distonikis pie trolejbusa (garaa) stuures kaadaa kriizes mirklii..
zebest
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 10:24
A es pati apzinos, ka nevarçtu vadît a/m :), jo satraukuma brîþos rokas trîc, acîs miglojâs.Pirmkârt jau, nemaz tos exus nevarçtu nokârtot.Nu neko, esmu mierîga par ðo vismaz.
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 10:28
zebest

Nevajag sevi tik zemu noveerteet...
zebest
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 10:37
Ooo, sevi nebût zemu nevçrtçju, bet savas spçjas apzinos, vismaz ðajâ jomâ.
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 11:00
Man tieði tâ pati problçma... vilcinos pieteikties autovadîtâju kursos, jo bail, ka eksâmenu laikâ tâ uztraukðos, ka neko nolikt nevarçðu :(
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 11:13
tur nav cita varianta -- bailees ir jaaiet iekshaa; kameer gaidiis, kad nu visi simptomi beigsies, tikmeer nomirs no kaadas veel citas kaites sirmaa vecumaa.

Ar VD var straadaat arii atbildiigu darbu, tikai jaamaacaas sevi paziit, nomierinaat un saprast staavokljus un situaacijas, kas trauksmes leekmes palaizh.

tas pats ir ar zaalju atmeshanu -- jaasaak vienkaarshi un viss. ja paliek slikti, taapeec nav jaaatsaak uzreiz lietot.

siikstums arii uzreiz nerodas. tas ir jaatrenee. un nevar saakt treneet, ja baidaas no vismazaakaa riska.

risks must be taken -- a person who risks nothing, has nothing, and is nothing.
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 11:18
att

He, nu nez vai tev buutu iemesls uztraukties... :)
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 12:00
ku! ir gan man iemesls uztraukties... baidos, ka eksâmena laikâ nespçðu valdît savus nervus un aiz panikas izlekðu no maðînas, atstâjot instruktoru vienu ar eksaminçtâju... :(
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 12:01
att

Un tu domaa ka vinji nezinaas ko iesaakt ar pamesto mashiinu?
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 12:14
Viòi tad zinâs... bet man bûs ðkrobe par iztçrçto laiku, naudu un neiegûto apliecîbu...
zebest
Re: VD- atbildîgs darbs
17.08.2007 12:52
att
Jesssss!Tieði tâ, iedomâjoties, ka tie simti bûs izmesti, roka neceïas neko tâdu pasâkt.Man ir viena kolçìîte, kura mâcîjâs bezgala ilgi, nepielaida viòu pie ex, bet ex kârtoja , kârtoja un nenokârtoja.Labâk ceïojumâ aizbraucu pa to naudiòu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 17?
Ziņa: