ilgs sekss

Aizsāka laimigais 

laimigais
ilgs sekss
17.11.2007 01:59
Esmu nodzîvojis mazliet vairâk par 30 gadiem un visu ðo laiku mocîjos ar âtro seksu. Pvisâdasirmajâ reizç 1-2 min pçc tam mazliet ilgâk, ja sadzeras, viss OK, bet tur jau atkal citas problçmas. Pusaudþa gados bija baigi sûdîgi ar laiku jau pieradu. mçìinâju visâdus lîdzekïus, bet rezultâti ne kâdi îpaðie. Un ðe tev, ceturtajâ gadu desmitâ, ârsts man izraksta zâles, pavisam par citu lîniju, kaut gan daïçji jau saistîtu, un pçkðòi palieku par vîrieti, kurð var veikt 30 min kvalitatîvu dzimumaktu. Godavârds, neticami, jo pirms tam biju izmçìinâjis daudzas lietas.
777
Re: ilgs sekss
18.11.2007 00:30
A kas tâs par brînumzâlçm?
Re: ilgs sekss
18.11.2007 03:01
30min....
nezinu... gadaas kaa 3min taa 3h un ne viens ne otrs nav sliktaaks vai labaak, kvalitatiivs vai nekvalitatiivs.......savaadaaks gan jaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ilgs sekss
19.11.2007 11:24
prieks par tevi. Bet kapçc aizsâki ðo tçmu, ja nemaz nepasaki, kas tâs ir par zâlçm?
laimigais
Re: ilgs sekss
19.11.2007 23:17
Cipralex. Bet lûdzu uzrakstat, ja kâdam vçl tas palîdz. Ja man ðîs zâlçs bûtu pirms gadiem 15, dzîve bûtu daudz savâdâka.
lieta
Re: ilgs sekss
22.11.2007 18:10
Tad nu sanâk,ka visu laiku Tev ir bijusi depresija,vai kâdi citi emocionâli traucçjumi,jo cipralex ir antidepresants.Un ðîs grupas antidepresantu viena no blakusparâdîbâm ir erekcijas traucçjumi(vienâ vai otrâ virzienâ) :)
Re: ilgs sekss
22.11.2007 18:37
Vienkaarshi Cipralex no vairaak speejiiga viiriesha iztaisija mazaak speejigu... vot i viss...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ilgs sekss
22.11.2007 21:04
Tas bezreceptes medikaments? Man 19. Man piemeram ir regulars seks vismaz katru otro dienu, un tapat ilgi neturu nekad. sakuma domaju ka tas bus tikai sakuma, bet tagad baidos ka nekas nemainisies nekad.
laimîgais
Re: ilgs sekss
23.11.2007 10:42
ar spçjâm un gribçðanu nebija un nav nekâdu problçmu. Nezinu, var jau bût, ka ðîm zâlçm ir arî kâda negatîva ietekme, bet ðobrîd nav nekâdu pazîmju. Tiem kam ir ðîs problçmas ar âtro seksu, mani droði ka sapratîs. Ðobrîd tieðâm jûtos, kâ pilnvçrtîgs vîrietis, kurð var gût pats baudu un sniegt to otram.
Negribu gan visus aìitçt, lai dzer cipralex, bet varbût kâdam tas palîdzçs un man par to bûs liels gandarîjums, jo zinu ko nozîmç nepilnvçrtîga seksuâlâ dzîve, jo îpaði 18-25 gadiem, un arî vçlâk.
Moljers
Re: ilgs sekss
23.11.2007 11:26
Vienîgâ reâlâ "\atras beigðanas" ârstçðana ir antidepresanti.
Ja nav citu problçmu, parasti gan lieto citus medikamentus.
Interesanti kas ir sliktâk, kad âtri beidz vai kad nevar begt ?
Re: ilgs sekss
23.11.2007 19:53
Un kâdus antidepresantus tu ieteiktu?
Moljers
Re: ilgs sekss
23.11.2007 21:30
Es neeesmu ârsts, tâdçï pat nemçìinu neko nevienam ieteikt, îpaði jau caur vadiem.
Re: ilgs sekss
24.11.2007 01:03
Lielâkâ daïa sievieðu ir laimîgas par âtro seksu, jo vairâk laika paliek miegam.
savejais
Re: ilgs sekss
30.11.2007 17:51
Moljers Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vienîgâ reâlâ "\atras beigðanas" ârstçðana ir
> antidepresanti.
> Ja nav citu problçmu, parasti gan lieto citus
> medikamentus.
> Interesanti kas ir sliktâk, kad âtri beidz vai kad
> nevar begt ?


Tas ir tâpat, kâ pajautât: kas labâk, bût mçmam vai kurlam!
Moljers
Re: ilgs sekss
30.11.2007 22:14
Cik ilgi ir normâls sex ?
sKu
Re: ilgs sekss
01.12.2007 04:14
Es, protams, atvainojos... Bet - vai 30 minuutes skaitaas normaals sekss?

...Tikai pajautaaju ;)
Re: ilgs sekss
01.12.2007 04:16
Pareizaak - pietiekams...?
Re: ilgs sekss
01.12.2007 12:43
Ja uzdod jautaajumu par seksa ilgumu tad vajadzeetu arii paskaidrot kas ar to tiek domaats. Vai tas ir kopeejais laiks ar priekshspeeli un peecspeeli vai tikai iekshaa - aaraa kustiibu laiks... ar tiem kustiibu laikiem ir apmeeram taa:
1 min. - pavisam truuciigi
2 min. - truuciigi
5 min. - pietiekami
10 min. - super
15 min. - dafiga

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Moljers
Re: ilgs sekss
01.12.2007 17:13
Sasakiti vçl kustîbu skaitu minûtç :)
murgs
Re: ilgs sekss
02.12.2007 13:28
1,5 h pats mazâkais . Tad uzskatu, ka ir normâls seks
saskalo
Re: ilgs sekss
02.12.2007 19:55
man otradi.
dzimumdzives sakuma tureju ilgi

bet tagad otradi - ari atri beidzu. nez ko lai dara, liekas, viss slepjas smadzenees :(
aislaimig
Re: ilgs sekss
03.12.2007 01:10
neiet jau runa vai 1st vai 2, bet ja ievadot locekli tev viss jau beidzas pâris minûtçs, tad gan nav îsti patîkami, es domâju ka tâds neesmu es vienîgais, tâpçc domâju padalîties pieredzç. Protams , kasexa kvalitâti nosaka daudzi faktori, bet spçja kontrolçt dzimumakta ilgumu ir ïoti svarîga.
ms
Re: ilgs sekss
03.12.2007 10:04
man ir pârâk ilgs seks, âtrâk par pusstundu nekad nebeidzu, un daudzas sievietes vienkârði to netur, varbût vainîga masturbâcija, kas mazina jûtîbu???
Re: ilgs sekss
03.12.2007 13:38
Jaa, masturbaacijas iespaids uz juutiibas samazinaashanos noteikti ir...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ilgs sekss
03.12.2007 15:57
ms konstatâcija ir vietâ, jo pretçji tam, ka daudzi domâ - jo ilgâk jo labâk, ir lçrums sievieðu, kas nespçj izturçt ilgstoðu mîlçðanos... Attiecîgi, labâk lai ir vidusceïð, kas nav ne 1 minûte, ne 1 stunda. Protams, viss ir individuâli
Re: ilgs sekss
03.12.2007 18:06
...rodas jautâjums - sekss kâ manipulâciju kopums jeb tikai klaja âdas iestumdîðana pretgumbu profilaksei???...tâtd - lai uzvilktu sievieti lîdz vajadzîgajai kondîcijai ar vidçjo lielumu pçc KU! klasifikâcijas gauþi par maz...lai novestu sievieti lîdz high ar sekojoðajâm frikcijam - laikam pietiek...lai pakarâtos ðajâ te stâviklî - neesmu uzòçmis laiku...bet rçíinât - es uzrâvu prezi un tikai vâlçju!!??...:)
...un pçc tam te buntîte jumpravu vaimanâ - man nu nemaz negribas nopisties...:)
Re: ilgs sekss
03.12.2007 20:06
Mad, tas ko es mineeju par piemeeru ir tiirais laiks uz stumdiishanu... neskaitot pirms un peec... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
augusts
Re: ilgs sekss
05.12.2007 18:20
par to masturbaciju -
te izskaneja, ka ta mazina loceklja jutibu un lid zar to akts ir ilgaaks.
man vienmer likas, ka masturbacija tieshi otradi, samazinu dzimumakta laiku. jo masturbeejot, cilveeks atrak beidz, nekaa drazhoties.

ka tad tur isti ir ar to masturbaciju?
Re: ilgs sekss
05.12.2007 18:35
Nu nez, es vienmeer esmu bijis liels masturbeetaajs un jau no pasha dzimumdziives saakuma man drusku truuka juutiibas... ar roku tomeer tas spiediens lielaaks un preciizaaks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
savejais
Re: ilgs sekss
05.12.2007 23:29
Man gan ðíiet, ka viss ir galvâ, sadzçries tu vari ar savu galu darît ko gribi, nekâdas jûtîbas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 1?
Ziņa: