taisnâs zarnas izmeklçðana - bail!

Aizsāka MaijaZ 

MaijaZ
taisnâs zarnas izmeklçðana - bail!
23.08.2007 08:42
Sveiki! Padalieties lûdzu pieredzç, kam ir taisîta sigmoidoskopija (skatâs taisno zarnu no iekðpuses uz hemoroîdiem). Man bija nieze anâlâs atveres rajonâ, spalîði neg., aizgâju pie proktologa. Tas iztaustîja un pateica, ka jâpaskatâs no iekðpuses, taèu nekas izteikts itkâ nav jûtams. Vai tâ sigmoidoskopija sâp? Kas vçl no pieredzes ieteicams? Nedaudz nesaprotu, kâpçc ðî daktere (proktologs) vienkârði man nevarçja izrakstît kâdas svecîtes....
Re: taisnâs zarnas izmeklçðana - bail!
23.08.2007 08:52
svecîtes nopirkt vari pati pat bez izrakstîðanas. Bet ja vçlies diagnozi un skaidri zinât- kas kaið un kâ ârstçt, tad labâk tomçr izmeklçties. A citâdi- aptiekâ, ïoti labas svecîtes hemoroîdiem [bez receptes] ir Procto Glyvenol. [pçs paðas pieredzes].
Laikam vçl to procedûru sauc par rektoskopiju! Ku - ja zini padomu, gaidîðu!!!!
Re: taisnâs zarnas izmeklçðana - bail!
23.08.2007 09:19
pâris tçmas zemâk tieði bija par rektoskopiju, palasît forumu vajag..
Re: taisnâs zarnas izmeklçðana - bail!
23.08.2007 15:02
Dazhaadiem cilvjiem dazhaada pieredze. Man ar rektoskopiju nekaadu probleemu nebija... pirms izmekleeshanas bija noziimeetas Microlax klizminjas, taas gan sagaadaaja nepatiikamas sajuutas... Apziimeejums "sigmoidoskopija ir ne visai veiksmiigs jo kaut gan doks censhas apskatiit peec iespeejas dziljaak, visu sigmveida zarnu ar rektoskopu apskatiit izdodas ne vienmeer...
paranormal
Re: taisnâs zarnas izmeklçðana - bail!
23.08.2007 15:06
Ar tavâm ku! rektoskopiju apmeklçðanâm viss pilnìi skaidrs. kiafu tu tur ej íer, nevis izmeklçties.
Re: taisnâs zarnas izmeklçðana - bail!
23.08.2007 15:09
paranormal

Taa tomeer nebija un nekaadu kaifu es nenokjeeru... pat ne mazinju labsajuutu...
MaijaZ
taisnâs zarnas izmeklçðana - bail!
23.08.2007 15:17
Man arii izrakstija to Microlax. Tiesam tik traki? Uzreiz jaskrien uz tualeti? A pati procedura sapiga?
Re: taisnâs zarnas izmeklçðana - bail!
23.08.2007 15:26
MaijaZ

Man vnk no taa Microlax spazmas saapiigas metas taisnajaa zarna... tas jau sen noskaidrots... kad tas doks man izrakstija es vinjam to jau teicu bet vinjsh stulbi smaidija un teica ka buus labi... Un protams nekas labi nebija un es vinjam to teicu uz ko atkal vinjsh stulbi smaidija... taa kaa taa dirsologa reitings manaas aciis ir stipri "ceelies"... Bet pati proceduura bez kaadaam emocijaam...

Rektoskopa cauruliite ir apmeeram iikskja resnumaa... taa kaa ietauko iikshkji un pameeghini... :)
Vajag taisît normâlu tîrîðanas klizmu ar Esmarha krûzi, tad viss bûs OK!
Sveiki,

Man jautājums kas varetu būt par iemeslu biežai kakāšanai, ja no ritiem tā ir normāla, tad pēc tam sanāk vismaz reizi 1-2 stundām vai pēc paēšanas. Ja ir ēsts biežāk neregulārak, tad arī kakāšanas reizes palielinās tomēr izkakāt sanāk samērā mazāk nekā normālā gadijumā, kur pēc kādas 3 reizes arī sāk dibena rajonā niezēt/sūrstēt. Vēders nesāp un asins izdalījumi ari nav.
Re: taisnâs zarnas izmeklçðana - bail!
25.03.2012 08:25
Nervi varētu būt pie vainas. Vispār ļoti grūti novēršama problēma. Jākonsultējas ar gastroenterologu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: taisnâs zarnas izmeklçðana - bail!
26.03.2012 11:13
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nervi varētu būt pie vainas. Vispār ļoti
> grūti novēršama problēma. Jākonsultējas ar
> gastroenterologu
------------------------------------------------------------------------------
Pievienojos.
Re: taisnâs zarnas izmeklçðana - bail!
30.03.2012 17:38
NAV NEKAS BRIESMIGS ,VISU TAISA AR ANEST;EZIJU
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 12?
Ziņa: