Koma...

Aizsāka A.B. 

Koma...
28.01.2008 20:24
Sveiki!
Sakiet luudzu, vai ir kaads, kursh zin, kur- kaadaa interneta adresee es vareetu atrast pilniigu info,- visu par un ap komu(mediciinaa)? Liidz shim neko iisti nevareeju atrast latvieshu valodaa!
Re: Koma...
29.01.2008 00:32
...latviski arii diez vai atradiisi...
;
Re: Koma...
29.01.2008 09:51
ja lasi krievu valodâ, tad uzliec goglç -

кома коматозное состояние
Re: Koma...
29.01.2008 11:35
Paldies, bet tas gan ir jociigi, ka par visu citu ir iespeejams atrast info arii LV valodaa- mediciinas jautaajumos un terminos...skumji! Un jaa es lasu gan krievu, gan anglju valodaa, bet ir lietas, par kuraam gribeetos izprast katru saciito vaardu, izprast pilniibaa- un tik perfekti laikam gan nelasu, lai saprastu sarezhgiitos med. vaardus...
Re: Koma...
29.01.2008 21:06
...lai izprastu pilniibaa- ne par vienu med teemu shkjiet latviski nebuus infas... tik dazhaadas drupachas...
Re: Koma...
30.01.2008 16:34
Tas arii ir tas kas skumdina muusdienaas... ka latvieshu valodaa internets nepiedaavaa nekaadu iipashu, izsmeljoshu informaaciju, par mediciinu... shiem cilveekiem nekas daudz nav jaazin, vaine!? :(
Re: Koma...
30.01.2008 16:57
meklçsim vainîgos?
Re: Koma...
30.01.2008 18:06
...paði jau to latvieðu valodu nodirðam...
...klîdu pa lielveikalu, skatos - sale...hmm, bodniekam vaicâju - ko tas nozîmç...ja viòð teitan ko sâla, tad trûkst garumzîmes...ja grib, lai kundes justos kâ laukâ, tad vajadzçtu - salâ...ukris ar drediem tâ jocîgi pazavçrâs uz manu pusi un ar zinâmu pârâkuma sajûtu izspieda - sale nozîmç izpârdoðana...
...patîk man dirsinât sitos te...
Re: Koma...
30.01.2008 22:13
...latvieshu valodaa diezi vai kaadreiz buus ljoti labas graamatas vai cita infa par gana specifiskaam lietaam... neatmaksaajas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 11?
Ziņa: