niez paduses un ne tikai

Aizsāka juura 

juura
niez paduses un ne tikai
17.08.2007 10:03
Jautâjums- no kâ var niezçt paduses? No skûðans? No pretsviedru deþa? No tâ, ka karstâ laikâ svîst un sasût? Agrâk tâ nebija bijis. Tagad ir tâ, ka gribas kasît un kasît.

Otrs jautâjums. Vai jûras ûdens var nelabvçlîgi atsaukties uz âdu? Es te pçdçjâ laikâ daudz esmu pie jûras pavadîjusi laiku, daudz sauïojos, daudz peldçjos. Vai kâds no tiem var bût iemesls, ka uz âdas parâdâs niezoði pleíîði? Konkrçti uz ciskâm.. :( Es neko nesaprotu :((((
juura
Re: niez paduses un ne tikai
17.08.2007 11:46
vai kâds var noraksturot, kâ izpauþas kaðíis- kâdi izskatâs izsitumi, kur tie parasti lokalizçjas... kur to var dabût... esu aizdomâjusies jau tik tâl :(
nike
Re: niez paduses un ne tikai
17.08.2007 12:40
Tas ir no tiem pretsviedru rullîðiem (dezodoprantiem) un ja vçl izskuj paduses un pa virsu uzsmçrç... man tâ arî bija, gâju pie ârsta dzçru zâles un kaut kâdu smçri smçrçju, jo biju tik tâlu aizlaidusi, ka âda bij tâda, íâ bûtu, kâda çde piemetusies..., bet tad nopirku Amway paduðu rullîti un niezes vairs nav...riktîgi labais... man patika... un nav nemaz tik traki dârgs apm. 5 Ls.
Re: niez paduses un ne tikai
17.08.2007 12:50
kur tâds pçrkams?
kikii
Re: niez paduses un ne tikai
17.08.2007 14:21
Ïoti labs ir arî Vichy sausais dezîtis....maksâ apm. 7 Ls, bet palîdz ïoti labi! Svîðana ir mazâka, smakas vispâr nav nekâdas un âdu nekairina!
kikii
Re: niez paduses un ne tikai
17.08.2007 14:24
http://www.magister.sk/images/vichy.deo.rollon.jpg, tieði ðis un ir domâts ïoti jûtîgai âdai! :)
Re: niez paduses un ne tikai
17.08.2007 17:05
tieshi no deziishiem paduses niez.
to juura
Re: niez paduses un ne tikai
17.08.2007 17:07
kaðíis tev nav, tas izpauþas citâdâk.
juura
Re: niez paduses un ne tikai
17.08.2007 18:24
bet vai kâds var izstâstît, kâ tieði izpauþas kaðíis? Ar padusçm vçl puslîdz skaidrs, tas var bût no kairinâtas âdas, bet kâ ar pleíîðiem uz cisku iekðpusçm un ður tur uz rokâm, kas niez? Vai no jûras ûdens âdai var bût alerìiska reakcija, ja agrâk tâ nekad nav bijis?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 12?
Ziņa: