Gribu oper. par maksu

Aizsāka zeme 

Gribu oper. par maksu
15.09.2007 15:28
Man nozîmçta cistas operâcija. It kâ jau viss ok, jâmaksâ nekas nav. Bet ârste tik neieienteresçta, neko nepastâstîja, kas un kâ, nozîmçja oper. datumu un viss. Man tomçr liktos normâli, ja izskaidrotu, ko darîs, nu, cilvçcisku attieksmi.
Nu un izdomâju, ka vçlos operçties par maksu. Lûdzu, iesakiet, kur Rîgâ varçtu vçrsties un cik tas varçtu maksât!
nela
Re: Gribu oper. par maksu
15.09.2007 16:38
Visur jau it kâ var iet par maksu, jebkurâ slimnîcâ.
Bet ja grib privâtklîniku, tad tâdas man liekas, ir biezâ slânî, îpaði ginekoloìijas privâtklînikas.
Es personiski eju uz Uniklîniku, kas laikam skaitâs tâda kâ privâta poliklînika - Antonijas iela 8, Rîga, LV-1010, tel. 7505047, www.uniklinika.lv
Cik kas maksâ neòemos atcerçties, attieksme - normâla.
Sarmitr
Re: Gribu oper. par maksu
15.09.2007 17:10
Vai ARS,â esi interesçjusies? Tur gan laikam ir tikai diennakts stacionârs.Bet paziòa operçja vçnâs,izcili laba pçcoperâcijas apkalpoðana.
Sona
Re: Gribu oper. par maksu
15.09.2007 17:24
Manai paziòai labas atsauksmes par ðo vietu, ðeit nesen veica laproskopiju. Vislabakas atsauksmes par personalu. Teica ka pat nebija zel ne santima, ko samaksaja masiòam pateicibas :) http://www.ljmc.lv/ljmc/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 6?
Ziņa: