Fimozes operâcija bçrnam, kâdu doku VG iesakiet?

Aizsāka Peka 

Esmu satraukusies ïoti, bet saprotu, ka labâk mazâkam uztaisît, nevis gaidît pusaudþa vecumu. Jo reizçm nevar paèurât, raud. Dr. Dobelis teica, lai pçc laika nâk uz vizîti, bet izskatâs, ka bûs jâtaisa operâciju. Varbût nedaudz varat kaut ko par ðo operâciju pateikt?
Re: Fimozes operâcija bçrnam, kâdu doku VG iesakiet?
21.11.2007 15:46
Vispaar pameeklee ar mekleetaaju jo kaadu laiku atpakalj par sho teemu te pilniigi milzhu ciinjas notikaas... meklee uz vaardiem "fimoze" un "apgraiziishana"... Protams ja nevar pachuraat un kraaninja galaa uzpuushas bumbulis tad nekas cits neatliks kaa opereet bet citaadi taa apgraiziishana nemaz taada super lieta nav un veelaak var atnest probleemas... pastaav iespeejaa aadinju izstaipiit ar hormonu ziedes paliidziibu bet tur ir zinaami ierobezhojumi... Dobelis ir ljoti OK speciaalists...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
tad kad èalîtis pieaudzis bûs un gribçs seksoties, a galviòa bûs nejûtîga, paldies par apgraizîðanu diez vai teiks
Bet ko lai daru, ja bçrns nevar paèurât? Ja èurâjot tieðâm piepûðas locekïa galviòa? Vâks. Nu es pati izmisumâ. Atstât to Dobeïa ziòâ? Vai viòð pats arî operç?
Re: Fimozes operâcija bçrnam, kâdu doku VG iesakiet?
21.11.2007 18:03
Vieglaakaa operaacija. Ilgst max pusstundu. Un nav nekaada nejuutiigaa locekla galvinja... Tad jau zhiidi visi nejuutiigi? :) Dobelis un Gilis operee shitos.
Visur figurç divi varianti - apgraizîðana vai arî nekâ nedarîðana. Vai tieðâm nav iespçjams vienkârði veikt vienkârðu iegriezumu priekðâdiòâ to pilnîgi nenoòemot? Un pçc tam atstât visu bçrna ziòâ, jo nav zinâms, vai viòð nâkotnç gribçs apgraizîðanu?
Re: Fimozes operâcija bçrnam, kâdu doku VG iesakiet?
21.11.2007 18:57
Iespeeja veikt iegriezumu noteikti ir. Bet to neuzskata par "pareizu"... Es personiigi uzskatu ka tas ir labs variants... A kaads zina kaadas ir indikaacijas un kontrindikaacijas hormonaalaas smeeres izmantoshanai... vai tas viss ir uz vecaaku vai pasha slimnieka iniciatiivu...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Fimozes operâcija bçrnam, kâdu doku VG iesakiet?
21.11.2007 19:12
to xxx2
Tev liekas stiliiga prieksaadinja ar taadu kaa iegriezumu? :D
Re: Fimozes operâcija bçrnam, kâdu doku VG iesakiet?
21.11.2007 19:18
Vareetu iegriezt 4 vienaadaas daljaas... meitenes rindaa staaveetu peec dzheka... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Un ja to iegriezumu sataisîtu kâ parasto caurumu? Sadzîtu un bûtu ok un bçrns pçc tam pieaudzis varçtu nogriezt priekðâdiòu pavisam, ja jau viòam nebûtu tâ vajadzîga.
Re: Fimozes operâcija bçrnam, kâdu doku VG iesakiet?
21.11.2007 20:27
Kaa tas ir "iegriezumu sataisîtu kâ parasto caurumu"? Tad taa buutu daljeeji veikta apgraiziishana... Un pastaav risks ka griezuma vietaa reetaudi atkal sarautos...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Personîgi man ir ïoti îsa âdiòa jau no dzimðanas un zinu kâ tas ir kad ir nejûtîga galviòa, kur nu vçl ja tâs vispâr nav.
Re: Fimozes operâcija bçrnam, kâdu doku VG iesakiet?
22.11.2007 01:18
kuku

Apgraizot jau galvinju nost negriezh...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
toties sievietçm kâds prieks par apgraizîtu... mmmm... smukâks, higiçniskâks, labâk kontrolçjams...
Uj, sirds nemierîga, atstâðu to ârsta ziòâ, bet man izskatâs, ka tur viss ciet un prasâs pçc operâcijas. Daþi jûsu teksti mani nomierinâja.
atvainojos mammai Pekai par ielîðanu ar savu problçmu, bet tomçr viòai arî der ðo to zinât par problçmâm, kas var gadîties pçc apgraizîðanas, vai tad kad priekðâdiòa ir ïoti îsa.
----------------------------------

2 ku!

ja jau esi specs ðâdâs lietâs tad varbût vari ieteikt manâ gadîjumâ - tad kad ir ïoti îsa âdiòa - tad galviòas gïotâda izþûst. tâpçc arî nav tas jûtîgums manâ gadîjumâ. manam draugam ir gara âdiòa un galviòa ir mitrâka, ar juðanu ir viss ok.

bet ko darît lai tâ galviòa nav tik sausa?

viens man teica jâlieto lubrikanti. bet tos jau lieto seksa laikâ, un ar tie kas ir uz ûdens bâzes âtri þûst un paliek íipîgs, lipîgs.

nu vai tad niveju smçrçt vai? sejas krçmus vai? vai tie nebûs drîzâk kaitîgi?

-----------------------------
rîvei - sorry, bet ðis tâds sievieðu egoisms - ka tik man ir labi.

ja èalis savu daiktu mazgâ, tad daikts ar âdiòu ir higiçnisks tâpat.

pçc manâm domâm rçtains daikts jau nu izskatâs pçc kroplîða nevis smukâks.
Re: Fimozes operâcija bçrnam, kâdu doku VG iesakiet?
22.11.2007 12:36
kuku

Nekaads baigais specs es neesmu shajaa lietaa. Ja aadinja ir vienkaarshi iisa un vismaz pusgalvinju apsedz tad probleemaam nevajadzeetu buut bet jebkuraa gadijumaa nekaada smeereeshana nepaliidzees jo taa smeere pret velju berziisies nost. Un ja vispaar kaut ko smeereet tad kaut ko taukainu. Lubrikanti arii meedz buut uz elljas baazes. Tie kas uz uudens baazes protams ka galiigi garaam...
Bet ja taa probleema tev tik liela tad varbuut ir veerts domaat par priekshaadinjas plastiku...

Runaajot par rive teikto jaasaka ka tas forshums ir ljoti neviennoziimiigs: Smukums - tas ir taads stereotips no filmaam droshi vien... diemzheel ir redzeeti arii ne visai smuki riiki ar rupju reetu visapkaart zem galvinjas... Ar higieniskumu ir taa kaa kuku saka... Bet kas domaats ar kontroleejamiibu, to es nesapratu... varbuut tas ka var dzheku sagraabt pa taisno aiz galvinjas un vinjsh nevar "izmaukties"... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 24?
Ziņa: