novecoju :(

Aizsāka meiteneee 

meiteneee
novecoju :(
14.10.2007 12:48
man ir 21 gads un man sâk veidoties grumbas, pagaidâm jau diezgan nemanâmas, bet redzu,ka piem no smaidîðanas sâk veidoties rievas, kas mani sâk uztraukt. es nekâdus krçmus nelietoju (sejas)(nu ja nu vieniigi dazhreiz kaadus mitrinoshus-bet reti)un nekad neesmu lietojusi. varbut kaut kas jâsâk lietot? palîdzat!

bet man arii bail lieot tos daudz reklameetos kreemus, jo vinji nostiepj aadu, t.i. it kâ nospriego un savelk, kad kreemu paaris dienas nelieto aada kaa istaipiita atiet atpakalj, vismaaz ko taadu esmu dzirdeejusi, taapeec arii neaizraujos ar kreemiem, bet varbuut ir kaads tieshaam labs. ???
hem hem
Re: novecoju :(
14.10.2007 12:56
Njaaa...man katru riitu soks kad paskatos spogulii :) Es personiigi lietoju tikai mitrinosos kreemus( dienas un nakts) ar vitamiinu e, un kreemu ap aciim. Man ieteica lai pretgrumbu kreemus veel nelietojot- it kaa pa agru...
es,ance
Re: novecoju :(
29.10.2007 05:24
man tas pats. 23 gados peekðòi parâdîjâs krunkas - kâda pusgada laikaa - ap muti un aciim, un gan sejas gan íermeòa âda kïuva tâda ïumîga,netvirta.
nezinu, ko dariit - biju pie dermatologa, tur teica "nujaa, visi mees novecojam..Jûs jau vçl neizskataties îpaði veca".Nu it kâ jau fakts, bet man pusgads liekas par strauju, lai pilniigi gluda âda kâ bçrnam pçkðòi pârvçrstos par tâdu, kas izskatâs pçc trîsdesmitgadnieces. sâku lietot mitrinoðus kremus, maskas un eïïas, bet efektu nemanu. vai kâds varçtu ko ieteikt?
Aita
Re: novecoju :(
29.10.2007 12:49
Jalieto mitrinoðais krçms un uzturâ par taukvielam lietot nerafinçto eïïû visâdu cûktauku un piena tauku vietâ...
Re: novecoju :(
29.10.2007 13:49
pçc rokas lînijâm skatâs nâkotnç, pçc krunkâm sejâ - pagâtnç..
krunkas ir Tavi smiekli, krunkas ir Tavas bçdas, vârdu sakot Tava dzîve.. un ar savu dzîvi ir jâmâcâs sadzîvot..
un labâk, lai vairâk izbrînîti horizontâlo, nekâ nîgri vertikâlo.. :)

bet, nu, visvissliktâkajâ gadîjumâ jâòem talkâ fotoðops - labâku kosmetologu nezinu.. :)
Re: novecoju :(
29.10.2007 17:48
ada ka 30-gadniecei... :D
To jau var pateikt tikai 23-gadnieks! Baiga dilemma - berna ada sak pazust, a berna prats gan vel prom neiet:)!
Re: novecoju :(
29.10.2007 21:03
30-gadnieces to pashu saka par 40-gadniecçm. Pasaulç tomçr IR taisnîba. Viss lîdzsvarâ. Autore, laikam, saskatîjâs filmas, kurâs stâsta par to iedzimto kaiti, kad cilvçks strauji noveco.
Re: novecoju :(
29.10.2007 23:55
Nuu, tas ir normaali ka ap 21 gadu kljuust redzamas pirmaas novecoshanas paziimes... tas tachu ir vairaak kaa ceturtaa dalja dziives...
zutis
Re: novecoju :(
31.10.2007 01:09
iesaku veselîgâk çst un vairâk fiziskâs aktivitâtes, domâju ka palîdzçtu. plus, vçl palieto kâdus krçmus.
zutis
Re: novecoju :(
31.10.2007 01:23
visdrîzâk tava problçma ir no neveselîga dzîvesveida. vienkârði vajag sâkt dzîvot veselîgi. krçmi vien bûtu cînîðanâs ar sekâm.

iesaku ikdienâ lietot daudz ðíidruma. ja smçíç - atmet. utt...
es,ance
Re: novecoju :(
31.10.2007 04:05
hmm... Wrote:
-------------------------------------------------------
> ada ka 30-gadniecei... :D
> To jau var pateikt tikai 23-gadnieks! Baiga
> dilemma - berna ada sak pazust, a berna prats gan
> vel prom neiet:)!


piedod, nesapratu, ko tu ar ðo gribçji domâji. mana âda tieðâm PEEKÐÒI sâka izskatîties tâ,kâ vidçji izskatâs 30gadîgas âda.
varbuut paskaidrosi, ko tik dumju pateicu?

un - es dzîvoju veselîgi - nesmçíçju, çdu pilnveertiigu çdienu, lietoju daudz ðíidruma, alkoholu reti un mazâs devâs, lietoju mitrinoðus krçmus - bet novecoðanas pazîmes vienalga strauji pastiprinâs. arii iedzimtiiba te nevareetu buut pie vainas - gan mâte, gan vecmâmiòas ïoti ilgi izskatîjâs jaunas.
nesaprotu, kâpçc tâ notiek - ka tik strauji, nevis pamazâm.man pazîstamajâm vienaudzçm, kuru dzîvesveids ir krietni vien neveseliigaaks, ðâdu problçmu vçl nav.
Re: novecoju :(
31.10.2007 11:35
Man ir 37 gadi,bet es neizskatos pec 30 gadnieces, NAV man veel krunku, parasti man cilveeki pieskjir vecumu no 25-27 gadi. Nekaadus iipashos kremus nelietoju, savaa laikaa esmu smeekjeejusi pacinju dienaa, taapat esmu straadaajusi n-taas stundas diennaktii,
ar 4 stundu miegu meenesjiem, gan fiziski gan gariigi. Gjeneetiskais materiaals ir patssvariigaakais faktors shinii sakariibaa.
Re: novecoju :(
31.10.2007 12:13
Jaapiebilst ka daudzi kosmeetiskie liidzeklji (it iipashi mitrinoshie kremi) ilgterminjaa atstaaj ljoti sliktu iespaidu uz aadu... taapat arii biezha mazgaashanaas var padariit to neelastiigu...
evva
Re: novecoju :(
31.10.2007 13:29
bridza,
un kâ tu domâ, kâ tu ar to palîdzi tiem, kam jau pçc 20 gadiem sâk tâs krunkas veidoties? Vai viòiem labâk palika no tâ, ka tev nav, jeb kâ?
Man arî 45 gados vçl gandrîz krunku nav un kosmçtiku ïoti vienkârðu lietoju, bet ne jau tâpçc nav to krunku, vnk noveicies ar gçniem.
lindaa
Re: novecoju :(
31.10.2007 18:57
evva nu tad pastaasti kaa esi ruupeejusies par savu aadu?vai vispaar lieto un esi lietojusi mitrinoshos kreemus. utml?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 12?
Ziņa: