kauns jautât, bet tomçr...par analîzçm

Aizsāka lielmaate 

kauns jautât, bet tomçr...par analîzçm
22.11.2007 16:29
Man te radâs jautâjums, kâ vîrieðiem tiek òemtas analîzes, lai noteiktu kâdu STS zarazu? par sievietçm viss loìiski skaidrs, bet attiecîbâ uz vîrieðiem es tâ îsti neprotu atbildçt...



Edited 1 time(s). Last edit at 22.11.2007 16:40 by lielmaate.
Paòem uztriepi no krâniòa gala :)
Re: kauns jautât, bet tomçr...par analîzçm
22.11.2007 16:49
nu man jau ar tâ likâs, bet pieïâvu vçl citu versiju :))
Uz atseviðíâm zarazâm òem arî asinis no vçnas...
Re: kauns jautât, bet tomçr...par analîzçm
22.11.2007 17:06
uz ureaplazmu domâjams òem no locekïa... bet ja grib pârbaudît uz +-visâm?
derçtu kâds viedoklis-skatîjums vienâ jautâjumâ - kâ reaìçtu vîrietis, ja viòam (pirms uzsâkt lietot OK) palûgtu 'uzrâdît ârsta lapeli' par veselîbas stâvokli? sava veselîba tomçr primârâ...
vienreiz gadîjâs izslimot to 'plazmu', tik nezinu vai toreiz bija kâds vainîgais vai vnk organisma dumpis pçc trakâm slimoðanâm ar ilgâku a/b lietoðanu, jo kâ te gudri ârsti saka, ka tas ir nosacîti patogçns m/o katra organismâ.
nevis vienkârði no galiòa, bet iebâz to kociòu kanâlâ un tad izíeksç analîzi, esot diezgan nepatîkama procedûra :)
esu dzirdeejusi no 1 pazinjas, kam veic shaada veida analiizes (iebaazhot kocinju dzim.loceklja kanaalaa) regulaari (straadaa virsdienestaa). vinjsh teica, ka paaris dienas peec tam esot saapiigi pachuraat, pati proceduura diezgan nepatiikama....bet pieljauju iespeeju, ka katram viirietim tas vareetu buut savaadaak.....saapju slieksnis visiem nav vienaads...
Re: kauns jautât, bet tomçr...par analîzçm
22.11.2007 18:33
Nu nav paaraak forsha taa chakareeshanaas pa to kanaalu bet var paciest... cita lieta ir tas kaa es reagheetu uz piedaavaajumu paarbaudiities ja man nekaadu probleemu nav...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ha, tipiska vecha reakcija... tas ka tev ta liekas, ka viss labi, nenoziimee, ka viss labi, un pat ja taa- sieviete to nevar izlasiit tev uz pieres..
Re: kauns jautât, bet tomçr...par analîzçm
22.11.2007 21:37
Taapeec izveelamies citu kurai nav vajadziiba visaadu huinju lasiit...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kauns jautât, bet tomçr...par analîzçm
23.11.2007 10:54
pati esmu studçjusi sabiedrîbas veselîbu, tamdçï, jo vairâk zinu, jo vairâk baidos... man jau ar nav vienalga, ar ko gultâ liekos.
turklât vîrieðiem parasti sts mçdz bût bez simptomiem... ai, lai nu paliek, tâ tik pie neirozes var tikt :))

nu bet labi, savu galveno ziòkârîbu par to, kâ tiek òemtas analîzes, es noskaidroju. par pârçjo, kas mani satrauc, jâdomâ paðai...
pilniibaa piekriitu lielmaates peedeejam rakstiitajam.....muusdienaas tieshaam nevar zinaat, kursh ar ko ir guleejis (jauniibas tusinji, alkohols, meitenes, puishi un ne tikai) - sheit es nedomaaju tikai viirieshus vien, bet arii preteejo dzimumu....ar vienu pliku uzticeeshanos vien nepietiek...jo ne visi saka taisniibu...pieredze - uzsaakot nopietnaas attieciibas, kas paariet intiimajaas arii veelaak, izrunaajaam, vai nav kaadas vainas bijushas...tad lietojaam prezervatiivus (jo kaa jau teicu, saakumaa akli uzticeeties nevar), veelaak, kad kko pamaniiju ne taa, vnk paluudzu aiziet pie aarsta, arii pati aizgaaju...abiem viss bija kaartiibaa...taatad nedomaaju, ka paarbaudiishanaas ir kas slikts, jo tas pieraadiija, ka varam par visu izrunaaties un tagad uzticeeties....protams, manupraat, jau pirmajaa randinjaa nevajadzeetu uzdot shaadus jautaajumus, tas var atraidiit cilveeku jau pashos pirmsaakumos....jo nevar jau zinaat, vai izveidosies ilgstoshas attieciibas un vai buus shajaa posmaa int.attieciibas...
Re: kauns jautât, bet tomçr...par analîzçm
23.11.2007 11:33
nu mçs kopâ esam 3 mçneðus, iepriekð jau kâdreiz lietoju OK, galvenokârt MR problçmu dçï. bet tâ kâ viòð patreiz ir ïoti pret grûtniecîbu, jo 'baigie plâni' (nesaku ka es to tagad baigi gribu un vçl no nesen iepazîta puiða, bet ja gadîtos, tad slîcinâties neietu), tamdçï arî pacçlâs ðis jautâjums par OK, lai bûtu maximâli droðâk...
bet paldies par saprotoðo viedokli:)



Edited 1 time(s). Last edit at 23.11.2007 11:36 by lielmaate.
lielmaatei----> izdarot secinaajumus, par tevis saakumaa uzdoto jautaajumu un ieprieksheejo atbildi, tad kko mazliet nesaprotu....OK nepasargaa no STS !!! OK ir cita funkcija....pati jau tos mineeji...
Re: kauns jautât, bet tomçr...par analîzçm
23.11.2007 15:25
nç, es nerunâju par OK kâ pasargâðanu no STS :)) glupa jau neesmu :) es ar to domâju kâ labâko izsargâðanos veidu no grûtniecîbas.
tas sâkumâ uzdotais jautâjums ir tîri ziòkârei :) un lai arî zinâtu ko pateikt vîrietim, ja lûgtu aiziet pârbaudîties (ja prasîtu, kâ tas notiek)...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 23?
Ziņa: