iesprudis kaklaa?

Aizsāka X 

X
iesprudis kaklaa?
01.02.2008 08:59
Labdien. Jau treðo dienu tâda sajûta, ka kaut kas tâ kâ kaklâ bûtu iesprûdis. pat vecar pateikt precîzi kur: aukðdaïâ netâlu no mandelçm, pa visu vai reizçm liekas ka priekðpusç pie kalka pamatnes. Sâpçt it kâ nesâp, mandeles normâlas. Prasâs ik pa laikam norît siekalas, tad tâ kâ atnâk vaïâ un tûlît jau gan atkal sajûta, ka kaut kas spieþ un traucç. Lûdzu, iesakiet, kas tas varçtu bût un no kâ tâ pçkðòi veselam cilvçkam varçja notikt. iesprûdis toè nekas nav. Pie kâda ârsta griezties? Vai pie ìimenes? Pldies.
X
Re: iesprudis kaklaa?
01.02.2008 11:37
Sapratu, kur tieði traucç/spieþ - kakla lejasdaïâ mazliet uz augðu no kakla pamatnes. Vçl vçlçjos piebilst, ka pirms gada tâ bija, tikai neatceros vai vairâk vai mazâk, bet pçc nedçïas pârgâja. Bçdîgi :(
ese
Re: iesprudis kaklaa?
02.02.2008 09:56
mana versija-nervi!
sajaa sakaraa suudziibu nav ?
asr
Re: iesprudis kaklaa?
02.02.2008 10:35
vairogdziedzeris?
Re: iesprudis kaklaa?
02.02.2008 16:21
Jâiet pie LOR speciâlista.
Re: iesprudis kaklaa?
02.02.2008 18:57
Pilniigi mans gadiijums!!! Un gribeetos teikt- NERVI!!! Izjuutas tieshi taadas pashas, kameer kaut ko eed, vai dzer, tikmeer normaali var iztikt, kameer kaadu laiku nav noriitas siekalas vai nav blakus uudens glaaze, tad ir di.... galiigi, briizhiem liekaas, ka smoku nost! Dzemperus, kreklinjus vai ko citu ar augsto apkakli vispaar nevar uzvilkt- sajuuta shausmiiga, ka kaads zhnjaugtu nost no iekshpuses. Tas patieshaam ir traki, zinu. Man tas nebija vairogdziedzeris, bet pie LORA paarbaudiities neesmu bijusi, bet patieshaam zinu, ka neko neesmu taadu norijusi, kas vareetu iespruust, bet ieteicams jau gan buutu to paarbaudiit. Un ja tie ir nervi, tad diemzheel, iisti neko nevar paliidzeet- kaa man, tikai jaaatrod kaut kas, kas aiznjemtu domas, kaut kaada nodarbe patiikama. Jo sho zemapzinju- neapzinaato nervu sisteemu, diemzheel cilveeks pats ar savu praatu taa iisti nevar izkontroleet. Es joprojaam ar shito mokos, bet man patieshaam bija dziivee tragjisks, smags zaudeejums, peec kaa man shitais saakaas. :(
A.B. , bet vai Jus bijaat pie arsta un tas taa arii teica - vainiigi nervi,kas rada shausmigo smakshanas sajuutu kakla? un tas nav aarsteejams? Arii es ik pa laikam mokos ar shaadaam smakshanas leekmeem, kas ilgst vairaakas dienas. Biju jau domaajusi iet pie gimenes aarsta un paarbaudiit vairogdziedzeri. Bet varbuut veerts iet pie kaada psihoterapeita, neirologa vai tml...?
Re: iesprudis kaklaa?
26.02.2008 23:24
Natalijab23:

pie psihoterapeita un neirologa tikai pçc tam, kad ir pilnîgi (!) izslçgts viss pârçjais (rîkle, vairogdziedzeris utt.)
Iepejams ka tev ir palielinats vairogdziedzeris, jo tevis aprakstitie simptomi liecina tiesi par to :)

noteikti aizej pie arsta ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 1?
Ziņa: