izmisums...!

Aizsāka maria 

maria
izmisums...!
25.10.2007 17:42
Lieta ir pavisam nopietna.Esmu ierîjusi bronhos konfekti,bet nevaru to izklepot,jo klepus nenâk.Tagad esmu ârzemçs-ârsts sniedzot telefonisku konsultâciju teica,lai saíerot klepu-saaukstçjos,tad arî sveðíermenis tiks izgrûsts ârâ.Bet ir liela problçma-kâ lai saaukstçjas?lûdzu tieðâm palîdziet...!
ko man darît,lai klepus bûtu klât?
Re: izmisums...!
25.10.2007 18:05
Murgs. Ja konfekte bûtu bronhos......Klepus bûtu tâds,ka sen jau bûtu viss izklepots vai bûtu smakðanas pazîmes
maria
Re: izmisums...!
25.10.2007 18:16
nav man klepus,bet smakðana gan.Nav jau pirmâ reize ,kad kaut ko ieriju,bet tad vienmçr kaut kâ bija sanâcis saaukstçties un no stiprâ klepus viss iznâcis ârâ.
augustine
Re: izmisums...!
25.10.2007 18:23
Man liekas, ka ïoti âtri jâmeklç mediíus - konfekte var izkust un ko tad???
Ja tâ konfekte tieðâm tur ir...
Tontõns
Re: izmisums...!
25.10.2007 18:24
Izkusîs un miers. Ko kaut kâdas konèas dçï uztraukties?
Re: izmisums...!
25.10.2007 18:52
..bronhoskopija tajaas aarzemees veel nav ieviesta?...
Re: izmisums...!
25.10.2007 19:15
,,,

drosi vien ir, bet jagaida rinda, bez tam tad nepieciesama stacionesana...

A kas ta par konfekti un cik liels gabals?
Kka divaini tas stasts izklausas...
Re: izmisums...!
25.10.2007 19:33
hmm...

:) Es vairâk domâju, ka tas ir kâdâs interesantâs ârzemçs, kur kâdam ik pa laikam iesaka dabût klepu/plaushkarsoni, lai atrisinaatu kaadu citu interesantu probleemu... shlakas izvadiit... vai konfektes...

gribeetos apshaubiit, ka bronhu obstrukcija netiek trakteeta kaa akuuta situaacija... bet ej nu sazini...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 7?
Ziņa: