balti izdalijumi...

Aizsāka Maara 

balti izdalijumi...
02.08.2004 18:54
Ak jel kads kauns man te kaut ko jautat par sadam temam,bet nu...Man intimaja zona ir kaut kadi balti izdalijumi,kas tas varetu but?Rit iesu pie arsta,bet gribetos jau sagatavoties...ja varat,tad ludzu palidzat...
Maara
Re: balti izdalijumi...
02.08.2004 18:56
un ari diezgan sapigs tur ir...
ja, ja
Re: balti izdalijumi...
02.08.2004 20:03
Kâds iekaisums, STS...
Re: balti izdalijumi...
02.08.2004 20:35
Esmu pârliecinâta, ka tâ ir sçnîte- kandidoze. Nekas traks- diezgan viegli padodas terapijai.
Mara
Re: balti izdalijumi...
02.08.2004 21:54
Sausmigi sap!!:( Un cik varetu maksat apmeram arstesana? Un vel jautajumins-cik maksa vizite pie ginekologa-parasti gajau kopa ar vecakiem un vini maksaja,bet tagad jaiet vienai un cenas neparzinu...Kadas cenas ir taja poleklinika pie Daugavas-ja nemaldos tad 1.poleklinika?
Un mani pienemtu rita ja aizietu bez pieraksta un ja man tur nav sava ginekologa?Vienkarsi mans ginekologs ir Arsa,bet tur ir loti dargi...
Mara
Re: balti izdalijumi...
02.08.2004 21:58
loti gaidisu vel kadu zinu,jo sobrid esmu izmisuma!!!:(
Un kur tad es vinu esmu dabujusi?!Ka vinu vispar var dabut,ja ta ir senite?!
kaija
Re: balti izdalijumi...
02.08.2004 22:05
Nemokies ðovakar. Izvâri ûdeni ieber tajâ dzeramo somu un labi nomazgâjies, jâkïûst vieglâk.
kaija
Re: balti izdalijumi...
02.08.2004 22:10
sçnîti var dabût peldoties baseinâ , mazgâjotie kopçjâ pirtî un protams dzimumceïu laikâ
Re: balti izdalijumi...
02.08.2004 22:11
1.slimnîcâ vizîte pie ginekologa maksâ 7 Ls.
Kâpçc gan tev arî ðoreiz neaiziet pie ârsta ar vecâkiem? Ja tu centies noslçpt to un domâ, ka tas ir kautkas slikts, tad zini ka tâ nav.
Kandidoze ir diezgan izplatîta saslimðana un to var izraisît vai veicinât vesela rinda faktoru.
dio
Re: balti izdalijumi...
02.08.2004 23:27
Mara, pie Daugavas ir veselîbas nams 5. Tur ir daktere Margarita Puíîte, lçti, lîdz kaut kâdiem 23 gadiem pa velti bija, vismaz agrâk...
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 09:22
Paldies visiem kas deva padomus!!!Sodien jau man ir pavisam slikti:( Slikti ka pie arsta netieku atrak ka 16.00 un vel vairak es ceru ka mani vares pienemt sodien...ja nee,nu tad...ir slikti...!!Man ir izmisums!!!:( Jaucas domas pa galvu-ja nu STS...:(
novçrotâjs
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 09:31
Man arî bieþi ir pastiprinâti balti izdalîjumi - nav ne piena sçnes, bet gan daþreiz aktivizçjas ph koki - tas nav STS, bet gan izjaukts ph lîmenis, ko bieþi var iegût mazgâjoties ar ziepçm, vai intîmajiem kopðanas lîdzekïiem. Arî no vîrieða spermas. Pie ârsta gan vajag aiziet - izrakstîs svecîtes un antibiotikas - kuras pârdod tik uz recepti. Pie reizes partnerim ar jâârstç ðî kaite, lai abi bûtu veseli un ieteicams izsargâties ar prezervatîviem.
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 09:35
Nu to ka es iesu piekaut partneri ir vienozimigi skaidrs-manuprat vins nemaz nezin ka ir slims,bet kas zin...mees neesam paris-tikai miljakie,tapec vins gul ar visam(daudzam)un bez prezervativa...
Sorit jau man ir uzpampusas kaunuma lupas un looooooooooooooooooti sap,ka protams ari baltie izalijumi...
Ka jums liekas mani arsts vares sodien pienemt ja nav pieraksta,bet arsta apmeklejums ir akuts?
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 09:37
vai tiesam varetu but ka taja veselibas nama 5. ir par brivu?????
plikstinjsh
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 09:57
Nesaprotu,vai ta tev nemaz naudas nav,ka taa krenjkjeejies.Taadaa gadiijumaa,lai tavs shtucers apmaxaa aarsta pakalpojumus,ja maak dzhaseet ar daudzaam neieveerojot elementaarus higieenas prasiibas.Kaa var taa gribeeties sexu ar vienu un to pashu ambaali,kursh apkalpo vai puskvartaala daamas un visas ar kaut kaadaam seeneem aplaidis.
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 10:00
Nu parmetumi tagad nebutu isti vieta...:( Nu tu jau ta lieta,ka nauda nav gandriz nemaz un vinam tak ir pie vienas vietas kas ir man vai nee!!!Sarunaju ka draudzene naks lidz un zalem aizdos,bet par viziti jamaksa tak pasai!!!Nu man ir kadi 4ls maka!!:( un vairak iespeja nav dabut...
Pec arsta jau noteikti iesu pie dzeka un teiksu lai vins pats ari iet arsteties...
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 10:03
kaut gan man jau vairak vajadzetu ari but vienalga kas notiek ar vinu...nu nekas,nebusu launa...Tagad primarais esmu es pati un iespeja atrast pec iespejas letaku vietu kur aiziet pie arsta...
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 10:11
Blaviens!!!Man ir panika!!!:(
novçrotâjs
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 10:11
Sorry, bet zoss Tu esi. Kad kaut kas notiek, tad kar dþeku pie zara, bet jâdomâ paðai ir, it îpaði ja neesat stabili partneri. Un varbût tieðâm Tev nemaz nav STS. Varbût Tava vâvere ir kaprîza un vienkârði nepieòem Tava drauìeïa spermu.
Vari palietot smiltsçrkðíu svecîtes - iebâz makstî vakarâ, bet paklâj kâdu dvieli apakðâ, jo viòas íelçjas, bikuci sâpes mazinâsies. Bet pie ârsta gan aizej un izrakstîtâs zâles jâlieto, uztaisîs Tev uztriepi un vismaz zinâs, kas pa lietu.
Ar vienas nakts vîrieðiem nav ko parakstîties uz seksu bez preþiem!!!
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 10:20
Nu blaviens es tak zinu ka esmu pati ari vainiga!!!Doma ka es vinam prezi nepiedavaju?!Runa tagad nav par manam attiecibam ar dzeku bet gan par arstiem un klinikam uz kuram labak aiziet...
toè
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 10:30
novçrotâjs
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 10:39
Naivisms. Piedâvâju:)))) Izvçle ir vai nu sekss ar prezi vai vispâr NEKÂDA SEXSA! Kârtçjâ - bieþo avârijas metoþu izmantotâja vai naivule, kas cer, ka nekas jau nebûs, ka bçrni kokos aug.Uztaisi pie reizes ar pârbaudi par grûtniecîbu.
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 10:48
Nu te nu gan ir forsa tauta!!!!!!!!!Man jau patik ka tu spried par cilvekiem-no NEKA!!!!!!Nu bet lai jau tev tiek tas prieks izteikties GUDRI par cilvekiem un lai jau nu butu ka esmu zoss,naivule,stulbene un visi cisti shiti!!!!
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 11:33
Novçrotâjs zina visu.
(Vismaz izliekas, ka zin:)))))
bo
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 12:22
Netreso tik briesmîgi, nevajag. Nav mirstamaâ lieta. Gudrâka bûsi nâkotnç. Ja tev ir sava ârste arsâ vai kur citur, tad akûtâ situâcijâ pieòems arî, ja nav naudas (sarunâsi atdot vçlâk). Tâ vismaz normâli notiek...
novçrotâjs
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 12:48
Vismaz nedzîvoju uz Mçness. Nevajag visu uztvert tik saasinâti. Ja nedomâji ar galvu iepriekð, tad tagad izârstçsies un cerams, kâdu gudrîbu uz priekðu iegûsi. Ja bûtu kâda STS, tad vîrietim âtrâk parâdîtos kâdas problçmas.
Un vajag pârlikt domâs savus paziòas - gan jau kâds atradîsies kas varçs aizðaut èiriku, lai vari aiziet gan pie daktertantes gan zâles nopirkt:)
Arî sieveitei pat nedzîvojot dzimumdzîvi var rasties daþâdi iekaisumi un bût izjaukts ph lîdzsvars - tâdçï ir svarîga higçna un kokvilnas apakðveïa. Un uz nedçïu - divâm izvairîðanâs no sexsa lîdz saârstçsies.
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 20:35
Nu ja biju pie arsta-viss ir ok!:)arstesanas sakas:) Gribu atvainoties par savu agresivitati,vienkarsi ar mani nekas tads nekad nebija noticis un biju izmisuma!!!ka ne kaa-esmu vel jaunina...:):):)
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 20:36
Bet maciba jau tagad bus pa visam noteikti!!!!:)Nav prezis,nav sex!!!:)
Anarchist
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 20:52
Mara,pati vainiga vien esi,ka uzvedies kaa izvirtule un guli ar visiem vechiem,kuriem vien uz Tevi staav...Ja Tu sevi kaut mazliet cieniitu,tad Tu nedraaztos ar taadu veci,kas gulj ar daudzaam bez prezervatiiva...Taa nu vareesi visu dziivi staigaat kaa izvirtule pie ginekologiem ar savaam slimibam ,par kuram ginekologi klusiba smejas,jo visu saprot ar ko Tu nodarbojies.
otto
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 20:54
eu , kas jums darît nav ko, ko jau tâ nelaimîgu meiteni apceïat
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 19?
Ziņa: