asinis no tuuplja, kas notiek?

Aizsāka makkija 

asinis no tuuplja, kas notiek?
24.09.2007 14:37
Ar veedera izeju nekaadu probleemu, kaa pulkstenis katru riitu, domaaju ka hemeroiidu nav, bet.....soriit izkaartojoties, bez piepuules, pamanu asainis uz.....kas tas vareetu buut?
Re: asinis no tuuplja, kas notiek?
24.09.2007 15:44
Daudz kas var buut... hemoroiids, poliips, veezis... taa kaa vajadzeetu proktologam atraadiities... tachu ja tas taa vienu reizi un neatkaartojas tad uztraukumam nav pamata...
Re: asinis no tuuplja, kas notiek?
24.09.2007 16:44
Man taa ir gadiem, asinis es domaaju, ne jau nu vinemeer, bet loti biezhi. esmu dziiva. Bet nu drosi vien visaadi var buut. Manam radiniekam aarstam, kaa vins pats saka, viss pods asiniis katru reizi - hemoroiidi.
Re: asinis no tuuplja, kas notiek?
24.09.2007 16:45
ku!
Vai fibrokolonoskopija ir gana drosa izmeklesana jeb vajag kko nopietnaaku?
Re: asinis no tuuplja, kas notiek?
24.09.2007 16:51
zeme

Kaadaa zinjaa tu domaaji drosha? Fibrokolonoskopija ir laba proceduura bet svaigu asinju gadijumaa es teiktu ka pietiek ar apskatiishanu, iztaustiishanu un rektoskopiju kas ir daudz vienkaarshaak... fibrokolonoskopiju tad ja ieprieksh mineetais nedod rezultaatus...
Re: asinis no tuuplja, kas notiek?
24.09.2007 17:02
Nu, bet ja bijusi fibrokol., tad jau pie reizes bijusi gan iztaustiisana, gan apskatiisana, it kaa logiski.
Bet, ja taa bijusi pirms 3 gadiem, vai vajag kko takaartoti iet, ja juut savu, sory, pakalju?
Re: asinis no tuuplja, kas notiek?
24.09.2007 17:24
Jaa, nu es zinu ka pie cieta veedera izejas ir asinis, bet taa, kaut kaa jociigi palika, gan pirmo reizi...
Re: asinis no tuuplja, kas notiek?
24.09.2007 17:43
zeme

Es jau izteicu savu domu, vajag rektoskopiju... ja reiz juuti pakalju :) bet iespeejams ka pietiks ar apskatiishanu un taustiishanu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 20?
Ziņa: