stipras mçneðreizes!!

Aizsāka koriante! 

koriante!
stipras mçneðreizes!!
16.09.2007 11:13
man jau 6.dienu ir diezgan stipras mçneðreizes! cik tas ir bistami? un vai no taa nevar noasiòot?
Re: stipras mçneðreizes!!
16.09.2007 11:38
Nu taa ka pilniigi noasinjo uz vietas gadaas ljoti reti bet mazasiniibaa iedziivoties gan var... vispaar ja uzskati ka asinjoshana stipra tad ieteiktu doties uz tuveejaas slimniicas uznjemshanas nodalju...
Re: stipras mçneðreizes!!
16.09.2007 14:54
Man no spiraales taa ir pastaaviigi. dziiva esmu.
koriante
Re: stipras mçneðreizes!!
16.09.2007 15:51
man nebija bijushas 5 vai 6b meeneshus meeneshreizes! un tagad ir jau 6 dienu!
Pika
Re: stipras mçneðreizes!!
16.09.2007 15:57
Noteikti jaaiziet pie arsta, hormonu problemas. Noasinot nevar.
spaara
Re: stipras mçneðreizes!!
17.09.2007 11:17
padzer nâtru tçju un C vitamînu, uzçd kâdu hematogenu, dzer burkânu-bieðu sulu:) saprotu, kâ tu jûties, man arî bija tâ, ka liekas - jâsauc âtrâ palîdzîba, jo vienkârði noasiòoju...man tas bija dçï miomas, pçc operâcijas mçneðreizes ir normâlas. tajâ laikâ, kad cînîjos ar trakajâm reizçm, mani aizsûtîja uz analîzçm -Villebranda faktoru noteikt, tas esot viens no iemesliem, kâpçc ir tik stipras mçneðreizes, man par laimi ðis faktors nebija, varbût painteresçjies, kas pie vainas ðâdai pludoðanai....
Re: stipras mçneðreizes!!
17.09.2007 20:42
Bet kâpçc nebija mçneðreizes seði mçneði?
Klimaktçrijas vecums,jebðu grûtniecîba?
koriante
Re: stipras mçneðreizes!!
18.09.2007 10:02
me viens ne otrs! vienkaarshi taa esot man! kaa aarsts paskaidroja! kad zin kaapeec man taa ir, un pagaidaam hormonus negrib man dot!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 8?
Ziņa: