Ìimenes ârsts

Aizsāka tekia 

Ìimenes ârsts
21.11.2007 11:15
Man ir jauka ìimenes daktere, bet pie viòas pierakstîties var tikai mçnesi uz priekðu un bez pieraxta jâsçþ rindâ èetras stundas. Vçlos nomainît ârstu, bet nezinu, kurð bûtu man piemçrots. Kur es varçtu uzzinât par Bauskas ìimenes ârstiem kautko vairâk un redzçt, cik viòi ir noslogoti?
Re: Ìimenes ârsts
22.11.2007 14:08
Es arî vçlçtos atrast kâdu labu ìimenes ârstu, bet tas ir vajadzîgs manam mazajam un ðobrîd likums paredz, ka tas jâizdara jau grûtniecîbas laikâ, bet gluþi plikai loterijai negribas païauties, jo tie ârsti tomçr ir daþâdi. Man paðai ir ïoti jauka, zinoða un rûpîga dakterîte, bet viòa ir terapeite. Ðoreiz tas nederçs, man vajag pediatru, bet labâk gan ìimenes ârsti. Tieðâm, ja kâdam ir labas atsauksmes, tad padalieties, jo tomçr ir svarîgi, pie kâda ârsta es vedîðu savu mazo kripatiòu.
Re: Ìimenes ârsts
22.11.2007 18:38
kakao

Paredzi ka beerns ljoti slims piedzims...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ìimenes ârsts
22.11.2007 19:32
ku!

Noteikti ne, bet prasiba jau tagad atrast arstu nav manis izdomata. Un pie ta arsta mans berns ies vel ilgi, ilgi un vai tad man nav tiesibas gribet labu arstu ;)?
Sanne
Re: Ìimenes ârsts
22.11.2007 20:18
"iecirkòa pediatru" kâ vecos laikos var nav, tagad ir tikai ìimenes ârsti.

Vienîgâ izeja - mçìinât uzzinât, kurð pirms "pârtaisîðanas" par ìimenes ârstu ir bijis pediatrs.
Re: Ìimenes ârsts
22.11.2007 20:27
kakao

Da nee, protams ka tev ir tiesiibas... vnk tai tavai velmei kaut kaada hipohondriska pieskanja ira...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
.
Re: Ìimenes ârsts
22.11.2007 20:35
he. :) ku! taa nav vinjas veelme, bet muusu mediciinas sisteemas prasiiba. katram jaundzimushajam - jau laiciigi gjimenes aarstu.
Re: Ìimenes ârsts
22.11.2007 20:53
.

Lasi jautaajumu ruupiigaak...!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ìimenes ârsts
22.11.2007 22:40
...nez... pa manam pilniigi normaals gruutnieces jautaajums un uztraukums...
Re: Ìimenes ârsts
23.11.2007 09:45
Halloooo.... jautâjums bij, kur es varu kautko vairâk uzzinaat par gjimenes aarstiem Bauskaa....
Re: Ìimenes ârsts
23.11.2007 12:36
...pie saviem draugiem/pazinjaam Bauskaa... vai zvanot uz VOAVAS Bauskas nodalju vai kaadu regjionaalo iestaadi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 16?
Ziņa: