Helio baktçrija

Aizsāka Antra 

Helio baktçrija
06.12.2007 09:16
Man konstatçja erozijas kuòìî un helio baktçriju. varbût kâds var padalîties pieredzç ðîs baktçrijas ârstçðanâ. vai tas ir ilgs un sareþìîts process? Un vai var saslimt atkârtoti?
Re: Helio baktçrija
06.12.2007 10:12
ar kâdu metodi var atklât ðo baktçriju?
Re: Helio baktçrija
06.12.2007 10:25
Man atklâja izmeklçjot ar fibrogastrioskopu,t.i.to saucamo kobru,bet var arî ar asins analîzçm un gaisa izelpu.
Re: Helio baktçrija
06.12.2007 12:07
es ar kobru negribu :( bet pârbaudît gribçtu.. kâdas ir tâs tipiskâkâs pazîmes, kad ir ðî baktçrija??
Re: Helio baktçrija
06.12.2007 12:30
Man bija visâdas kuòìa problçmas-sâpçðana,grauðanas sajûta,pilnuma sajûta,reizçm nelaba dûða. Bet tas laikam esot stipri individuâli. Tâ kobara jau nav nekas patîkams,bet izturams. gastro centrâ itkâ to darot narkozç.
Re: Helio baktçrija
06.12.2007 13:39
njaa. man arii ir taadas probleemas... :(
Re: Helio baktçrija
07.12.2007 08:54
Izrâdâs, ka helikobaktçrija nav vienîgais iemesls daþâdâm kuòìa problçmâm. Nesen satiku paziòu, kurai tâpat kâ man, iznîcinâta helikobaktçrija, bet viòai baktçrijas vairs nav, bet atkal ir erozijas. Man nesen taisîja asins analîzes, tur ir divi râdîtâji uz helikobaktçriju un antivielâm, helikobaktçrijas vairs nav, bet ir antivielas. Tâs esot vienmçr, ja bijusi helikobaktçrija, bet tâm pârmçrîgi savairojoties, arî varot bût nepatikðanas. Varbût kâds ârsts var paskaidrot, kas tur ir ar tâm antivielâm. Mançjâ ârste neko sakarîgu pateikt nevarçja, jo man esot normâ. Ja bûðot pâri, tad domâðot:)
gwena
Re: Helio baktçrija
08.12.2007 20:33
Man pçc asins analîzçm uzrâdîja helicobaktçriju, tad aizsûtîja uz gastrocentru Linezerâ " rît kobru" narkozç. Izrâdîjâs, ka tieðâm ir tas "helihopteris" vçderâ, 7u dienu antibiotiku ârstçðanâs kurss tiko beidzâs. Pçc mçneða jânodod analîzes, lai zinâtu, kas palicis =)
Re: Helio baktçrija
08.12.2007 20:38
Man arii asinsanaliizees uzraadijaas... bet gastro centraa neko neatrada... tachu es aizmirsu vinjiem pateikt ka no riita dzeeru Amoksiciliinu :) Bet taa arii veel neesmu sanjeemies vinjas izindeet no kungha...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Dzelzs
Re: Helio baktçrija
09.12.2007 23:36
Helikobaktçrijas diemþçl ir visiem cilvçkiem! :0)))
Re: Helio baktçrija
10.12.2007 00:07
Nezinu kaa tur ar visiem bet daudziem gan... liidziiga situaacija ir ar piena seeni un Gardnerellaam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 16?
Ziņa: