reflux

Aizsāka kakao 

reflux
06.11.2007 19:39
Kâds varçtu paskaidrot, kas îsti tas ir? Man mazajam (puncî vçl mans puikiòð) kreisajai nierîtei atklâja tâdu lietu un esmu sakreòíçjusies vai tieðâm to labo tikai ar operâciju un vai diagnoze vçl nevar mainîties lîdz dzemdîbâm. It kâ jau ârsts skaidroja, kas tas ir, bet cik nu vienas vizîtes laikâ var visu izstâstît un tobrîd biju mazliet noðokçta un loìiski îstie jautâjumi radâs tikai vçlâk.
Re: reflux
07.11.2007 10:29
Atradu ðo to, bet par to operçðanu gribçjâs zinât... un vai uzreiz zîdainîti operç vai tomçr nogaida kaut ko ..muïíîgi jau skan, bet gribçjâs tomçr zinât visus iespçjamos variantus un uz ko bût gatavai...

"Retâk sastopama slimîba ir nepietiekami funkcionçjoðs vârstulis urînvada urînpûðïa savienojuma vietâ (cistoureterâlais segments- sk.att.). Ja vârstulis labi nedarbojas, urîns atplûst no pûðïa uz nierçm (reflux). Parasti ðî slimîba ir iedzimta un parâdâs jau bçrnîbâ; vieglâ formâ tâ var palikt neatklâta daudzus gadus. Urîna refluks veicina baktçriju migrâciju uz nierçm. Urînpûslis veidots tâ, lai spçtu pretoties baktçrijâm, taèu nieres ir viegli ievainojamas, un baktçrijas gandrîz vienmçr rada hroniskas infekcijas un nieru funkciju pasliktinâðanos."

Un vçl kas... vai var bût tâ, ka tieðâm tas viss vçl mainâs lîdz dzemdîbâm, vai arî tâda lieta (pat ja man tajâ USG konstatçja tieði to momentu un îslaicîgâs aizdomas pârtapa par pierâdîtu faktu) nekur pazust nevar un jâpieòem, ka tâ ir un bûs?



Edited 1 time(s). Last edit at 07.11.2007 10:36 by kakao.
Re: reflux
07.11.2007 14:17
Domaaju ka nevajad to lietu dramatizeet... USG nav nekaada supertehmologhija ar kuru visu var tik labi redzeet... Tas teiktais jaauztver kaa aidomas nevis kaa galiigais sleedziens. Kad piedzims un padziivos tad arii maniis kaa buus... peec dzimshanas pakonsulteejies ar speciaalistiem...
Re: reflux
07.11.2007 14:38
ku!

No sâkuma viòð arî izteica tikai aizdomas utt... Tjipa urînpûslîtis bija galîgi pilns (puiks cietâs un neèurâja) tâpçc domâja, ka nierîte tâpçc tâda dçï spiediena, bet tad nejauði uzíçrâm momentu, ka tieði sâka pârvietoties ðíidrums pa urînvadu uz nierîti atpakaï - pilnîgi mûsu acu priekðâ notika tas, par ko sâkumâ tikai bija aizdomas, tâkâ tur viòð uzreiz pielika diagnozi, bet tomçr teica, ka jâiet vçl pavçrot pçc kâdiem 2 mçneðiem. Un uz manu jautâjumu, vai kas var mainîties lîdz dzemdîbâm, atbildçja - nu brînumi jau visâdi notiek... Bet dakteris tieðâm dikti rûpîgs bija un visu sîki izskatija.
Re: reflux
07.11.2007 14:39
Un jâ.. arî to viòð ir pierakstijis, ka pçc dzimðanas ir jâpârbaudâs...
Re: reflux
07.11.2007 14:46
Nu tad ar to arii nomierinies... Njem brunjojumaa labo krievu teicienu "Trudnostji nado pereodoljevatj po mere ih nastupljenjija"...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 12?
Ziņa: