Herbalaif-un notieveesana?

Aizsāka makkija 

Herbalaif-un notieveesana?
13.09.2007 21:38
Esmu dzirdeejusi, ka lietojot so produkciju, dzerot speecinosos kokteiljus , varot lieko svaru samazinaat bez probleemaam?Padalaties pieredzee, vai tiesaam?
to makkija
Re: Herbalaif-un notieveesana?
13.09.2007 22:20
Jâ gan, maciòð tievç acu priekðâ un paliek pavisam plâns ;)
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 19:03
Man ir daudzas pazinjas, kas lieto visu un daudz. Aciimredzami notievee. Viegli ar to kokteili nomest kaadus 5 kg, taa mana pashas pieredze. Taa ka Herbalife ir Latvijaa ofic. PVD registrets medikaments, nevajadzeetu baidiities. Es kaadreiz lietoju t.s. presingus, jo bija siev.probleemas. Paliidzeeja. vai no Herb. vai taapat nezinu. Liidziigi ir firma FitLine.
Daargi nav, kokteilis meenesim uz ls 25. pameegini.
neresnais
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 19:07
kapec jus cinaties ar sekam nevis ar celoni?
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 19:31
Labs jautâjums, neresnais. Îpaði to der pajautât ârstiem:)
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 19:37
ârsti herbalaifus neizraksta.
kreimenei
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 20:00
Nu ja, un sçdi visu savu apzinîgo mûþu uz ðî kokteiïa. Kâ pârtrauc lietot, tâ svars ar uzviju atpakaï, naudiòa izplatîtâju makos tek kâ pa renîti un nav zinâms kâdu iespaidu uz veselîbu atstâj ðî brînumpreparâta ilgstoða lietoðana...
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 20:06
Tieði tâpat kâ ar zâlçm , ko izraksta ârsti.
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 20:26
Kreimene-ja paartrauc, svars tiesaam atgriezas?Tad jau sanaak, ka jaalieto visu muuzu...sis kokteilis, hmmm, padaargi iisteniibaa.
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 20:40
Ja nemaina çðanas paradumus, ikviens lîdzeklis palîdzçs tikai tâ lietoðanas laikâ.
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 21:01
Nu jaa, laikam jau visu muuzhu..bet kas ir ls25 meenesii? Un kaut kaa organizee tas uz pareizu eesanu. Iespeejams, ka taapat buuut tos kg nometusi, ja pareizi eestu bez visa kokt., bet kaut kaa ar kokteili forsaak...nemaaku izskaidrot. Vispaar, man kokt. garso. man darbs taads, ka nevaru paeest pa dienu aiziet, tad nu kokt. ir risinaajums. Izdzeru un liidz vakaram mieriigi, nav tukss kungii. Zinu, ka citi lieto bokastiis, bet es pusdienaas.
Es jau neesmu resna , man tikai tie 5 kg trauceeja.
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 21:53
Man arii sie 5kg.traucee...Tad laikam jaasaak....
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 22:04
ar galvu vajadzetu sakumaa sakt, pret to jau laikam brinumtabletisu nav..
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 22:10
Vins-nu pastaasti, kaa lai saak ar to galvu,aciimredzot esi specss sajos jautaajumos.Es jau daudzus gadus domaaju par to un zinu par nepareizu domaasanu un.t.tNu klaaj valjaa....uzraksti, jo to tavu fraazi esmu aizklausiijusies miljoniem reizu...taatad gaidu, jo redz, ljoti viegli ir runaat.
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 22:46
...saaksim ar to, ka medikamentus neregjistree PVD...

bet atbildot mellenei- shon kaarteejo reizi noklausiijos vienas dr pusstundas garu monologu tuklam viirietim ar diabeetu, ka vinja diabeets ir no liekaa svara... vajadzeeja dzirdeet ar kaadu paaraakumu balsii jams pieprasiija ripas, jo eëshanaa jau sevi neierobezhoshot... ak jaa, piemirsu, labam aarstam tak jaavar paarliecinaat neticiigos pret vinju pashu gribu... lai gan sveshu gribu ietekmeet ar nav labi... taisni shausmas, nekaadi labi nesanaaks...



Edited 1 time(s). Last edit at 14.09.2007 22:47 by ,,,.
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 23:12
Komat, viss jau atkarîgs, kâ tâs lietas izskaidro. Çðanu patieðâm ir grûti mainît, ir cilvçki, kas ar visu slimîbu nevar saòemties. Bet vçl vairâk cilvçku nemaz nezina, kâdi produkti kâdas briesmas sevî slçpj. Man ir arî pamatotas aizdomas, ka ârsti paði nemaz labi tâs lietas nepârzina. (Sprieþot kaut vai pçc tavas un Noelas òirgðanas, kad kaut ko ðajâ sakarâ uzrakstu).
Un diabçts jau nav gluþi no liekâ svara, un ar diçtu diabçta ârstçðanai vien nepietiks, vai ne? Ðaibas tur vajadzçs tik un tâ. Diçta vienîgi var palîdzçt tâs lietot mazâk un nenonâkt lîdz insulîna ðpricçðanai.
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 23:23
no kâ diabçts ir, apgaismo ludzu?

es pârfrazçðu - kâds ir galvenais 2 tipa diabçta riska faktors? Kas mazina insulîna rezistenci? (tas lai vieglâk bûtu)



Edited 1 time(s). Last edit at 14.09.2007 23:30 by Noela.
plants atvaljinaajumaa
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 23:31
http://www.nutritiondata.com/facts-C00001-01c20aB.html
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 23:34
Noela, nu tev tâ kâ vajadzçtu zinât...sprieþot pçc veida, kâ esi uzdevusi jautâjumu, sanâk, ka domâ citâdi, nekâ es. To tu varçtu arî uzrakstît:-)))
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 23:36
nu bet ko tu domâ - klâj vaïâ? no kâ tad tas diabçts ir?



Edited 1 time(s). Last edit at 14.09.2007 23:55 by Noela.
Re: Herbalaif-un notieveesana?
14.09.2007 23:46
makkija Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vins-nu pastaasti, kaa lai saak ar to
> galvu,aciimredzot esi specss sajos jautaajumos.Es
> jau daudzus gadus domaaju par to un zinu par
> nepareizu domaasanu un.t.tNu klaaj
> valjaa....uzraksti, jo to tavu fraazi esmu
> aizklausiijusies miljoniem reizu...taatad gaidu,
> jo redz, ljoti viegli ir runaat.



Sac ar to ka pienem patiesibu. Nav tadas brinumtabletites. re tu pamani tev ir 5 kg lieki. kapec tu nepamaniji 4 vai 3 kg liekus? tapec ka tevis tas ieprieks neuztrauca, tapec ka kaut ko neveseligu apedot liekas ko gan nodaris tada 1 edienreize, un tad seko nakosaa un nakosaa... ir 2 varianti. Tu vari est kaut cupam spekja ja vien varesi to visu pateret (ar jebkatu sportu, kardio). un otrs variants sekot lidzi tam cik daudz tu apeed. kapec visi skaistie un slaidie biezi vien ir laimiigi? viniem ir cita dzives uztvere, runaju par tiem kas smagaa darba sasniegusi to kas vini ir un ka vini izskataas. Tas viss pamazam noruda raksturu. vis grutak ir to visu iesaakt. Varbut tev to nemaz nevajag? varbut tu tapat juties labi. Ka varda tu gribi tos 5 kg nomest? prieks sevis? nu tad cieni sevi apsezoties pie galda! 5 kg tas ir tirais nieks! 15-20 luk tas ir kaut kas! 5 kg uz tauku rekina tev prasitu 2-3 nedelas un viss. Kermeni nedrikst ar varu nebarot jo tad vins domas ka ir iestajies bada stavoklis un par katru cenu meginas uzkrat liekas tauku rezerves, pamazam edot bet biezak tas nolidzinaas. Sports vislabak uzlabo vielmainu. atliek tikai pateikt sev "ja es to varu tas ir sikums!" visiem gribas meklet vieglako celu brinumtabletites celu, bet tas ir tas pats kas mulkim miljonu iedot.... nopelni miljonu...
Re: Herbalaif-un notieveesana?
15.09.2007 00:19
;-) Noela, Tu domaa nepareizi ;-) Mellene par diabeetu zin labaak, jo iipashi par shaibu un insuliina nepiecieshamiibu 2. tipa diabeeta gadiijumaa ;-) Njikak hrustalju truukums organismaa...
Re: Herbalaif-un notieveesana?
15.09.2007 00:24
,,, , nu es kâreiz vçlçjos precizçt ko tieði viòa zina :)
jo redz kâ tiko uzdod konkrçtu jautâjumu, tas uzreiz tiek nosaukts par òirgðanu un visâdi citâdi - ka tik nav atbilde konkrçta jâdod :)
ðitas mani vislaik jau uzjautrina :D

Un lielâkajam vairumam cilvçku, kas ar to vispâr nav saskâruðies, ir visai miglaina nojausma ar ko atðíiras 1 un 2 tips, jau nemaz nerunâjot par LADA un gestâcijas diabçtiem :) (mellene saprotams pie tiem nepieder :))
Re: Herbalaif-un notieveesana?
15.09.2007 00:27
Noela Wrote:
-------------------------------------------------------
> nu bet ko tu domâ - klâj vaïâ? no kâ tad tas
> diabçts ir?
>
>
>
> Labots 1 reizi(-es). Pçdçjie labojumi 14-09-2007
> 23:55 : Noela.



Tev kâ mediíei vajadzçtu zinât, ka 100% izcelsme reti kurai slimîbai ir zinâma. Ja bûtu zinâma, varçtu taèu to novçrst? Nepareizs uzturs, protams, ir viens no veicinoðiem faktoriem, bet ne jau visi saslimst ar diabçtu, kas nepareizi çd (vai par daudz çd). Liela loma ir iedzimtîbai. Zinu ìimenes, kur ar to slimo lielâkâ daïa radinieku. Stress arî ir veicinoðs faktors.
Noela, tagad atklâj savas kârtis- no kâ tad tas rodas?
Re: Herbalaif-un notieveesana?
15.09.2007 00:29
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ;-) Noela, Tu domaa nepareizi ;-) Mellene par
> diabeetu zin labaak, jo iipashi par shaibu un
> insuliina nepiecieshamiibu 2. tipa diabeeta
> gadiijumaa ;-)


Zinu, jo mana radiniece ar to slimo. 2. tipa diabçts, sâka ar tabletçm, tagad ðpricç insulînu.
Re: Herbalaif-un notieveesana?
15.09.2007 00:29
...jaa, varen preciiza un, galvenais, pielietojama informaacija... plashs darbalauks reiki paraspeciaalistiem...

(tas par to mellenes etiopatogjeneezes teoriju ;-))



Edited 1 time(s). Last edit at 15.09.2007 00:30 by ,,,.
Re: Herbalaif-un notieveesana?
15.09.2007 00:31
Noela Wrote:
-------------------------------------------------------
> ,,, , nu es kâreiz vçlçjos precizçt ko tieði viòa
> zina :)
> jo redz kâ tiko uzdod konkrçtu jautâjumu, tas
> uzreiz tiek nosaukts par òirgðanu un visâdi citâdi
> - ka tik nav atbilde konkrçta jâdod :)
> ðitas mani vislaik jau uzjautrina :D
>
> Un lielâkajam vairumam cilvçku, kas ar to vispâr
> nav saskâruðies, ir visai miglaina nojausma ar ko
> atðíiras 1 un 2 tips, jau nemaz nerunâjot par LADA
> un gestâcijas diabçtiem :) (mellene saprotams pie
> tiem nepieder :))


Bûtiskâk jau bûtu zinât, kâ to izârstçt.
Bet tu Noela, varçtu apskaidrot manu tumðo prâtu, bet izskatâs, ka pati tikai jautâjumus spçj uzdot:-)))
Re: Herbalaif-un notieveesana?
15.09.2007 00:33
...kaa tad paliek ar teoriju, ka tikai pats var?... atvainojos, veel ar reiki specu metodeem var...

...ja ljauzi kaut cik ieveerotu, ko jamiem iesaka, 2. tipa diabeeta mums buutu vismaz par 70% mazaak... un tad jau vareetu domaat taalaak...
Re: Herbalaif-un notieveesana?
15.09.2007 00:40
Komat, ieliec infu par pareizu uzturu, lai ïauþi zina. Jûs tu ar Noelu plâtâties, kâ lielas gudrinieces, izdariet vienu labu darbiòu. Ïauþi, kas te forumâ, zinâs, ko çst un diabçta nebûs? Tâ taèu ir jûsu doma, par diabçta izcelsmi?
Bet Reiki patieðâm palîdz.
Interesanti, ka es ðeit neesmu publiskojusi savu lapu, bet Komats un Noela par to zina. Bet labi ðeit tâ ir (uz laiciòu). Es domâju, ka nevajag òirgt par to, ko nezinât.
Re: Herbalaif-un notieveesana?
15.09.2007 00:44
..."nevajag njirgt par to, ko nezinaat" teica dziljaa psihoterapijas paarzinaataaja mellene...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 4?
Ziņa: