balti izdalijumi...

Aizsāka Maara 

Anarchist
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 20:55
Nelaimiga meitene?Hahhaaa,tas vinjai sods par to,ka gulj ar izvirtuljiem. Taa iet izlaidiigam meiteneem,kuras gulj ar preceetiem viriesiem un jaucas citu dziivees.
otto
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 21:12
tu esi ipotents, vai tevi sieva krâpj ?
otto
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 21:13
vai tev vienkârði tâda dîvaina humora izjûta ?
plants
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 21:15
Liec vienreiz cilvçkbçrnu mierâ! Nav ko runât par to kâ vajadzçja, nu jau pati bûs sapratusi. Ja pçc ârsta apmeklçjuma laimîga, tad viss ir kârtîbâ.
Anarchist! Ka tev nesanâk vçl trakâk. Marai nu jau kreòíis pagâjis, tavçjais vçl priekðâ.
zâlîte
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 21:23
Daþi forumâ tieðâm ir "interesanti" ïautiòi - ne lîdzjûtîbas, ne sapratnes, ne humora - citiem vârdiem sakot, NEKÂ!
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 21:43
Paldies par aizstavibam,jo bija tiesam loti smagi,tagad jau jutos labak-paldies!Maciba tiesam man bus...
Kas attiecas uz Anarchist,man tev jautajums kadel tu doma ka guleju ar precetu???????????????Tev ar smadzenem nav labi?ko tu fantaze?ne tu mani zini ne ,ne tu zini ar ko gulu...un ne tu zini kas man par slimibu...Ta ka nomierinies!!!!

Paldies otto,plants un zalitei...:)
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 22:01
...ne nu man sitie agresivie un pargudrei tipini...:( SATRIEC!Neko vini nevar,ka tikai lamaties un nosodit citu cilveku!!!It ka es pati nezinatu ka esmu kludu pielavusi-no kludam macas un esmu tikai tiko palikusi pilngadiga,cik gan daudz varu saprast no dzives un visam tas slimibam?!Telo tikai te pargudros bet neko sakarigu un padomu vertu pateikt nevar...PUBLISKAIS FUIJ!!!tas attiecas uz Tevi Anarchist!!!!!
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 22:20
Un vel Anarchist,te nav nekads catins kur tu vari gruzit otram cilvekma virsu ka vien tev ienak prata-te ir cilveki ar realam problemam...ja tev tadu nav-esi laimigs un neraksti te....
Zinu,zinu man ir janomierinas-bet es tomer izteicos gan...jo man aizkaitnaja tas ka kads cilveks ta var izrunaties nezinot otru cilveku!!!!!!
zâlîte
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 22:23
Esi mierîga, ne tu pirmâ, ne pçdçjâ, kam uzbrûk un aprej:))
Mara
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 22:57
Nu tas gan,tikai es izskau savas domas un censos aizstaveties-laikam jau mulkigi to darit,bet nu...:)
zâlîte
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 23:04
Aizstâvçties nozîmç turpinât "karu" - labâk norij sâpi:)
otto
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 23:06
labâk ir ?
zâlîte
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 23:10
to otto
tavi jautâjumi ir bez adresâta. Kam tos adresç?
otto
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 23:20
nu kuram tad bija veselîbas problçma, visu dienu cik slikti, cik slikti, bet tagad ne ziòas - vai ir labâk?
dio
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 23:21
Kas tas bija?
Re: balti izdalijumi...
03.08.2004 23:55
Sçnîte vai STS?
plikstinjsh
Re: balti izdalijumi...
04.08.2004 10:14
Un pareizi,ka uzbruuk shaadiem skukjiem.Knapi pilngadiiga un jau aplaizh visus ar slimiibaam...Klau,siikalja,cik ta gadinju bij,kad pirmo reizi vecim atdevies,a?Taa kaa 18-gados bij laiks zinaat par STS kjezaam...ja zini paliist zem vecha,kursh apkalpo kvartaala "daamiites"Un neteelo te apvainoto,neesi jau nekaada Indijas sveetaa govs
Mara
Re: balti izdalijumi...
04.08.2004 12:16
Amazone-tava diagnoze bija pareiz!Un tagad jau ir labak!
Plikstinjsh,es esmu teikusi kaut veinu reizi ka es neesmu pati vainiga?!Ko tu vari nemties-es tak teicu,ja tev paliek no ta labak nu labi-esmu zoss,mulke utt.nomierinies!!!!!!Un to slimibu dabuju no avarijas kontr.(nav pasas izdomajums)!!!Nu ko,labak palika?!
kukuu
Re: balti izdalijumi...
04.08.2004 12:24
No kurienes tâds naids pret jauniem skuíiem? Varbût tas ir naids pret sievietçm vispâr?
collta
Re: balti izdalijumi...
26.09.2005 13:37
Jaa jaa ir jau meitenei arii jaadomaa un jaapzinaas sekas bet....arii shiem gudrajien nekaa galvaa laikam nav jo iisti kas un kaadaa veidaa tas notika nebija teikts tik tagad un shie jau tiesaa....nju taa ir ar mums cilveekiem...

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 1?
Ziņa: