Negiribas mîlçties!!!!!

Aizsāka vajprats 

Negiribas mîlçties!!!!!
09.11.2007 17:36
Esmu 26 gadus jauna sieviete, jau gadus 8 dzîvoju dzimumdzîvi, bet ne reizi neesmu sasniegusi orgasmu seksa laikâ, tikai no kunilinga, vienmçr esmu izlikusies ka man bija nu ïoti labi un ka es vairs nevaru, bet patiesîbâ tas ir tikai no tâ ka man ir jau apnicis darît to, vai esmu nogurusi!!!! Jebkuru savu vîrieti esmu seksuâli iekârojusi un nç sievietes man nepatîk!!!! 100% apgalvoju ka ne baidos no seksa, ne man tas riebj, bet par seksuâlo dzîvi lîdz orgasmam es tikai sapòoju!!!! Arî tagad man ir ideâls vîrietis it visâ, es apbrînoju katru viòa íermeòa daïiòu, bet ir tâ ka negribâs, nav tâs kaisles kas sâkumâ, nav tik liela tâ gribçðana, iekâre ir un tas arî viss!!!!

Sakiet lûdzu, ko darît ja negribâs???? Un nav iespçjams sasniegt orgasmu nestimulçjot klitoru, VAI TAS IR NORMÂLI?

Mans veselîbas stâvoklis, nav ideâls, ir nelielas problçmas pa sievieðu lînijai un esmu lietojusi pretapaugïoðanâs tapletes, varbût tas ir tas iemesls?!
kkk
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
09.11.2007 18:58
katrina
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
09.11.2007 19:48
Atradusi problçmu! Man arî nekad nav bijis orgasms citâdi, kâ vien stimulçjot klitoru. Nu un ko - tas ir sliktaak? Saki paldies, ka tu vispâr kaut ko jûti, citâm i tâ nav!
Seksâ runa nav tikai un vienîgi par vaginâlo orgasmu - citi vispâr saka, ka neesot tâdu vairâku orgasmu - esot tikai viens, un nav svarîgi, kâdâ veidâ to sasniedz. Seksâ runa ir ariî par paðu procesu un iekâri.

Tagad kârta pastâstît tâm, kam ir vaginâlais orgasms :D
asfdsfdsfd
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
09.11.2007 21:43
vot es ar seksu nodarbojos jau gana ilgi, bet nav ne klitoraalaa, ne vaginaalaa orgasma. tracina taadas, kuram klitoralais orgasms ir, bet vel visur probleemas shaam regojas
123
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
09.11.2007 21:58
bet manai sievietei ir katru reizi, un pat pa 2 pec kartas... izradas ka tas tads retums..
ZAXX
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
09.11.2007 22:44
Varbût Tev viòa pietçlo!
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
10.11.2007 12:02
katru reizi un divi peec kaartas? Ja juma sekss ir divas reizes meenesii, tad taa vareetu buut, bet ja katru vai katru otro dienu, tad kaut kaa neticaas. Sievietes ir lieliskas aktrises...., vina vienkaarsi saudzee tavu pasapzinu. Dazkaart liekaas ka sievietes orgasms daudz svariigaaks ir viirietim nekaa pasai sievietei. Bet piemeeram man, vienkaarsi patiik miileeties, protams orgasms ir forsi, bet tas nav noteicosais.
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
10.11.2007 13:18
klitorâlais orgasms rodas fizisku darbîbu rezultâtâ, vaginâlais orgasms - tikai galvâ, mijiedarbîbâ ar fizisko :), varbût citâm ir citâdâk.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.11.2007 13:19 by maria_magdalena.
123
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
11.11.2007 13:11
biezi sanaak, loti reti ir ta ka nesanak, bet tad ari pats jutu ka neka nav. nu tad vina ir laikam liela aktrise vai ari jus lielas skauges :) nu brivdienas diena pa 2-3 reizeem.. ja nedaudz sporto tad puikam nav problemu ar to.

Sievietes ir lieliskas aktrises...., vina vienkaarsi saudzee tavu pasapzinu
---------------------------
nu vina man ari acis pasaka "piedod soreiz neka nebija" saubos vai mani saudzee.. otru cilveku vajag loti iepazit kas vinai patik un ka vinjai patik tad tas lietas notiekaas.
wera
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
12.11.2007 11:35
bâc - nu kâ tas var bût NEKÂ NEBIJA!!!!
nedomâju kâ ir tik karegoriski - BIJA vai NEBIJA. Ja skatamies tiçis uz orgasmu,m tad varbût jâ - bet nevar bût ka NEKÂ nebija???!!
Tad man vienkârði þçl. Vai viòa mîlçjoties þâvâjas un gaida kad KAUT KAS BÛS????
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
12.11.2007 11:49
to 123
Es arii dazkaart pasaku "piedod, nekas nesanaaca", bet biezaak it taa, ka ir loti labi, bet juuti ka liidz orgasmam netiksi... pieteelot jau vajag pavisam nedaudz,un virietis neredzees atskirriibu. Orgasmi sievieteem meedz buut dazaadi, dazreiz nu loooti speeciigi, citreiz nee.
Un kas attiecas uz otra cilveeka iepaziisanu,protams tas ir svariigi. Bet tas ka es vienaa pozaa beidzu, nebuut nenoziimee ka arii naakamaa reizee sajaa pozaa es sasniegsu orgasmu.
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
12.11.2007 12:03
Negribu piekrist.
Ir vîrieði, kas ïoti labi spçj noteikt bija sievietei orgasms vai nebija. Nepiemânîs nekâda labâ tçloðana...
Nimfa
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
12.11.2007 12:39
Vairumam sievieshu orgasms sasniedzams tikai ar papildus klitora stimuleeshanu. Man arii tikai taa, bet kas tur slikts ? Partnerim patiik to dariit un patiik arii skatiities kaa es pati to daru :)

Un tas, ka iekaare vairs nav taada kaa saakumaa arii saprotams, bet tur laikam neko nevar dariit...
zirka
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
12.11.2007 13:31
Orgasms tiesaam rodas galvaa.Ja ngribas, tad lai dara, ko grib, nekas nenotiks. Stipri jaapiedomaa, lai buutu. Tas ir gruuti, jo parasti miileejoties domas aizpeld nepadariitos darbos utt. Paraava smiekli, ka virietis var noteikt, ka siev. ir orgasms!!!:DDD
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
12.11.2007 14:37
zirka

A kas tev tajâ apstâklî likâs tik smieklîgs?



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2007 14:38 by att.
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
12.11.2007 14:49
Vispaar jau noteikt kad ir orgasms var, bet tas atkariigs no viiriesha izpratnes... ja vinjsh domaa ka strauja elposhana un kliegshana kaa pirnofilmaas ir orgasms tad jau vinju piemuljkjot nav gruuti...



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2007 14:49 by ku!.
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
12.11.2007 18:42
Jautaajums viiriesiem - peec kaadaam paziimeem juus nosakiet, ka sievietei ir orgasms :))))
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
12.11.2007 19:09
jâmçra pulss.. visdroðâkâ pazîme, lai sieviðíis tevi nepieèakarç ar oskara cienîgu tçlojumu..
laila
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
12.11.2007 23:05
Ir tachu taadas paziimes kaa vagiinas muskulju savilkshanas un atlaishanaas, ko viirietis vareetu just. Tachu arii to sieviete var noteelot :D
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
13.11.2007 11:37
Es neuzskatu ka taa ir kaut kaada viena paziime bet gan paziimju kopums... kartiigs orgasms ir kaut kas liidziigs epilepsijas leekmei un to noteelot ir gandriiz neiespeejami... :)
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
13.11.2007 12:56
"Zaara, Zaara... izraadaas, ka tas, ko mees uzskatiijaam par orgasmu, patiesiibaa ir astmas leekme..."
Re: Negiribas mîlçties!!!!!
13.11.2007 13:16
ir, ir gan viens, gan otrs un vairâki pçc kârtas - ir gadîjies, ka pçc 1,5 vai 2h sâk vilkt uz sirdslçkmi... Pareizajâ noskaòojumâ O pâriet no viena uz nâkamo gandrîz tûlît un skaitu pat grûti noteikt tâpat kâ ar hronometru laiku negribas uzòemt, bet ilgi un pamatîgi gan. Tâ ka neklausieties muïíîbâs, ka tas nav iespçjams. Visticamâk vnk pareizo pieeju un îsto gribçðanas brîdi vajag.
Tiesa, ka tikt pie klitoriâlâ ir vieglâk, bet no vaginâlâ kkâda dziïâka bauda. Varbût ka maria_magdalena savâ ziòâ taisnîba, ka galva vairâk iesaistâs.
Tâm, kas saka, ka nav un nav, varu ieteikt aizèâpot uz intîmpreèu veikalu un nopirkt labu vibratoru, var arî ar klitora kairinâtâju, (+lube). Vismaz mana lîdzðinçjâ pieredze liecina, ka tas O ziòâ ir daudz efektîvâks par LV veci, sorry veèi.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.11.2007 13:25 by #1.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 7?
Ziņa: