apsaldçti ceïgali

Aizsāka m_adara 

apsaldçti ceïgali
22.10.2007 13:48
Manam draugam bieþi sâp ceïgali. Rentgens uzrâdîja, ka viss ir kârtîbâ. Bija pie neirologa, kas izrakstîja vien stipras pretsâpju zâles, kas jâdzer mçnesi katru dienu. Mana draudzene- farmaceite teica, ka tâs ir ïoti stipras un neiesaka ilgi dzert, tikai pie lielâm sâpçm.
Viòam paðam liekas, ka ceïgalu sâpçs ir izraisîjis apsaldçjums, jo vienreiz strâdâjot lielâ aukstumâ nosala tik ïoti, ka gandrîz nejuta kâjas.
Puisis ir pavisam jauns 22 gadi un mani satrauc tas, ka jâdzer stipri pretsâpju lîdzekïi- ko tad darîs, kad paliks vecâks!?

Varbût varat ieteikt kâdu labu ârstu vai kaut kâdas masâþas/ vingroðanu!?
Re: apsaldçti ceïgali
22.10.2007 18:00
Es neticeetu versijai par apsaldeeshanu... vaina buus citur... aizejiet pie traumatologiem/ortopediem, reimatologiem... palietojiet vitamiinus, Calcigran, Ultragel...
kaja
Re: apsaldçti ceïgali
22.10.2007 18:10
Reizem ne rentgens, ne MR, ne celgala operacija neko neuzrada... a celi sap. Man pateica, ka parslodze jauniba, sportojot augosa vecuma. Ir naktis, kad sap un tirpst tik traki, ka pagulet nevaru, bet i nedomaju sakt dzert stipras zales un arsts pats neiesaka. Fizioterapeits var lidzet islaicigi. Pati varu trenet. Smeret "nekaitigas" ziedes (personigi "isgel" smeri smereju, kas to sapi it ka iesalde uz bridi)...
Paldies! aiziesim pie tiem ârstiem, jo es arî neticu, ka pretsâpju lîdzekïi kaut ko dos ðajâ situâcijâ.

Varbût vçl kâdam ir zinâðanas par ðo tçmu?
Re: apsaldçti ceïgali
22.10.2007 18:43
Pretsapju lidzekli biezi vien ir ari pretiekaisuma lidzekli, ta ka kaut ko jau dos gan...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 25?
Ziņa: