y

Aizsāka ggg 

y
03.02.2008 18:04
Sveiki.Gribetu dzirdet kada padomus kursh ir slimojis ar prostatitu.
Vai ta var but ka ja ir prostatits visu laiku spiez vedera lejas dala jeb sapes ir parejosas un apmeram ik pec cik stundam vinas sakas atkal?Sausmigas sapes visu laiku eju gulet sap celos sap ko tas isti var nozimet?urinu ari gruti izspiest.
Re: y
04.02.2008 23:02
Kaadeelj negriezies pie aarsta!? Lai vismaz noskaidrotu, kas iisti tev kaish, un ko dariit lietas labaa!?
Re: y
05.02.2008 10:45
tur jau ta lieta ka neviens nesaprot viens saka vienu viens saka otru tik dod tas zales un svakak un svakak paliek
ssss
Re: y
05.02.2008 22:33
Man savukart vispar bail iet pie taa viriesu arsta. saka, ka prostatu paarbauda, baazot pirkstu dibenaa. bet probleema laikam tiesi taa pati. Kaa ir?
Re: y
06.02.2008 17:24
man jau pirms laika bija problemas ar urinaciju arsts izrakstija omsal tabletes bet no vinam bija baigi slikti reibonis ejakulacijas mazspeja utt izdzeru 2 tabletes un izmetu vinas.Var ta but ka es to prostatitu pilnigi neizarsteju un vins atkal sakas?pirms ta omsal nekad vel nebija ta sapejis visu laiku sap celos sap eju gulet sap :(



Edited 1 time(s). Last edit at 06.02.2008 17:26 by ggg.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 11?
Ziņa: