beernam lielas galvassaapes un murgi

Aizsāka Palma25 

beernam lielas galvassaapes un murgi
29.01.2008 11:04
Viss saakaas 3 gadus atpakalj, kad beernam veica operaaciju Beernu slimniicaa Vieniibas gatvee. Uznjemshanaa ar milziigaam saapeem beerns gaidiija vairaak kaa pusstundu. Operaaciju (priekshaadinjas apgrieshanu) veica, kad narkosze veel nebij iedarbojusies. Peec operaacijas meenesi veel shuves pleesaas valjaa un kjirurgs briiniijaas kaa vareeja taa sashuut. Tagad aptuveni katru otro nakti beerns mostas no murgiem, kliedzot, skraidot pa maaju ar saaposhu galvu un neuzmodinaams vairaak kaa 15 min. Vakar veelu vakaraa saakaas peekshnjas galvassaapes. Beerns raudaaja un vaartiijaas pa griidu. Saakaas vemshana. Aizvedu uz Vieniibas gatvi. Slimniicas uznjemshanaa beerns veelreiz veema un aarste Ivanova pateica, ka tas ir veederviiruss. Kaa gan bez izmekleejumu veikshanas var noteikt diagnozi un buut tik paarliecinaata?! Pa dienu bijaam atraadiities pie savas gjimenes aarstes sakaraa ar klepu un saauksteeshanos. Taa arii slimniicaa neko (iznjemot zaales pret veedera spazmaam un saapeem) neveica. Braucaam maajaas. Vai tieshaam nav iespeejams, ka beernam (8gadi) vareetu buut migreena vai kaada cita slimiiba ar peekshnjaam galvassaapeem un ko dariit ar murgiem, kurus vinjsh nekad neatceras un pat nezin, ka mostas naktiis? Paldies par atbildeem jau ieprieksh!
Re: beernam lielas galvassaapes un murgi
29.01.2008 11:49
Ieteiktu nospïauties par naudu un aiziet vizîtç pie laba pediatra (varbût forumâ kâds var ieteikt), kas uz visu to paraudzîtos kopumâ.
Re: beernam lielas galvassaapes un murgi
29.01.2008 11:51
Man tieshaam zheel, ka tavam beernam kas taads jaaizdziivo, un arii tev, kaa maaminjai... domaaju, ka jums pavisam noteikti vajadzeetu par sho lietu runaat ar kaadu speciaalistu, jo tas gluzhi normaali nav gan! Vai driikst jautaat, kaadeelj mazajam(lielajam) beernam bija nepiecieshama shii operaacija...!?
Pirmkârt,bçrnu nepiecieðams aizvest uz konsultâciju pie bçrnu neirologa,un bûtu jâveic galvas elektroencefalogrâfija,kompjûtertomogrâfija.Un varbût pçc izmeklçjumiem nepiecieðama bçrnu psihiatra konsultâcija.
Re: beernam lielas galvassaapes un murgi
29.01.2008 18:58
Psihiatru laikam gan kâ pçdçjo, ja nekâdu citu iemeslu nevar atrast.
varçtu padomât,ka psihiatrs,vai bçrnu psihiatrs ir kaut kâs ârkârtîgi ðausmîgs,strawberry ...
xxxxxxxx
Re: beernam lielas galvassaapes un murgi
30.01.2008 00:07
ne,tikai psihiatrs uzskatispar vajadzigu izraxtoit kaut kadas drapes,psih tiesam ka pedejo,ej pie neirologa un pediatra.ta vienibas gatve ir zem katras kritikas.
Es arî esmu mazliet noraizçjusies par sava bçrna veselibu,viss sakâs pçc parslimotâs gripas pâris dienu atpakaï,visus tos murgus norakstiju uz ïoti augstu temperatûru(kaut gan murgu laika temp.bija mazliet nokritusies),bet nu jau paris dienas temperatûra vairs nav ,bet naktîs murgi saglabâjas:raud,runâ muïíîbas,nepazîst mani,saka ,ka redz briesmoòus ,vai tieðâm tâs varçtu bût gripas sekas,vai jâmeklç dziïâk?
Re: beernam lielas galvassaapes un murgi
30.01.2008 13:07
eviòa
Man diviem no èetriem puikâm bija kâdu laiku lîdzîgi 4-5 gadu vecumâ. Pamodâs izbijuðies, bet tâ apzinâti pamodâs pçc kâdâm 15 min. tikai. Tajâ vecumâ notiek aktîva smadzeòu darbîba un pasaules iepazîðana, kas pârslogo smadzenes. Daktere skaidroja - ja turpinâs ilgstoði, tad gan neirologs esot jâmeklç.
Alstere.

Paldies par atbildi,mançjam ir 5gadi,vçrosim tâlâk,bet skats nepatîkams ,savu bernu nemaz nevar pazît.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 13?
Ziņa: