antibiotikas

Aizsāka gulash 

gulash
antibiotikas
28.01.2008 14:12
Man dakters izrakstîja divu nedçïu antibiotiku kursu, bet man nedçïâs nogalç paredzçtas nelielas svvinîbas. Vai tas ko ietekmçs, ja vienu dienu izlaidîðu, un tad turpinâðu dzert antibiotikas?
Re: antibiotikas
28.01.2008 14:17
jâ, ietekmçs - tad labâk nesâkt vispâr, ja taisies neregulâri AB dzert.
gulash
Re: antibiotikas
28.01.2008 14:31
bet kas tâds slikts notiksies, ja tâ kursa laikâ vienu dienu izlaidîðu?
Re: antibiotikas
28.01.2008 14:59
Tad labâk sâc no pçcsvinîbu dienas visu kursu.
Tev jau nekas droði vien ka slikts nenotiksies, bet par mikroorganismu rezistenci ir dzirdçts?
Bez tam nedaudz alkohols kaitç tikai daþu AB iedarbîbai - palasi anotâciju, meibî nemaz nebûs nekas jâizlaiþ, ja jau tik ïoti iedzert gribâs.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.01.2008 14:59 by Noela.
gulash
Re: antibiotikas
28.01.2008 15:29
bûs jâpalasa, bet man jâdzer ja nekïûdos diksociklîns un nedçïu jau dzeru..:(
Re: antibiotikas
28.01.2008 15:45
Neredzu iemeslu pârtraukt dzert AB, lai vienu dienu varçtu dzert ðnabi(? )Slimîbas laikâ tas nebûtu vçlams vispâr (Spirtotais). Ar pârtraukumu vai bez pârtraukuma.
Antibiotikas paðas par sevi pazemina imunitâti. Alkohols ðo stâvokli pasliktinâs vçl vairâk.
Slimîbas laikâ ir jâdara tas, kas ir vajadzîgs jûsu organismam bet ne jûsu iegribâm.
sssssssssssss
Re: antibiotikas
28.01.2008 18:35
Nu ka var vispar var but tik stulbi lauzi?!!!! Kadel vispar dzert antibiotikas? Dzer visu to parejo, to kadel iespejams butu japartrauc antibiotiku kurss!
Ari es esmu bijis slims un esmu dzeris antibiotikas un esmu bijis viesibas taja laika. Nebija problema nedzert alkoholu. Svinibu galvena doma nebija piedzerties, bet but kopa ar draugiem!
gulash
Re: antibiotikas
29.01.2008 09:10
^^^
moralizç taka tâda mamma. a man gribâs ieðaut, jo man ir jubileja.
aneta.
Re: antibiotikas
29.01.2008 13:10
skatoties kadas ab, jo dazas dzerto kopa ar alkoholu rodas ta saucama Disulfirama reakcija...disulfirams ir zales ar ko arste alkoholismu, un kad lietojot sis zales iedzer alkoholu,paradas slikta dusa,as pazeminaas utt...un ar dazam ab ari ir tapat..
Re: antibiotikas
29.01.2008 13:27
Vispaar to var izlasiit zaaleem uz bljitkas, nu vismaz visaam vajadzeetu buut klaat nodaljai, kad nav ieteicams lietot, vai tas buutu gruutnieceem, vai lietojot alkoholu...vai kaadaa citaa gadiijumaa. Ja nu galiigi nedomaa piedzerties(varbuut, kaadu 1- 2 glaaziites) tad nedomaaju, ka tas ko dramatiski izmainiis, cik zinu, zaales kuras pilniigi un galiigi nedriikst lietot kopaa ar alkoholu ir visas nervu zaales- izrakstiitaas, un miega zaales...



Edited 1 time(s). Last edit at 29.01.2008 13:29 by A.B..
vo vo
Re: antibiotikas
29.01.2008 13:30
man pirms gadiem 10 bija piedzîvojumi ar doksiciklînu, biju izdzçrusi kursu, kura laikâ bija kategoriski aizliegts lietot alko. Bija pagâjusi diennakts pçc pçc pçdçjâs tabletes, iedzçru pâris kokteiïu un tas beidzâs ar nogâðanos pa trepçm un ðausmîgu sliktumu. Tâda lûk kombinâcija - AB+alko.
Dzer vien zâlîtes un par alko aizmirsti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 18?
Ziņa: