reimatologs

Aizsāka karlis28 

karlis28
reimatologs
14.10.2007 15:08
kâdu labu reimatologu varat ieteikt?
Re: reimatologs
15.10.2007 15:05
tas jau ir atkarîgs no tâ, ko katrs grib. ir daudzi labi ârsti. ieteiktu painteresçties Stradiòos.
Re: reimatologs
15.10.2007 15:18
...reimatologu pat kopaa njemtu nav daudz...
inciks
Re: reimatologs
15.10.2007 16:53
Profesore Mikaþâne Linezerâ! Laba dakterîte!
karlis28
Re: reimatologs
16.10.2007 08:33
krakskite Wrote:
-------------------------------------------------------
> tas jau ir atkarîgs no tâ, ko katrs grib. ir
> daudzi labi ârsti. ieteiktu painteresçties
> Stradiòos.


es gribu lai mani izârstç
Re: reimatologs
16.10.2007 09:39
Reimatoloìiska profila pacientus izârstçt nav iespçjams. Ir iespçjams tikai nobremzçt procesu aktivitâti, vai arî panâkt subjektîvâ stâvokïa uzlaboðanos.
Izârstçt pilnîbâ var tikai atseviðías infekcijas slimîbas, vai parazitârâs slimîbas kâ piem. kaðíi...
karlis28
Re: reimatologs
16.10.2007 09:56
kâ tas var bût, ka mûsu laikos ir iespçjams klonçt cilvçku, bet nav iespçjams izârstçt kâdu slimîbu...dîvaini kaut kâ..
Re: reimatologs
16.10.2007 10:25
Klonç cilvçkus tikai þurnâlu slejâs.
Pârlieka ticîba zinâtnes brînumiem bûtu jâatmet. Lai arî cik daudz mçs zinâm par slimîbu izcelðanâs iemesliem un procesiem, kas notiek slima cilvçka organismâ, bieþi vien ietekmçt procesus mums ir daudz mazâk iespçjams. slimîba ir jâpieòem un ar to ir jâsadzîvo, to ir visgrûtâk.......
Re: reimatologs
16.10.2007 10:29
klonçðana tehniski ir elementâra lieta salîdzinot ar slimîbu ârstçðanu.
karlis28
Re: reimatologs
16.10.2007 10:56
miegs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Klonç cilvçkus tikai þurnâlu slejâs.
> Pârlieka ticîba zinâtnes brînumiem bûtu jâatmet.
> Lai arî cik daudz mçs zinâm par slimîbu izcelðanâs
> iemesliem un procesiem, kas notiek slima cilvçka
> organismâ, bieþi vien ietekmçt procesus mums ir
> daudz mazâk iespçjams. slimîba ir jâpieòem un ar
> to ir jâsadzîvo, to ir visgrûtâk.......


no kâ tas reimatisms rodâs? un par to klonçðanu domâju, ka tas notiek arî reâli, tikai par to nekas netiek izpausts. Kâpçc diez nevar noklonçt kâdu cilvçka bojâtu orgânu un ievietot cilvçkâ?
Re: reimatologs
16.10.2007 12:27
par klonçðanu - nenotiek vis - cilvçka klonçðana - tas nevienam nav vajadzîgs un galu galâ kas tos bçrneïus audzinâs. Kâ Tu iedomâjies "noklonçt orgânu"?? klonçjot tak piedzimst zîdainis un kamçr viòð sasniegs to vecumu kad tas orgâns der pârstâdiðanai, bûs jau sen par vçlu :D Cita lieta ir iegût cilmes ðûnas vai audzçt dobos orgânus, bet to îsti par klonçðanu es nesauktu.

Par reimatismu - kura konkrçti kaite Tevi interesç?
Re: reimatologs
06.11.2007 14:34
ir dazadi cilveeki, un ir taads prikols- vai nu tevi apmierinaas aarsts, vai nu nee. meklee saveejo! starp citu, es veel aarsteejos bçrnu slimnîcâ, tâ kaa...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 17?
Ziņa: